Ženský karneval (Weiberfastnacht)

12. října 2018 v 11:56 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro podzim 2018
Ženský karneval (Weiberfastnacht) (Německo, 2018)
Alarm für Cobra 11- Dálniční policie
Čtvrtek 8.11.2018, ve 20:15, na RTL
podrobnosti
Na ženském karnevalu Semir, Paul a Jenny oslavují karnevalovou schůzku. Zasedání je najednou napadeno maskovanými klauny, kteří mimo jiné ukradli Semirův snubní prsten. V kostýmeche hrdinové zahájí pronásledováním, ale uprostřed karnevalu jim zloději unikají. Ukázalo se, že gang se skládá ze tří žen, které sledují větší plán, přičemž si doslova užívají ženský karneval.
náznak
Karneval patří ke Kolínu nad Rýnem a naopak! Proto byla tato epizoda natočena v mnoha tradičních kolínských zákoutích, například kolem Heumarktu, v okruhu Blaue Funken a v Stapelhausu, stejně jako v hrůzné komoře ve starém městě Kolín nad Rýnem. Karnevalové masové scény na Heumarktu byly navíc natočeny až 11.11.2017 - když skutečné natáčení epizody už skončilo - byly dotočeny. Ale také Düsseldorf je karnevalovou pevností a tak bylo zde natáčeno v místní vozovně. V níž už byly shromážděny automobily pro nové karnevalové zasedání v roce 2018 a stejně tak se natáčelo před Rosenmongegem v nejpřísnějším utajení. Fotografování nebylo povoleno. "Vůz" také pochází z vozového sálu v Düsseldorfu a byl postaven podle přání výroby vůzovým výrobcem Aaronem Stratmannem, zejména pro natáčení. Ve výbuchu nákladního automobilu vyletí až 100 000 barevných kuliček do vzduchu! 20ti zaměstnancům trvalo dvě hodiny, aby znovu míče uklidili , a to speciálně vyrobenými "obrovskými metlami".

Weiberfastnacht - Ženský karneval v Porýní

Tradičně se ženy přestrojily jako staré a ošklivé ženy a maskovaly se, opouštěly domácnost a děti přenechávaly mužům. Byla to oslava jednoho dne a noci.

Herec:
Role
Erdogan Atalay 1
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood 2
Kim Krüger
Katrin Heß
Jenny Dorn
Daniela Wutte
Susanne König
Niels Kurvin
Hartmut Freund
Carina Wiese
Andrea Gerkhan
Kerstin Thielemann
Schrankmann
Nina Vorbrodt
Jussi Meyer (gelber Clown)
Isabell Polak
Christiane Mildenberger (roter Clown)
Julia Kelz
Julia Kelz (grüner Clown)
Oliver Fleischer
Sascha 'Bulle' Meyer
Kai Ivo Baulitz
Felix Höpfner
Ben Ruedinger
Frank Schulz
Jörg Rühl
Köbes Kalle
Režie:
Ralph Polinski
Scénář:
Boris von Sychowski
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama