"Alarm für Cobra 11" natáčí v Eyneburgu

18. září 2018 v 8:12 | Božena |  Natáčení Kobry 11
"Alarm für Cobra 11" natáčí v Eyneburgu
17. září 2018
Eyneburg v Hergenrathu byl v posledních dnech místem natáčení pro televizní seriál "Alarm für Cobra 11".
Opět se v tomto regionu objeví tým "Alarm für Cobra 11". Pro sekvenci s pracovním názvem "Strážci Engonia", který bude vysílán na jaře roku 2019 na RTL, byla produkční společnost Action cobcept nyní sedm dní v Eyneburgu.
Kromě Erdoğana Atalaye v jeho roli jako Semira Gerkhana a Daniela Roesnera c jako Paual Rennera se zde v této epizodě objeví Andreas Hoppe a Jascha Rust a Nina Schmieder, v hlavních rolích epizody.
Zrovna minulý týden, nové epizoda této série pokračovala.
Rotace na Eyneburg byl podpořen 70 skutečným ch hráčů LARP, (Larp je druh rolové hry, ve které živí lidé hereckým způsobem ztvárňují činy svých postav. Účastníci většinou oblékají kostýmy, interagují mezi sebou navzájem a s okolním prostředím, přičemž usilují o splnění cílů své postavy ve fiktivním světě vytvořeném ve světě skutečném), kteří pravidelně vklouznou do středověkých literárních kostýmů, mnoha doplňků a velkým týmem, takže o víkendu se166 lidí podílelo na realizaci natáčení přímo na místě. "Rozhodli jsme se začít natáčet na Eyneburgu, protože je to opravdu dobré. V jiném zámku v Německu bychom mohli natáčet, ale jen vedle místního muzea, které pracuje v malých uzavřených prostorách. Věděli jsme, že Eyneburg jako místo natáčení byl již v našem seriálu, Lasko'. Takže čím více směrů a složitějších logistických záběrů stojí za to opravdu pěkné téma, "vysvětluje vedoucí výroby Tiziano Piscazzi. Ve stejném duchu hovoří i vedoucí výroby Jasmine Hachenberg hit: "Spolupráce s orgány byla perfektní. Obec, policie, hasiči s památkovým ústavem a Agenturou ochrany životního prostředí a mnoho dalších, a to i soukromí lidé byli velkou oporou. "
A to, co je v sázce v této epizodě? Kdysi na dálnici. Na tomto pohádkovém příběhu tři divoce vypadající válečníci unesou " Princeznu". Hlavní dálniční komisaři Semir Gerkhan a Paul Renner pokusit se zabránit únosům, ale přece válečníci uniknají s jejich rukojmí na koních.
Krátce nato se komisaři dozví o události, která se se koná tento víkend v areálu nedaleké hradu, LARPerské události. LARP je zkratka pro larp a je podobná hře o fantazii na hrdiny, která se hraje v realitě. Jako organizátoři mohou tu být i s únosci pod jednou střecou. Semir a Paul jsou nuceni proklouznout v přestrojení na této události ...
"Alarm pro Cobra 11" je německý akční seriál z produkce od roku 1995 a vysílán RTL od 1996 toho roku
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama