Slepá svědkyně, Německo 2017

17. března 2018 v 8:30 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2018

Slepá svědkyně, Německo 2017

Alarm für Cobra 11 - Dálniční policie
Krimiseriál, čtvrtek 12.4.2018 ve 20.15 na RTL
Nevidomá soudkyně Ingrid Seeler je svědkem vraždy, a tedy i hrozby pro bezohledného pachatele. Komisaři Semir a Paul mají plné ruce práce, aby svědkyni vraždy ochránili před zločincem. Ale brzy si oba policisté uvědomí, že soudkyně je všechno ostatní než ne jen docela bezbranná a že někdy může být životně důležité, aby se nespoléhali jen na první dojem.
verlassen.

Personen


Schauspieler:
Rolle
Erdogan Atalay 1
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood 2
Kim Krüger
Carina Wiese
Andrea Gerkhan
Daniela Wutte
Susanne König
Lion Wasczyk
Finn Bartels
Sandra Borgmann
Ingrid Seeler
Janek Rieke
Johann Klement
Jurij Rosstalnyj
Dimitri Tabakow
Eva Luca Klemmt
Judith Decker
Nikolay Sidorenko
Igor Lasarew
Jörg Ratjen
Holger Kramer
Regie:Thomas Höret
Z natáčení epizody te pod rubrikou natáčení Kobry 11 -"Hrdinové " jako hosté v Attendornském vězení
29.11.17 10:45
Žádný průkaz návštěvníka. Ať už mohl Erdoğan Atalay (vlevo) opustit věznici Attendorn?
© Andrea Vollmertová
Attendorn. "Kde jsou hrdinové?" Otázka, která je zřídka položena v nápravném zařízení. V sobotu tato věta zazněla, a bylo to alespoň třicetkrát přes chodby Attendornského vězení. Základem pro akční seriále "Cobra 11" byl s 46-silný tým na a točily se zde některé scény na epizodě "Slepá svědkyně", která bude vyslílána na jaře 2018.
"Hrdinové" Erdoğan Atalay a Daniel Roesner jako komisaři Semir Gerkhan a Paul Renner se přirozeně dostali do středu pozornosti při natáčení, to způsobilo značný rozruch každodenním životě ve vězení.
Den natáčení začal brzy ráno. Na nádvoří, které bylo zastřešené zastrašujícími stěnami věznice, hvězdy seriálu Erdoğan Atalay a Daniel Roesner natočily některé scény kolem černé dodávky. Znovu a znovu se oba herci běželi k vozu, nastoupili a opět vystoupili. Dokud režisér Nico Savelberg nezadal zelené světlo a scéna byla v krabici.
Vstupní zóna věznice byla plná techniky, lidé projížděli přes dvůr, dokonce i filmaři přinesli velkou mříž.
Několik autobusů už čekalo před branou, aby se posádky dostaly do velkého výhledu. Ale zastavte! Více než 40 lidí od filmu muselo jeden po druhém odevzdat odznaky návštěvníků a potom znovu obdrželi své občanské průkazy.
" Biggeblick" jako kulisa v mrholení: (l.) Erdoğan Atalay a Daniel Roesner jak je známe ze seriálu "Cobra 11".
"WOW je tady krásně," Erdoğan Atalay byl na první pohled spokojen nad vyhlídkovou platformou v chatě SGV. "Kdyby teď i počasí hrálo ...!" Bohužel, natáčení se místo toho odehrávalo při 2 stupních a obloha byla zamračená.
Natáčení na Biggedammu: Tým kolem režiséra Nica Savelberga (v s modré čepici) bylo zde přes 40 silných mužů.
Poté se natáčelo na Biggedammu, kdesi Erdoğan Atalay a Daniel Roesner chtěli dát do svého služebního auta údajného viníka. Ale ... více se už prozrazovat nebude. Ale zpět do vězení. Ve vězení bylo nutné natáčet scénu v cele. Tady filmová posádka změnila místnost pro své vlastní účely, položila koberce, umístila dekorace a dokonce přinesla klec se dvěma andulkami.
V nespočtu filmových přestávek se oba hlavní herci extrémně zajímali o každodenní život ve věznici Attendorn. Na konci dne směli fanoušci k zamřížované bráně a a následovala rozsáhlá několikahodinová autogramiáda.
Podrobná zpráva s mnoha zábavnými a vzrušujícími příběhy, pohledy do natáčení v Attendorn, a několik osobních poznámek "hrdinů" a mnoho fotografií vyjde v jarním čísle časopisu v roce 2018: "Jsme Attendorn".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama