Listopad 2018

Erdoğan Atalay 30.11.2018

30. listopadu 2018 v 16:50 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Z natáčení posílá pozdravy Erdoğan Atalay

Je čas na nákup dárků

29. listopadu 2018 v 18:22 | Božena |  Ostatní
Už máte nakoupené dárky na Vánoce. Já už ty svoje mám. I vy si můžete nakoupit v internetovém obchodě Cobraeleven, který pracuje pod záštitou Erdoğana Atalaye a Katji Ohneck. Obchod nabízí pohodlné oblečení, obaly na mobily. Jeho nabídka se bude rozšiřovat. Tak proč si neudělat radost. Objednávka je jednoduchá, platí se bezhotovostně na účet obchodu. Vybrané zboží vám přijde za 14 dní až tři týdny. Zde je adresa obchodu se značkou Cobra Eleven www.cobraeleven.com

Kobra Nitro je hostující hvězda na policejní dálnici

29. listopadu 2018 v 11:39 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Alarm pro Cobra 11: Kobra Nitro je hostující hvězda na policejní dálnici
29.11.2018 | 10:34
Moped Gang navštíví Semira a Paula
NITRO rocker na "Alarm für Cobra 11"
Kobras navštíví Cobra 11
"Alarm für Cobra ...". Počkej, je něco špatně. Provedl někdo překlep? Ne, dnes jsou Nitro rockové z Gang Kobra hosty na "Alarm für Cobra 11". Čtyři chlapci hrají hostující roli u dálniční policie jako součást jejich dokumentárních seriálů NITRO. Kolik legrace si užijí, můžete vidět na videu. Video je k dispozici na stránkách televize RTL.
Při rychlosti 25 km / h na dálnici
"Kobras - mopedový gang" navštíví "Alarm für Cobra 11"
Dobrá nálada na natáčení. Erdoğan Atalay a Daniel Roesner se představují s "Kobrou".
"25 km / h svobody" je mottem "Kobry - Moped Gang". To nemusí nutně odpovídat rychlému chování Semira a Pavla. Kouzelní pouliční kovbojové na chladných retro strojích. Mužský kanál NITRO v současné době doprovází čtyři členy mopedového klubu v pětidílné dokumentární sérii během svých dobrodružství. Během natáčení měli čtyři kluci také svoje učinkování v akční sérii "Alarm für Cobra 11".
Jak se čtyři NITRO Rockeři s jejich dvěma koňskými silami a 25 kilometrů za hodinu zhostili své role v "Cobra 11" -uvidíte 29.listopadu 2018 v 20:15 na RTL. Pak můžete streamovat epizodu "Guardian Angel" online v TV NOW.
Mimochodem, krátce po natáčení "Alarm für Cobra 11" vyrazili na své největší dobrodružství: Alpský přechod na Ötztal mopedový marathon. Pokud se jim to s jejich stroji podařilo, můžete sledovat Nitro ve 14:00 v neděli 2. prosince 2018. Mimochodem, můžete vidět celou sérii na TV Now- on line sledování.

Erdoğan Atalay s rodinou o Vánocích

28. listopadu 2018 v 12:29 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay spolu se svou ženou Katjou Ohneck a dětmi nafotil vánoční fotografie

Vánoční fotografie

28. listopadu 2018 v 10:42 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
COLOGNE, NĚMECKO - listopad 25: Erdoğan Atalay a jeho žena Katja Ohneck se svými dětmi- synem Marisem Atalay a dcerou Matildou Atalay během vánočního fotografování 25. listopadu 2018 v německém Kolíně nad Rýnem.
Matilda se nedůvěřívě dívá, co se to stalo s tatínkem.

Hvězda Kobry 11 Erdoğan Atalay ukazuje své rodinné štěstí

28. listopadu 2018 v 9:57 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Zde herec hrdě ukazuje svou rodinu ( video najdete na stánkách televize RTL, zde je jen několik obrázků z videa).
28. listopadu 2018 v 07:27
Erdoğan Atalay je hrdý rodinný muž
Jeho starší děti Pauletta a Maris se narodili již před šestnácti a šesti lety, nyní smí televizní hvězda Erdoğan Atalay (52), ještě jednou zažít, jaké to je mít doma malého človíčka. Dne 28. května 2018, se herec z "Alarm für Cobra 11" stal otcem potřetí. Opozdilec Matilda Meliha udělala pro Atalaye dokonalé rodinné štěstí. Jak je vidět na rodinných snímcích.
Sladké rodinné záběry
Při natáčení pro novou kolekci své vlastní oděvní linie "Cobra Eleven" Erdoğan pózoval poprvé společně s manželkou Katjou a jejich dvěma dětmi Marisem a Matildou. Sladké záběry a momenty z natáčení, vidíte na videu.
Erdoğanova dcera Pauletta, která pochází z předchozího vztahu s herečkou Astrid Ann Marie Pollmann, na fotografiích chybí.
Erdoğan má potíže
Ačkoli Erdogan je zcela zblázněný do svého nejmladšího přírůstku do rodiny, tak snadné být tatínkem to již není. Jak přiznal v rozhovoru pro RTL: "S Marisem to bylo úplně snadné, ale to mi bylo kolem čtyřiceti. Nyní to je mnohem těžší, ale to jsem nevěděl. Už pozoruji, že mi není ani dvacet, ani třicet ... a roky, to není beze stopy.." Přesto si užívá svého nového štěstí s každým dechem, "Když jí člověk vidí, jak se směje, je to prostě nádherné."

Po tom, co narození Matildy byl pro něj horor, jsou tato slova hlavy rodiny, tak dojemná.

Hvězda Kobry 11 Erdoğan Atalay ukazuje své rodinné štěstí
Co znamená po mnoha letech být opět matka, říká nám Katja, Erdoğaova manželka
K: Jistě, kdybych byla teď o pár let mladší, bude to opět snadnější. Bylo to naprosto snadné s Marisem.
K: O sedm let později, když mi bylo více než 40 let, musím přiznat, že je to drsný program.
E: Neuvědomil jsem si, že je to mnohem vyčerpávající
E: Vždycky si myslím, že mi není více než dvacet, třicet nebo čtyřicet. Tak to nejde.
E: Ale když ji uvidíš a jak se těší každé ráno a jak se na tebe směje.
E:Vždycky má tento výraz, kam jsem tady přistála? Co jsou ti rodiče?
Definitivně skvělí rodiče

Erdoğan Atalay, hvězda Alarm für Cobra 11, spouští svou vlastní módní linii

27. listopadu 2018 v 14:07 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Erdoğan Atalay, hvězda Alarm für Cobra 11, spouští svou vlastní módní linii
Již 22 let se objevuje v hlavním vysílacím čase, hvězda RTL Alarm für Cobra 11: dálniční policie, Erdoğan Atalay, spouští příležitostnou módní řadu na webu elektronického obchodu. Jack Yan se dívá na jeho práci.
Jack Yan / 27. listopadu 2018 / 3.12
Za posledních 22 let je Erdoğan Atalay hvězdným německým televizním aktérem Alarm für Cobra 11: dálniční policie. Nyní také konzultační producent. Jak se blížilo pololetí, on se svou manželkou Katjou Ohneck byli zaneprázdněni vytvořením nové módní značky s Cobra Eleven.
Atalay spustil na Instagram účet Cobra Eleven už před nějakou dobou, stejně jako kanál YouTube, který je tu od roku 2016.
Podnětem byl požadavek od fanoušků vidět, alespoň zpočátku, mobilní telefonní kryty ozdobené symbolem Cobra Eleven. Dnes v Kolíně nad Rýnem přidal Atalay do sortimentu Cobra Eleven mikiny a trička.
Položky jsou k dispozici prostřednictvím nového online obchodu na adrese cobraeleven.com.
V úvodních obrázcích poskytnutých Atalayem s manželkou a jejich dětmi Marisem a Matildou představují módní linii.
Atalay, aby podpořil svou módní linii, má zájem i o výstavu v březnu 2019.
Oblečení je určeno pro dospělé (velikosti S až 5XL) a pro děti. Barvy v počátečním rozsahu jsou černé a šedé, ale i barvy se rozzáří ( nyní jsou v obchodě ještě k disozici mikiny v barvě fialové a zelené. Z vlastní zkušenosti musím říct, že materiál je opravdu velmi příjemný na nošení, je hebký a teplý - moje poznámka Božena, zejména na dětském oblečení je vidět, že bary budou veselé a syté). V budoucnu se objeví sportovní tašky, baseballové čepice a vesty.
Atalay říká, že začal navrhovat oblečení na natáčení a chtěl, aby se nosili pohodlné, ležérní a módní věci. Logo je tak mezi jeho koncepcemi.
Oblečení nese značku Fair Wear a logo je v Německu vytištěno ručně. - Jack Yan,
je vydavatel Lucire a Arguably Alert pro nejoblíbenějšího fanouška Cobry 11, který se každoročně dívá z Nového Zélandu. Spouští největší Facebookovou skupinu pro show.

Erdoğan Atalay 27.11.2018

27. listopadu 2018 v 13:28 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Čekám na další scénu! Nejlepší přání pro vás všechny!! 😎.... Erdogan!"


Erdoğan Atalay a jeho rodina pro Cobraeleven

27. listopadu 2018 v 13:10 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay se svou rodinou nafotil fotografie pro propagaci značky Cobraeleven a to 25.11.2018

Erdoğan Atalay 24.11.2018

26. listopadu 2018 v 12:47 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
U Atalayů zbylo asi několik dýní z Hallowenu, a tak se Erdoğan rozhodl z jedné dýně udělat něco originálního. A zde na fotografii z již s hotovým výrobkem, do kterého usadil dceru Matildu.
Matidla s tatínkem a bratrem Marisem
A co výrobku z dýně předcházelo ve fotografiích níže.

Vysílání nových dílů Kobry na RTL

23. listopadu 2018 v 14:56 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
Ahoj, tak čekám,kdy nám naskočí nové epizody na překlad a ono stále nic. 13.12.2018 se Kobra na RTL vysílat nebude a o týden později 20.12.2018 vysílají sice Kobru 11, ale starý díl z roku 2015 Ve stopách svého otce. Jinak nové díly z roku 2018, které již byly odvysílány, jsou na RTL k vidění každý čtvrtek a pátek v pozdních hodinách. Možná, že je to změna kvůli vánočním svátkům. Tak podle informací jednoho z fanoušků Kobry 11, je poslední nová epizoda, vysílaná v tomto roce, Mezi životem a smrtí. Tuto epizodu můžeme sledovat na RTL 6.12.2018. Ostatní epizody budou k vidění až na jaře 2019.

Erdoğan Atalay 23.11.2018

23. listopadu 2018 v 14:03 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay posílal pozdravy a na faceboku se ptal kde to vlastně je. Jistě podle jedné s dominant se nacházel v Berlíně. Byla jistě dost zima, protože Erdoğanovi mrzly uši, jak sám podotkl.
A zde je odpověď na jeho otázku:

Erdoğan Atalay : "Správně !!!!! BERLÍN !!!!! Pozdrav z hlavního města, zima se pomalu blíží !!! ..... Erdoğan!"
Erdoğan Atalay posílá pozdrav z Berlína, ne náhodou, jeho dcera Amira Pauletta Melisande oslavila včera svoje 16 té narozeniny. Tatínek na její narozeninový den nesměl chybět.

Souboj číslo tři

19. listopadu 2018 v 13:19 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Pro souboj s auty to znamená pro Semira a Paula nyní vyvinout sílu na nejvyšší úrovni! Protože automobily Cobra-11 mají také přestávku - ale proč by měly zůstat v klidu? Semir a Paul jednoduše potáhnou své služební vozy sami svou vlastní fyzickou silou a dokážou to: Jsou extrémně fit! Kdo bude první?. Cílová páska byla přetržena oběma současně. Souboj to byl více než namáhavý, oba komisaři jsou extrémně unavení. Video je na stránkách televize RTL.


Zlatá. Malá Matilda byla pozdní svatební dar

18. listopadu 2018 v 14:01 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
V časopise Neue Woche vyšel článek s názvem - Zlatá. Malá Matilda byla pozdní svatební dar. Bohužel nevím kdy článek vyšel, hledala jsem na internetu a nic jsem nenašla. Scan ze stránek Ebay je tak špatný, že to není čitelné, takže alespoň scan z časopisu.

Bunda z kolekce Cobraeleven

16. listopadu 2018 v 15:24 | Božena |  Ostatní
Ahoj, tak dnes mi přišla bunda z Erdoganovy kolekce, která se prodává v internetovém obchodě Cobra Eleven Shop. Tento další kousek mi byl, ale hned zabaven. Manžel si pochvaloval kvalitní teplý a jemný materiál. Bunda - mikina je sice dražší, ale je to už jako dárek k Vánocům, samo sebou, že pro mě. Přeji krásný víkend všem.

Erdoğan Atalay 15.11.2018

16. listopadu 2018 v 10:59 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho děti
Erdoğan Atalay: "Nová generace! Pozdravy !!! ........ Erdoğan.
Erdoğanova prvorozená dcera Amira Pauletta Melisande Pollmann za pár dní, tedy 22.11. oslaví své šestnacté narozeniny. Přejeme všechno nejlepší a hodně úspěchů v hereckém studiu.

Semir a Paul - souboj číslo dvě.

15. listopadu 2018 v 20:10 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Semir a Paul - souboj číslo dvě. Semir a Paul se utkali v souboji číslo dvě. Tentokrát oba stříleli na bránu, vyrobenou ve stylu Kobra 11 a postavenou na nádvoří Action Conceptu. První , kterému se podařilo střelit vítěznou branku byl Paul. Oba čeká ještě poslení souboj číslo tři. Video z druhého souboje je opět na stránkách televize RTL. Zde je pár obrázků:

Semir a Paul nastupují do dalšího souboje

14. listopadu 2018 v 13:31 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Dálniční komisaři Semir Gerkhan a Paul Renner nastupují do dalšího souboje. Jakého? To se doufám ještě dozvíme. Takže tyto fotografie jsou z duelu, kdy každý komisař potáhne svůj služební vůz. Uvidíme, kdo vyhraje. Video ještě není k dispozici.

Semir Gerkhan a Paul Renner soutěží na kart trati

14. listopadu 2018 v 13:27 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Alarm pro Cobra 11: Semir Gerkhan a Paul Renner soutěží na kart trati, která byla postavena v jedné z garáží v areálu Action Conceptu
Souboj dálničních komisařů Cobra 11
Semir a Paul v souboji
Tři výzvy pro dálniční Komisaře z Cobra 11
Semir Gerkhan a Paul Renner mají dva týdny volno. Ale dva dálniční komisaři samozřejmě nemohou líně nechat ležet svoje nohy. Proto soutěží proti sobě ve třech soubojích, které jsou nabité akcí.
Semir a Paul bojují proti sobě v kartovém závodě
Pro Cobru je nyní dva týdny přestávka. Oba dva se na svých motokárách vrhají do zatáček. Ukazují jako vždy zapojení celého těla. Ať už Semir nebo Paul vyhraje kartový duel, uvidíte ve videu.
Video na blog dát nemůžu,protože je chráněno autorským zákonem, ale je k vidění na stránkách televize RTL.
Dne 29.11. pak přichází další epizoda "Alarm für Cobra 11". Ale pokud nemůžete čekat, televize RTL NOW má všechny epizody "Alarm für Cobra 11", které je třeba vidět k dispozici.