Prosinec 2017

Erdoğan Atalay autogramy 57

30. prosince 2017 v 19:55 | Božena |  Autogramy

Erdoğan Atalay 30.10.2017

30. prosince 2017 v 19:36 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Šťastný nový rok !!!!!!!! ..... zítra !! Pozdravy ...... Erdogan & KatjaÚžasný

Erdoğan Atalay 24.12.2017

24. prosince 2017 v 20:33 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: " No, Santa už je na cestě! Dobrou noc ve večerní noci ....Erdoğan."
Veselé Vánoce

Krásné a spokojené Vánoce

22. prosince 2017 v 13:10 | Božena |  Ostatní
Všem vám přeju krásné a spokojené Vánoce Božena

DÜSSELDORF! "Cobra 11" tajný trik pro epizodu karnevalu v Kolíně nad Rýnem

22. prosince 2017 v 12:47 | Božena |  Natáčení Kobry 11
DÜSSELDORF! "Cobra 11" tajný trik pro epizodu karnevalu v Kolíně nad Rýnem
Sluším mu to v tylu: herec Daniel Roesner ( "Paul Renner"), jako zoubková víla a Erdoğan Atalay ( "Semir Gerkan"),jako Napoleon před Düsseldorfskou Wagenbauhalle ( Hala je takové zázemí karnevalu)

19.12.2017 - 22:48
Honba za zločinci v Tütü!
Neobvyklé kostýmy pro Erdoğana Atalayea (51, "Semir Gerkan") a Daniela Roesnera (33, "Paul Renner"). Zastupující komisaři ze série RTL "Alarm für Cobra 11" natáčeli v úterý před Düsseldorfským Wagenbauhalle, kde jsou postaveny automobily pro karnevalovou automobilovou přehlídku.
Celková věc: Jak časopis zjistil , na natáčení se podílelo 40 lidí. Všichni byli přesunuti z Kolína nad Rýnem do Düsseldorfu, protože v Kolíně nebyla žádná zastávka pro vozy povolena na natáčení.

Ve frontě na občerstvení: Daniel Roesner si dovolil přestávku se svými kolegy
Ve filmových přestávkách si přehrávali akční hrdinové v kostýmech, jak se jí u cateringového vozu v řadě se svými kolegy. Také v epizodě budou učinkovat: Nina Vorbrodt, Isabell Polak a Oliver Fleischer. Režisér Ralph Polinski. Epizoda "Weiberfastnacht"( Ženský karneval v Německu) se bude vysílat během karnevalové sezóny.
Huh, něco uklouzne? Roesner si narovná kostým

Příběh: Bylo to na Ženský karneval, - výjimečně celebrity. Seriáloví hrdinové musí pronásledovat bandu zločinců, kteří jsou převlečení za klauny. Tři z klaunů utíkají do vagonové haly, ale dvěma klaunům se podaří utéct únikovým vozem. Samozřejmě, komisaři je začínají pronásledovat ...

Erdoğan Atalay 21.12.2017

21. prosince 2017 v 19:43 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay má dnes poslední natáčecí den před vánočními prázdninami, přeje všem pěkné Vánoce i pěkný nový rok 2018. Video je na facebooku.

Erdoğan Atalay 17.12.2017

18. prosince 2017 v 9:27 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Pozdravy z vánočního trhu !!! A pěkný 3. advent! ..... Erdoğan."

Třetí adventní neděle s Kobrou 11

17. prosince 2017 v 17:43 | Božena |  Ostatní
Jak jsem vás včera infrmovala TV Nova Action začala znovu vysílat Kobru 11. A tady je dnešní adventí neděle s Kobrou.

Erdoğan Atalay 15.12.2017

15. prosince 2017 v 19:10 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "No, to bylo tohle místo kulis kanceláří Kobry 11, protože je bohužel zbořeno, takže musíme jako cestující cirkus hledat místo někde jinde někde jinde, abychom znovu postavili stan ... Děkuji. Studio to bylo skvělé! ...., Pozdrav ... Erdoğan!"
Poslední den ve starém studiu. Napřed byla studia pro natáčení Kobry v samotné budově Action conceptu, potom se přestěhovala celá dániční polici do zvláštní budovy asi 2 km od Action conceptu. A nyní tedy opět stěhování. Škoda.

Erdoğan Atalay

13. prosince 2017 v 18:51 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Ahoj, všichni víme, že Erdoğan Atalay je v seriálu Kobra 11 od jeho začátku , a to od roku 1995, kdy se seriál začal natáčet a o rok později v březnu roku 1996 byl úspěšně uveden na televizní obrazovky. V seriálu se vystřídalo mnoho herců, ať v hlavních rolích, tak i v těch vedlejších, někteří herci ve vedlejších rolích si zahráli i v několika epizodách. Skoro každý rok nám televize nabídne opakování všech řad seriálu, a tak můžeme pozorovat, jak i tito herci stárnou. Jako příklad můžu uvézt známého herce Svena Martinka, který si zahrál například poprvé v epizodě" Dětské starosti",policistu v utajení, další díl ve kterém jsme ho mohli vidět byla epizoda s Tomem Beckem " Pohřbený za živa", zde si zahrál padoucha, a ještě si zahrál po boku šéfové dálniční policie Kim Krüger jejího bývalého manžela v epizodě " Exmanžel". Ale herec je známý převážně ze seriálu " Klaun".
Chtěla bych se ale zaměřit na dobu Kobry 11 po odchodu bezvadné dvojice policistů Bonratha a Herzbergra. Taková dvojka mi stále chybí. A v nové Kobře 11 je jistě zajímavé, že po Erdoğanovi, který je stálicí, zde je nyní na druhém místě, co do účinkování v seriálu je Andrea Gerkhan v podání Cariny Nicolete Wiese, Andrea patří již neodmislitelně k Semirovi, i když nehraje v každé epizodě. Další v pořadí je Daniela Wutte, jako sekretářka Susane König. Herečka nepřerušila své účinkování ani v době těhotenství, Daniela má dva syny. Na třetím místě potom stojí nová šéfová Kim Krüger v podání Katji Woywood. Vím, že někteří herci v Kobře vydrželi mnohem déle než tyto tři ženy, ale beru to po tom, co se v Kobře 11 objevily nové tváře Jenny a Fin.Jenny Dorn v podání herčky Katrin Hess má jistě velký potenciál a epizody s ní měly vždycky velkou sledovanost. Uvidíme ji zítra společně s Paulem Renerem, který je nyní parťákem Semira a hraje ho Daniel Roesner.Jeětě nesmím zapomenout na technika KTU Hartmuta, kterého představuje Niels Kurvin. jeho postava nás již v seriálu prování od dob, kdy Semir měl za parťáka Jana Richtera. Role Hartmuta je velice náročná na učení, herec se musí poprat s odbornými názvy, a to není jednoduché. Zítra to vypadá na Kobru 11 bez Semira. Je to předposlední díl podzimní řady.

Erdoğan Atalay a Gizem Emre (22)

13. prosince 2017 v 8:35 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay a Gizem Emre (22), Gizem hraje v seriálu Kobra 11 nemanželskou dceru komisaře Semira Gerkhana Danu. Její matka i otec byli zastřeleni , a tak Dana nyní žije u svého pravého otce s jeho rodinou.

Erdoğan Atalay 11.12.2017

12. prosince 2017 v 18:41 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay se svými kolegy již několik dní natáčejí pod střechou ateliérů s kulisami kanceláří dálniční policie. Dnes maskérka líčila Danielu Wutte , která hraje sekretářku dálniční policie.Erdoğan Atalay posílá pozdrav z natáčení.


Erdoğan Atalay 7.12.2017

7. prosince 2017 v 18:03 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "V Německu je zima, takže vám posílám hřejivé pozdravy ......... Erdoğan."