Semir Gerkhan a Paul Renner

13. července 2018 v 13:06 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
a jeden starší článek, který jsem zde na intrnetu našla, je to už rok staré s novým dovětkem, tak snad jen pro zajímavostPátek 22.9.2017 17:44:43 (aktualizováno)

GRATULUJEME: Semir z Kobry 11 slaví narozeniny! Ale proč jeho snoubenka zrušila svatbu?
Erdogan Atalay se do povědomí diváků dostal díky akčnímu seriálu Kobra 11, ve kterém ztvárnil vrchního komisaře Semira. Jaké chvíle mu změnily život? Miliony žen po něm šílí, ale ta, kterou miluje, si ho odmítla vzít!
V roce 1995 vyhráltento německo-turecký krasavec konkurs na vrchního komisaře Semira Gerkhana v německém seriálu Kobra 11, který letos slaví dvacet let od první klapky. V roli charismatického Semira si od počátku natáčení získal obdiv nejedné divačky a to nejen díky svému charakteru, zaujal je také svou netradiční výškou - zamilovali si celých 160 centimetrů vždy spravedlivého slušňáka.
Erdogan Atalay je vtipný a pohotový i v soukromém životě, což dokazují jeho četné příspěvky na Facebooku i Instagramu. Krátká videa z natáčení pokračování Kobry 11 fanoušci milují!
Co jste o oblíbeném herci možná nevěděli?
Jeho první hereckou zkušeností byla vzhledem k jeho vizáži trefně zvolená hlavní role ve hře Aladin a kouzelná lampa.
S bývalou manželkou Astrid Ann Marie Pollmann má dceru jménem Amira Pauleta Melisande (15). V roce 2010 se pár po jedenácti letech soužití rozešel, jejich manželství trvalo pět let. S nynějšísnoubenkou Katjou Ohneck má pětiletého syna jménem Maris,
Auta jsou jeho životní láskou, což v seriálu nemuselo působit věrohodně, když jich během jednoho dílu zničil až 25!
Jediný den, v němž šly rychlé vozy stranou, byl ten, kdy mu jeho přítelkyně řekla ANO na Maledivách. Na souostroví se oddávají jen muslimové, dvojice se proto rozhodla slíbit si "v dobrém i ve zlém" ještě jednou - a to v Německu. Svatbu nevěsta dva týdny před termínem zrušila, protože ji astrolog varoval, že 7. 7. 2017 nejsou hvězdy v příznivém postavení.28.9.2017 se konala občanská svatba na radnici v Heidelbergu a 30.9.2017 potom církevní svatba na zámku v Heidelbergu.
Miluje cestování! Snaží se využít každou volnou chvíli k tomu, aby poznal novou kulturu. Téměř denně postuje z nově objevených míst momentky pro své fanoušky.
Přesto, že je jeho otec Turek, on turecky nemluví.
Angažuje se v projektu Celé Německo čte dětem a netají se tím, že knihy jsou důležitou součástí jeho života.
V roce 2007 se stal kmotrem projektu pomoci postiženým v Černobylské oblasti, charitě se věnuje aktivně od začátku své kariéry.Je kmotrem hnutí Archa, která pomáhá chudým dětem a mládeži.
V současné době natáčí nové díly divácky oblíbeného seriálu Kobra 11 a z jeho příspěvků na sociálních sítích je patrné, že se opět máme na co těšit!
Erdogan Atalay dnes slaví 51. narozeniny! No řekli byste to do něj? Přejeme mu všechno nejlepší!


Můj dovětek po uzávěrce tohoto článku 5.6.2018

Erdogan Atalay se s Katjou Ohneck v Německu oženil
28.9.2017 se konala občanská svatba na radnici v Heidelbergu a 30.9.2017 potom církevní svatba na zámku v Heidelbergu.V květnu 2018 se narodila dcera jménem Matilda Meliha..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ThePro's Manageress ThePro's Manageress | Web | 13. července 2018 v 13:19 | Reagovat

Podporíte prosím tohto mladého umelca? Robí to, čo ho baví, robí to s maximálnym nadšením a vášňou. ♥

https://www.youtube.com/watch?v=48tzCIl9oaE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama