Erdoğan Atalay a autogramy z mého archivu

15. května 2018 v 17:05 | Božena |  Z mého archivu
Dobrý den přátelé, zdravím všechny fanoušky skvělého herce a člověka Erdoğana Atalaye, již 10 roků se setkáváme zde na tomto Blogu. Dnes jsem měla takový vzpomínkový den a listovala mým archivem, znovu jsem viděla bezvadné videoklipy od kamarádky Míši, která je sestavila ze setkání fanoušků v Německu, v letech 2004 a dalších asi čtyřech letech nás jezdilo dost z Čech, Moravy a Slovenska, byly to nádherné chvíle plné veselých zážitků, ostatně si o nich můžete přečíst v rubrice o " Kobrácké partě". Dnes jsem si pro vás nachystala pár soukromých autogramů, které mi poslala moje kamarádka z Německa, která 13 roků pracovala na oficiálních stránkách Erdoğana Atalaye, tyto stránky měly později i českou verzi na které jsem pracovala já. Bohužel dnes už stránky na internetu nenajdete, doména už neexistuje.
Takže první dva autogramy co jsem dostala jsou z roku 2007, je tam chyba v mém jméně , a tak je chybné písmenko vymazané. Moje kamarádka z Německa se jmenuje Barbara Fuckner a s Erdoğanem se setkávala pravidelně. Autogram od Cariny Wiese je také od kamarádky, tenkrát se originál někde po cestě ztratil, a tak zůstal zachovaný scan. A jak vidíte Carině není čeština cizí.
Další autogram je také z roku 2007, to už bylo na Fantreffen.
A tento autogram je z roku 2009, také z Fantreffen
Ostatní autogramy jsou ze stránek Oficiálního fanclubu Erdoğana Atalaye, které zůstaly zachovány v mém archivu.
A ještě momentka z ubytovny v roce 2006, kdy herci nemohli kvůli natáčení na Fantrffen dojet. Tenkrát slavil Erdoğan Atalay čtyřicáté narozeniny, tak ten můj obraz v pozadí byl určený jemu.

Takže přeju pěkné pokoukání, mějte se všichni moc pěkně vaše Božena
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama