Ještě jedna vzpomínka na září 2017

13. ledna 2018 v 10:34 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Ahoj, ještě jednou se vracím k významné události v životě Erdoğana Atalaye
Erdoğan Atalay:
Od prvního svatebního dne je odradila astroložka. Nyní se svatební den konal na zámku.
Za sedm let, pár snů: Erdoğan Atalay a Katja Ohneck jsou nyní oficiálně muž a žena. Konečně byl velký den, protože: Novomanželé a syn Maris (5) jeli v limuzíně do zámku.
Nakonec hvězdy řekly "ano"
I když není pověrčivý, hvězda "Alarm für Cobra 11" nechtěla zkalit jeho osud. Svatba Erdoğana Atalaye (51) a jeho Katji (42) byla odložena. Důvod: nepříznivá konstelace hvězd. Ale teď hvězdy konečně řekly "ano".
Ve své televizní roli je Erdoğan Atalay akčním policistou, který na plný plyn pronásleduje zločince. Že drsný policejní komisař má také velmi odlišnou stránku, ukázal na své pohádkové svatbě. Jako bývalý kolega a svatební svědek Tom Beck (39) v kapli zámku Heidelberg zazpíval novomanželům milostnou píseň "Jediné, co chci." Erdoğanovi i Katje tekly slzy po tvaři.

S bohatým večírkem novomanželský pár nejen splnil velké přání - na tomto zvláštním dni se naplnilo také mnoho malých přání. "Erdoğan splnil můj dívčí sen. Chtěla jsem se jako studentka vdávat na zámku Heidelberg, "prozradila nevěsta. Nevěsta zářila v pohádkových bílých šatech. Jak romantické! Počasí se účastnilo celého svatebního dne a nálada byla úžasná: až do časných ranních hodin asi 100 pozvaných hostů složených z přátel, rodiny a drahých televizních kolegů. Absolutní výbuch oslavy: obrovský ohňostroj. Stálo to za to. Hvězdy neklamou!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama