Erdoğan Atalay - rozhovor z maďarštiny

16. května 2018 v 22:21 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Cobra 11 - nová řada Kobry 11 začne v Budapešti, zveřejněno 14.5.2018
otevření sezóny v Budapešti / Foto: Imre Varga

Rozhovor je přeložený z maďarštiny pomocí překladače Google, takže se tam mohou vyskytnout nějaké nepřesnosti. Snažila jsem se, aby text dával smysl. Božena

Budapešť - "Cobra 11" se natáčela v některých částech města po dobu tří týdnů a byla zde natočena první část příští sezóny - pilotní film odstartuje na podzim 2018
Hlavní hrdina série, která se vysílá na RTL, Erdoğan Atalay (51), který hraje roli Semira Gerkhana poskytl maďarskému " Blikkemu" rozhovor.
Jak se cítíte v Budapešti?
Erdoğan Atalay : Překvapivě, ale musím se přiznat, byl jsem velmi překvapen, když jsme přišli a narazili jsme na německé obchody.
Prohlédl jste si město kolem sebe?
Erdoğan Atalay : Po natáčení jsem šel z hotelu na procházku, chodil jsem několika ulicemi a ten den jsme se podívali na zámek. Toto je krásné město.
Cobra 11 je nabitá akčními scénami. Byl jste zraněn?
Erdoğan Atalay : Právě teď! Narazil jsem do betonové přepážky. Dobře, dělám si legraci, sklouzl jsem a jen jsem se škrábnul.
V soukromí, jak rychle jezdíte?
Erdoğan Atalay : No, zrovna jsem dostal počtvrté zpátky řidičský průkaz. Ale musím dodat, řídím opatrně a já jedu rychleji jen tehdy, když je cesta prázdná, ale určitě se nejedná o vysokou rychlost.
Dva protagonisté Daniel Roesner (vlevo) a Erdogan Atalay / Foto: Imre Varga

Jak se celá akční scéna natáčela?
Erdoğan Atalay : Celá scéna musí být důkladně připravena. I když to někdo dělá léta, vždy je něco zavádějícího, takže musíte být opatrní. A co je důležité, je respektovat zbraně a výbušniny.
Bude otec již potřetí. Pojedete domů na narození dítěte?
Erdoğan Atalay: Každopádně, ale kdyby se dítě rozhodlo přijít na svět dřív, půjdu rovnou do letadla, které tu mám k dispozici.

Vaše dcera hraje vaši filmovou dceru. Jak se s ní pracuje?
Erdoğan Atalay: Velmi dobře, protože ona je velmi talentovaná. Na začátkubyla tvrdohlavá, ale potom když jsem viděl, že se chce herectví opravdu věnovat a tato práce ji baví, tvrdě jsme pracovali.

Seriál se natáčí již 22 let. Jak dlouho tu může být Semir?
Erdoğan Atalay : Myslím, že nás zastaví, když o seriál nebude zájem. Zatím se mi to líbí, ale jak by to mohlo být jinak, když nás přivezli do Budapešti, žijeme tu v krásném hotelu, teď jsme hned vedle Parlamentu. Mohlo by to být snad horší?
Vysvětluje Atalay a Rosener ho sleduje / Foto: Imre Varga
Co vás na této roli přitahuje tolika letech?
Erdoğan Atalay : Příběh a zábava. Určitě bych se na to podíval, kdybych to nehrál. Každý, kdo je v seriálu se snaží udělat všechno co nejlíp, potřebujeme ale víc peněz, abychom se dostali více do podvědomí diváků. Chceme vám vyprávět více příběhů.
Maďarská práce
Více než dva měsíce přípravy předcházely natáčení Cobra 11 v Budapešti, kterou vyrobila maďarská společnost Filmteam Kft. Všechny technické a organizační a podmínky na místě vytvořila maďarská filmová společnost s mezinárodními představeními, takže není divu, že Maďaři poskytli 110 osob pro 130 lidí celkem z německé produkce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama