Erdoğan Atalay a Katja Ohneck - rozhovor 23.2.2018

23. února 2018 v 22:35 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory

"ALARM FÜR COBRA 11" -HVĚZDA Erdoğan Atalay Znepokojující diagnóza pro těhotnou ženu

Erdoğan Atalay a jeho žena Katja Ohneck odhalují v rozhovoru, co se děje s druhým těhotenstvím
Erdoğan Atalay a jeho manželka Katja Ohneck
Až koncem ledna bylo oznámeno, že "Alarm pro Cobra 11" hvězda Erdoğan Atalay a jeho manželka Katja Ohneck po pětiletém Marisovi spolu čekají své druhé dítě . Narodení dítěte očekávají v květnu.
Rozhovor s párem o rizikovém těhotenství, pohlaví dítěte a pocitu, že se konečně vzali.

Zpráva o miminku praskla poměrně pozdě. Jak se vám podařilo těhotenství tak dlouho utajit?
Katja: Moc jsem nechodila ven. Také jsme všechno drželi tak dlouho v tajnosti , protože jsme si nebyli jisti, že všechno probíhá dobře. Je mi již 42 let.

U 42 roků je těhotenství rizikové. Co přesně to pro vás znamená?
Katja Ohneck: Vlastně jen to, že musím jíst určité minerály. Ale byla jsem také testována na těhotenskou cukrovku a výsledek byl bohužel pozitivní. Ale byl tam i druhý test, a možná budu mít štěstí. Pokud ne, musím se stát diabetologickým pacientem, a to znamená, že nemůžu jíst mnoho cukru nebo cukr vůbec.

Erdoğan Atalay: Ale těhotenská cukrovka není tak neobvyklá, když jste starší. Většinou diabetes vymizí po narození dítěte. Ale člověk to nesmí podceňovat.

Jak se vám jinak daří? Bojujete s nevolností?
Katja Ohneck: To bylo jen na začátku. Za prvních pět měsíců jsem opravdu myslela, že zhubnu. To bylo opravdu hrozné. Všechno bylo skvělé když jsem čekala našeho syna, to jsem si ani neuvědomovala, že jsem těhotná. Ale teď je pro mě velká změna.

Nechcete ještě odhalit pohlaví, ale vaše přání je aby to byla dívka ...
Erdoğan Atalay: Ano, ale samozřejmě i chlapec by byl skvělý. Takže náš syn chce mít bratra. Ale v zásadě je pohlaví dítěte bezpředmětné
.
Maris se těší na svého sourozence?
Erdoğan Atalay: Ano. Ve věku pěti let nechápe, co to znamená, ale alespoň už ví, že se něco stane. Budeme mu nyní věnovat více pozornosti, aby se neměl strach z toho, že bychom ho odstrkovali. To by bylo tragické. Jako dítě si myslíte totéž, že už nejsem milován? ". To je pocit, který my přirozeně nechceme.

Paní Ohneck, jste samostatně výdělečně činná a máte uměleckou agenturu. Jak dlouho chcete pracovat?
Erdoğan Atalay: Naposledy to bylo tak, že ještě během porodních bolestí,kontrolovala své e-maily z práce. Pak jsem řekl: "Je to u konce," a odnesl telefon. Jsem si jistý, že i tentokrát bude určitě pracovat proti mé vůli po dlouhou dobu.
Katja Ohneck: Ano, naposledy jsem vlastně měla jen dvě hodiny přestávky. Ve 14 hodin mi vzal mobilní telefon, v 15 hodin se narodilo dítě a v 16 hodin byl prakticky čas vrátit se do práce.

A jak dlouho zůstanete na natáčení, pane Atalay?
Erdoğan Atalay: Jakmile se dítě přihlásí, už jsem pryč. Tu zprávu zná i produkce.

Vy jste se nedávno brali, je to jen pár měsíců. Jak se cítíte?
Katja Ohneck: Nevěděla jsem, že bych se před tím vdávala. Ale teď, když jsme se vzali, cítím se úplnější.
Erdoğan Atalay: Jsme prostě muž a žena. Právě teď, v tomto rychle se rozvíjejícím světě, kde se spousta párů opět rychle rozvádí, je to pocit, že "patříme k sobě". Samozřejmě, víme, že manželství není zárukou něčeho, ale nakonec je to znamení pro nás samotné: Tato ideální představa lásky - že se to tak stane a tak se to má stát.

Paní Ohneck, přijala jste jméno svého manžela?
Katja Ohneck: Ne. Chtěli jsme jména opravdu spojit, ale přišli jsme pozdě. K dispozici je lhůta. To je povoleno změnit tři měsíce po svatbě, potom už ne.

Ještě kousíček z jiného článku:
Sladké ultrazvukové odhalení? Mimochodem! Erdoğan Atalay (51) se o druhém očekávaném potomkovi dozvěděl zcela jinak od své milé Katji Ohneck. Blondýna si brzy všimla, že je v očekávání kvůli změnám na svém těle - a poslala její "Cobra 11" hvězdu na speciální misi: "Byl jsem na cestě, koupil jsem pár zbraní a pak těhotenský test!"vysvětlil Erdoğan pro Celebrity Flash. Ale co mají revolvery společného s těhotenstvím? "Byly pro natáčení!",řekl nejmilejší televizní policista.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama