V autě s Kobrou 11

18. září 2018 v 19:23 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
V autě s Cobrou 11
V soukromí jsme spolu v autě nikdy nejeli
U Kobry 11 na natáčení Erdoğan Atalay a Daniel Roesner s Triumph Spitfire, T 4 autobusové a retro BMW R nine rychlého Ground s úpravami včetně surfu.
Jak Erdoğan Atalay (51) důlek na dveřích řidiče u svého Triumfu Spiitfire MK 3,který byl vyrobený v roce 1969, objevil v krátkém rozhovoru
Erdoğan Atalay potom říká: "Vůz dokonce hrál roli v Cobra 11 ( hrál v epizodě s Markem Kellerem " Benzín"- moje poznámka) a pak dva roky stál , aniž bych se o něj staral. Takže nevím, jak se to stalo. Teď jsem ho dostal domů a nechám ho opravit. "
Mezi tím, co dořekne, jede kolem Daniel Roesner (34) na svém BMW, Retrto modelu R nine T Rapid Ground, který je přizpůsobený na uchycení surfu.
Stroj a majitel jsou prostě řečeno zde přímo z dovolené a Rosenera stále bolí levá hýždě, "Protože jsem si zajistil nejen surf ale i celé svoje kitesurfing vybavení a stroj se při poměrně prudkém naklonění dostal na pravou stranu a musel vyrovnat. "
Atalay: " Nechtěl bys na pravé straně nainstalovat lamelu proti větru? Koneckonců, ty nejedeš jen tři kilometry a míň, ale 3000."
Roesner:" Ne. Jednoduše se opřít do leva, mezi tím tu a tam trochu stát a protřepat se a jde to výborně."
Kromě BMW nemáte náhodou i VW Bus?
Roesner:" Ano. Bus, moped, hausbót. T4 bylo předtím, než jsem přišel do mého domu u Cobra 11 v Německu."
Atalay:" V současné době, on vypadá trochu hůř. Jako můjTriumf."
Roesner" "Autobus byl vyroben v roce 1994, po dobu tří let stojí u Cobra 11 na dvoře a fláká se tam. vždycky vypadal trochu pomláceně a je také je rezavý. Zajímavou věcí na mé staré špinavé Drity Sue: Bude to v rozporu s jinými autobusy, na rozdíl od nich tento T4 autobus není ukradený. Drirty Sue nikdo nechce. I když stale super jezdí."
Atalay: "Copak jsi někdy řekl, že chceš sešrotovat Sue?
Roesner:" Vlastně jsem chtěl v říjnu přeskočit přes rampu, ale myslím, že to zase někdy zkusím." budu zase ve mně.
Co budete s auty dělat?
Atalay:" Můj Triumph, na něm budu opravdu pracovat, potřebuje novou střechu. Doufám, že ji někde seženu, protože Mk 3 vypadá prostě skvěle."
Uvnitř Mk3 Volant a kování jsou stále vyrobeny ze skutečného dřeva a displeje jsou pochromované
Roesner:" Kdy sis ho koupil?"
Atalay: "Před 21 roky za necelých 10,000 Marek."
Roesner:" On je nyní určitě cennější:"
Atalay:" Pro mě je to víc nadšení , než lovit kapitál."
Roesner:" Jezdíš také ještě v Maserati?"
Atalay: " Je to 3200GT, postavený v roce 1999, kterých bylo vyrobeno 250 kusů. Pořád má Maserati skvělý motor. Nové mají všechny Ferrari stroje."
Pane Atalay, je to pravda, že jste musel odevzdat řidičský průkaz třikrát?
Atalay:" Čtyřikrát. Legrační věc: Já nejezdím jako ožehnuté prase. Naopak. Jsem velmi opatrný řidič, nikde se netlačím, nepoužívám žádné světelné signály ani klakson. Vyfocený radarem jsem byl vždy jen tehdy, když v noci dálnice je volná a já jsem jel rychle. To je důvod, proč si myslím, že je to nespravedlivé."
Atalay:"Dosud ne. Před tím, bych měl také krátce strach."
Roesner:" Ale máš ještě všechny body na své licenci."
Atalay:" Když tak čtyři."
Roesner:" Jak to tak přesně víš?"
Atalay:" Ty dostaneš jeden arch, když máš čtyři body. Po čtyřech až pěti bodech dostaneš varování. Šest až sedm bodů, dostaneš další varování. S osmi body je záplata pryč."
Roesner:" Aha. Měl jsem řidičák a sebrali mi ho. Ale to už je dávno."
Jaký je váš kolega řidič?
Roesner: Znám ho jako řidiče automobilu jen ze seriálu, a to budou další řádky špatné. Jak Erdoğan řídí v soukromí, nevím. Nikdy jsme spolu nejeli. Máš strach, když řídím já?"
Atalay: "Ne. My se známe , na co máme.. A my oba nejsme ochotni nést riziko. V soukromí jezdím podle pravidel silničního provozu. Vypravuješ ty přece někdy, jak jezdíš."

Erdoğan Atalay " narozený 1966 v Hannoveru. Jeho otec Teoman Atalay přišel do Německav roce 1962 jako Gastarbeiter.Erdoğan Atalay je divadelní herec, od roku 1996 hraje tureckého vrchního lomisaře Semira Gerkhana v seriálu Alarm für Cobra 11. Je podruhé ženatý a z manželství má dvě děti.

Roesner:" Když jsem cestoval na dovolenou autobusem, řídím především velmi pružně: s levou nohou nahoře, jednou rukou na volantu, ve druhé šálek kávy. Ale musím říct Také jsem chtěl jet rychle. S motocyklem a automobilem, když mám příležitost. Šéf mojí matky byl závodník. Vždycky říkal: I když můžete jet rychle, nejezděte hloupě. Vždy musíte mít na mysli další a další auta."
Atalay:" Když jsem s Maserati při 300 km / h na dálnici I když na cestě nikdo není , musím se mega soustředit ."
Roesner:" Vyjíždět se nikdy nesmí, protože by tím byli jiní lidé ohroženi."
Atalay:" Mě vadí bezdůvodné vulgární výrazy, agresivita ostatních účastníků silničního provozu celkem."
Roesner:" Ano. Vzhledem k tomu, každý vždy musí mít pravdu. Jízda na německých dálnicích mě totálně vynervuje. Musím říct, ve vší upřímnosti. Mé doporučení: Cesta do Anglie. Skutečně. Skoro všechno je krásné. Silnice jsou částečně příliš úzké pro dvě auta, ale jedete uvolněně 50,60 km / h skrz krajinu. Kocháte se krajinou. Pokud potkáte druhé auto, je tu přátelský pozdrav."
Daniel Roesner: narozený 1984 ve Wiesbadenu, studoval na herecké škole v Los Angeles. V roce 2005 si zahrál ve filmu Die Wolke, od roku 2006 do roku 2007 hrál v telenovele Verliebt in Berlin. Od roku 2016 hraje vrchního komisaře Paula Rennera v Alarm für Cobra 11. Miluje surf a všechny vodní sporty.

Atalay: "Cítím, že se lidé stále více stávají nemilosrdnými. To se také projevuje v provozu. Jen si přemýšlejte o nelegálních závodech automobilů ve městech nebo o vyhýbání se nouzovým uličkám. Mnoho lidí nedodrží ani jedno. To je tak hloupé. Koneckonců, oni by mohli ležet zranění na ulici a potřebovat pomoc."
Roesner:" Je tu neústupnost. V Německu je silniční doprava zpravidla vždy správná. Jedu doleva, protože jsem tak rychlý. Někdo se vždy cítí ohrožený nebo naštvaný druhým. To je smutné."
Atalay:" V Berlíně mi auto zastavilo u Ernst-Reuter-Platz. Myslel jsem, že budu zabit."
Zůstal jsi klidný?
Atalay:"To beztoho. Ale mohu to udělat jinak. Například, když jsem vyfocený radarem nebo když na dálnici najednou někdo vyjede vlevo a já jsem vedle něj. Pak vystřelím ze zbraně. Jinak se starám o vnitřní pohodu."
Roesner:" Trochu mě unaví, když se někdo pohybuje uprostřed pruhu po celé hodiny a hledá parkovací místo, aniž by zapnul blinkr."
Atalay:" Co mě otravuje nejen teď, ale to, co mě znepokojuje, jsou cyklisté. Nedávno byla noc a pršelo, vjel mi cyklista v černém oblečení a bez světla přímo před auto."
Roesner:" Omluvil se?"
Atalay:"Omluvil?!Udeřil mě na kapotu a ukázal mi ptáka, protože jsem se odvážil houknout."
Roesner:" Myslím, že každý cyklista by měl mít teoretickou jízdní zkoušku."
Atalay:" Dobrý nápad."
Cestovní vzpomínky :amulet Chumash Indiánů, hodinky zděděné po dědečkovi, nalezené sluneční brýle a báseň o štěstí od přítelkyně

Volně přeloženo, článek je poskládaný z ústřižků, které byly zveřejněny na FB, snažila jsem se, aby šly stránky po sobě tak, jak mají být, ale i tak to nemusí být zcela správně. Scan celkového časopisu není moc přehledný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama