ALARM FÜR COBRA 11 „Co jste vždycky chtěli vědět o seriálu

18. září 2018 v 9:19 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
ALARM FÜR COBRA 11 "Co jste vždycky chtěli vědět o seriálu
14.9.2018
Vzhledem k tomu, že neuvěřitelných 22 let, drtí dálniční policisté z "Alarm für Cobra 11" vůz za vozem. Ve čtvrtek (13. září), byla tato akční kultovní série odstartována již její 33. sezónou - Ale tyto horké skutečnosti jste jistě nevěděli
Tom Beck a Erdoğan Atalay
Dne 12. března 1996, byla odvysílána první epizoda "Alarm für Cobra 11" . Od té doby je řada akčních fanoušků RTL zapálená do tohoto seriálu po celém světě - to byl ve skutečnosti skutečný exportní hit. A to nás přivádí k prvnímu skutečnosti:
Erdoğan Atalay je tu od samého začátku
Erdoğan Atalay je téměř součástí veteránů v německé historii televize. Vzhledem k tomu, že přišel do seriálu v třetí epizodě tento rodák z Hannoveru jako vrchní kriminální komisař Semir Gerkhan chytat zločince. Celkově Atalay dosud natočil 355 epizod. Jeho partneři na druhou stranu to nevydrželi tak dlouho. Od roku 2016 je Semirovým parťákem Daniel Roesner, 34, jako komisař Paul Renner.
Daniel Roesner jako Paul a Erdogan Atalay, jak Semir při natáčení v Budapešti v dubnu 2018
© MG RTL D / Guido Engels
Tolik aut bylo sešrotováno
Za 22 let, více než 7.000 vozů skončilo v akčním seriálu. V 33 sezónách bylo celkem natočeno téměř 4000 nádherných kaskadérských kousků s automobily, nákladními automobily, loděmi a motocykly.
To byl největší výbuch všech dob
Nejvýraznější a největší exploze byla předvedena v roce 2016 v epizodě "Smrtící zisk", bylo to převrácení a exploze 15 metrů dlouhý cisternového automobilu. V kaskadérském kousku bylo použito 200 litrů benzinu a šest kilogramů výbušnin. Pro dálniční senzační kaskadérský kousek byly použity tři modely aut: " jeden model vozidla - hračka", jeden skutečný pro nárazy a jeden skutečný pro rozpočet a převrácení.
To bylo nejcennější auto
Nejcennější hostující hvězda byla neuvěřitelně drahá 700 koňských sil Fulda Exelero v epizodě "72 hodin strachu" v roce 2006. Sportovní verze Maybach Exelero bude stát devět milionů eur. Na šrotišti tento vozidlo ale ani nepřistálo.
Nejdražší hostující celebrita: Maybach Exelero
© MG RTL D / Guido Engels
Německý exportní hit
"Alarm für Cobra 11" píše skutečný úspěch. Populární série je nyní vysílána ve více než 120 zemích světa, jako je Maďarsko, Česká republika, Slovensko, Slovinsko, Lotyšsko, Estonsko, Litva, Turecko, Polsko, Španělsko, Itálie a dokonce i v Mexiko, Rusko a Čína, Japonsko, Jižní Koreja.
Tolik zločinců byl zatčeno týmem Cobra
Tým Cobra byl také velmi úspěšný ve svém pátrání.Dálniční komisaři mají zatčeno více než 1.700 gangsterů.
Není tak snadné, být dálničním policistou
Aby zůstal na straně Cobry stálice Atalaye, musí něco přinést. Budoucího partner prochází náročným konkurzu. Zahrnující kaskadérský kurs, razantní jízdu autem a manipulaci se zbraní. Všichni ostatní herci nemusí skládat žádnou zkoušku, oni jsou většinou nahrazeni dublery pro kaskadérské kousky.
400 litrů umělé krve
Pro mnoho kaskadérských kousků se nutně zahrnuje mnoho krve - ale jde o falešnou krev. A to je v hojné míře je zapotřebí. Konkrétně se jedná o 400 litrů, aby se vytvořilo mnoho zranění.
Semir (Erdoğan Atalay) zraněný po nehodě
© MG RTL D / Guido Engels
Točit na správné dálnici?
Což je jistě už jedna nebo druhá "Alarm für Cobra 11" uvažovala o postavení své vlastní dálnice, aby se nemusel zastavovat provoz na dálnicích veřejných. Filmová dálnice by byla místo, kde se propracované jízdní scény a kaskadérské kousky můžou v klidu natáčet. Zde je odpověď: Od listopadu 2005, je tu speciální dálnice. Největší evropská filmová kulisa, natáčí se tu film a zkušební lokalita, která se nachází v okrese Düren / NRW( Severní Porýní Wesfálsko) a umožňuje výjimečné nastavení a vynikající kousky.
Ujistěte se, že vše půjde hladce ..
K tomu, aby jeden den natáčení jako byl i akční a procovalo se hladce je nezbytných asi 80 osob. V dramatu filmuje v průměru 40 lidí. V kanceláři v Hürthu pracuje dalších 40 pro výrobu série.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míla Míla | 18. září 2018 v 10:33 | Reagovat

Omlouvám se za negativní komentář, ale občas by to chtělo po sobě i číst, ať to dává smysl :)

2 Božena Loupancová Božena Loupancová | 18. září 2018 v 19:02 | Reagovat

[1]: Omlouvám se za chyby, ale moje němčina za moc nestojí, musím si brát na pomoc překladač i slovník, a to znamená všechny texty přepsat do němčiny a potom na tom pracovat, když se jedná o odborné nebo hovorové výrazy hledám na internetu, kde se dá. Snažím se fandům alespoň trochu přiblížit německé články z internetu nebo časopisů.Tak mi nějakou tu nesrovnalost prosím promiňte.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama