COBRA-STAR ATALAY O NAROZENÍ JEHO DCERY "Jenom cítíš lásku"

1. června 2018 v 13:09 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho děti
COBRA-STAR ATALAY O NAROZENÍ JEHO DCERY "Jenom cítíš lásku"
31.05.2018 - 22:10
Jeho revírem je dálnice, ale jeho hlavním posláním je pro hvězdu "Cobra 11" Erdoğana Atalaye (51), nyní porodnice. 28. května Atalayova manželka Katja Ohneck (42) porodila jejich dceru, která má jméno Matilda Meliha (51 centimetrů, 2850 gramů).
A táta exploduje s láskou ...
Katja Ohneck porodila dceru Matildu Melihu
Erdogan Atalay se dme otcovskou pýchou a herec stal trochu konkrétnějším a odhalil některé detaily o dívce. Tak jeho dcera se jmenuje Matilda Meliha a přišla na svět s velikostí 51 centimetrů a hmotností 2850 gramů. Porod, u kterého byl schopen se zúčastnit i přes práci v zahraničí, byl pro něj nesmírně dojemný moment. : "Jaký zázrak, něco tak krásného, něco ​​tak čistého. Protože člověk prostě jen cítí lásku, nic jiného než lásku Ale člověk se potom také ptá ... odkud pochází všechno zlo na světě. " ( snad jenom prozradím, že první jméno děvčátka je germánského původu a má význam jako silná bojem a druhé turecké, bohužel význam jsem nezjistila, vím jen, že jméno má po své prababičce - moje poznámka B.)
Plakal - a štěstím! Už nedokázal zadržet slzy: "Kdyby mi někdo řekl, že bych měl udělat střih, tak bych to udělal, celá emoční síla přišla až poté, co bylo po porodu," vysvětluje herec "Cobra 11"
Bratr Maris se těší na nového člena rodiny
Nejenže Erdoğan a Katja jsou šťastní o ženských výzvách v rodině. Jejich syn Maris, 5 let, je nadšen příchodem své malé sestřičky. "Už ji úplně miluje, je hrdým velkým bratrem. Momentálně to zvládáme my dva muži v domácnosti, za to dostaneme hvězdičky.Já mám dvě a půl a on již devět." pokračuje 51letý herec.
Celkově má ​​herec tři děti. Kromě Marise a Matildy je Erdoğan otcem Pauletty Pollman, 15ti leté teenagerky, kterou má ze svého prvního manželství s herečkou Astrid Pollmann, 50.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama