Listopad 2017

"Hrdinové " jako hosté v Attendornském vězení

30. listopadu 2017 v 13:04 | Božena |  Natáčení Kobry 11
JVA( trestní úřad), vyhlídková plošina "Biggeblick" a jezero "Biggesee" se stanou filmovou kulisou pro "Cobra 11"
"Hrdinové " jako hosté v Attendornském vězení
29.11.17 10:45
Žádný průkaz návštěvníka. Ať už mohl Erdoğan Atalay (vlevo) opustit věznici Attendorn?
© Andrea Vollmertová
Attendorn. "Kde jsou hrdinové?" Otázka, která je zřídka položena v nápravném zařízení. V sobotu tato věta zazněla, a bylo to alespoň třicetkrát přes chodby Attendornského vězení. Základem pro akční seriále "Cobra 11" byl s 46-silný tým na a točily se zde některé scény na epizodě "Slepá svědkyně", která bude vyslílána na jaře 2018.
"Hrdinové" Erdoğan Atalay a Daniel Roesner jako komisaři Semir Gerkhan a Paul Renner se přirozeně dostali do středu pozornosti při natáčení, to způsobilo značný rozruch každodenním životě ve vězení.
Den natáčení začal brzy ráno. Na nádvoří, které bylo zastřešené zastrašujícími stěnami věznice, hvězdy seriálu Erdoğan Atalay a Daniel Roesner natočily některé scény kolem černé dodávky. Znovu a znovu se oba herci běželi k vozu, nastoupili a opět vystoupili. Dokud režisér Nico Savelberg nezadal zelené světlo a scéna byla v krabici.
Vstupní zóna věznice byla plná techniky, lidé projížděli přes dvůr, dokonce i filmaři přinesli velkou mříž.
Několik autobusů už čekalo před branou, aby se posádky dostaly do velkého výhledu. Ale zastavte! Více než 40 lidí od filmu muselo jeden po druhém odevzdat odznaky návštěvníků a potom znovu obdrželi své občanské průkazy.
" Biggeblick" jako kulisa v mrholení: (l.) Erdoğan Atalay a Daniel Roesner jak je známe ze seriálu "Cobra 11".
"WOW je tady krásně," Erdoğan Atalay byl na první pohled spokojen nad vyhlídkovou platformou v chatě SGV. "Kdyby teď i počasí hrálo ...!" Bohužel, natáčení se místo toho odehrávalo při 2 stupních a obloha byla zamračená.
Natáčení na Biggedammu: Tým kolem režiséra Nica Savelberga (v s modré čepici) bylo zde přes 40 silných mužů.
Poté se natáčelo na Biggedammu, kdesi Erdoğan Atalay a Daniel Roesner chtěli dát do svého služebního auta údajného viníka. Ale ... více se už prozrazovat nebude. Ale zpět do vězení. Ve vězení bylo nutné natáčet scénu v cele. Tady filmová posádka změnila místnost pro své vlastní účely, položila koberce, umístila dekorace a dokonce přinesla klec se dvěma andulkami.
V nespočtu filmových přestávek se oba hlavní herci extrémně zajímali o každodenní život ve věznici Attendorn. Na konci dne směli fanoušci k zamřížované bráně a a následovala rozsáhlá několikahodinová autogramiáda.

Podrobná zpráva s mnoha zábavnými a vzrušujícími příběhy, pohledy do natáčení v Attendorn, a několik osobních poznámek "hrdinů" a mnoho fotografií vyjde v jarním čísle časopisu v roce 2018: "Jsme Attendorn".

Erdoğan Atalay 26.11.2017

27. listopadu 2017 v 8:15 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Hádej, kdo to je! Pozdravy na večer! ...... Erdoğan."


Erdoğan Atalay - autogramy

25. listopadu 2017 v 17:32 | Božena |  Autogramy

Erdoğan Atalay 25.11.2017

25. listopadu 2017 v 13:23 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay:" Dobré ráno, jsou 2 stupně Celsia. A samozřejmě jsme venku! Pozdravy ...Erdoğan." Nevím jestli jsem dobře rozuměla, ale natáčí se právě v rakouském Katschbergu.

Přežití (Německo, 2017)

24. listopadu 2017 v 22:10 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Přežití (Německo, 2017) Alarm für Cobra 11 - Dálniční policie
Čtvrtek 21.12., 20:15, RTL
přehled
Semir a Paul havarovali během orkánu autem. O chvíli později se oba ocitnou v krytu, který jím umožní přežití, jsou zde zřejmě v bezpečí. Ale přece jen netuší, jaké nebezpečí se odehrává na povrchu a jaké propasti zde dole vzniknou. ...
podrobnosti
Orkánová bouře nad Severním Porýní Vestfálsko. Existuje výjimečný stav. Uprostřed toho Semir narazí do Paulova auta. Krátce poté se ocitli v podzemním bunkru Dennise Tempela, údajného pomocníka gangu, který se specializuje na demolici bankomatů. Ve svém betonovém bunkru hluboko v podzemí má dost materiálu a zásob na dlouhou dobu. Vypadá to, jako štěstí pro dálniční policisty v nepříznivých podmínkách, které se odehrávají venku. Pořád však netuší jaké propasti se zde dole otevřou. Zároveň se Finn Bartels pustil do horečného hledání Semira a Paula a je sám. Ale brzy zjistí, že gang chce vyhodit bunkr do povětří. Paul a Semir jsou v smrtelném nebezpečí. V závodě proti brutálnímu gangu zlodějů Finn a Kim Krüger vynaloží veškeré úsilí k nalezení bunkru zločinců, podaří se oba policisty zachránit ...
Připomínka
Marek Harloff: Marek Harloff se narodil v roce 1971 v Hamburku. On mimo jiné získal Zlatého lva za "Scorpion" vynikající -klasicky vyškolený herec má hostující angažmá v divadle Thalia. V roce 1999, Harloff vyvolal rozruch se svou hlavní rolí jako počítačový hacker v 'Dragonland'. Ve stejném roce se Harloff postavil před "kameru" za " Stille Nacht - Heilige Nacht". V kině byl viděn vedle Götze George v " Der Totmacher',in 'Candy' und in 'Schrei der Schmetterlinge'

Herec:
Role
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Lion Wasczyk
Finn Bartels
Daniela Wutte
Susanne König
Marek Harloff
Dennis Tempel
Simon Böer
Marc Debosch
Blerim Destani
Torben Pohl
Frithjof Gawenda
Olli
Karl Walter Sprungala
Bertram
Režie:
Nico Zavelsberg
Scénář:
Andreas Brune, Sven Frauenhoff

Erdoğan Atalay 23.11.2017

23. listopadu 2017 v 16:43 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan : " Na shledanou, můj milý Berlíne, byl to krátký čas, ale bylo to báječné, být tady! Zdravím Vás všechny!! Pozdrav.... Erdoğan 😎!!!" Erdoğan byl včera určitě na narozeninách své dcery, která včera oslavila 15 roků. Amira Pauletta žije se svou matkou v Berlíně.

Krev a voda

22. listopadu 2017 v 10:15 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Krev a voda (Německo, 2017) Alarm für Cobra 11 - Dálniční policie
ČT 14.12., 20:15, RTL
Krimi seriál
podrobnosti
Když Markus Meyer, kolega SEK, při společném pronásledování s dálniční policií na dálnici zemře, Paul a Jenny se setkají s jeho mladšími bratry Kianem a Tomem. Všichni tři vyrůstali jako adoptivní děti bohatých rodičů. Brzy si policisté musí uvědomit, že v rodině Meyerů není nic, a že přísloví krev je silnější než voda" může mít někdy smrtelnou pachuť ...
Herec:
Rolle
Daniel Roesner
Paul Renner
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Daniela Wutte
Susanne König
Katrin Heß
Jenny Dorn
Joachim Raaf
Norbert Meyer
Constantin Von Jascheroff
Tom Meyer
Arash Marandi
Kian Meyer
Martin Bergmann
Markus Meyer
Michael Roll
Emmo Weiss
Charlie Stein
Tom Meyer mit 10
Tom Hoßbach
Tom Meyer mit 16
Can Luis Reinecke
Kian Meyer mit 11
Gabriell Marques
Markus Meyer mit 10
Lucas Bauer
Markus Meyer mit 16
Režie:
Nico Zavelsberg
Scénář:
Boris von Sychowski


Erdoğan Atalay 21.11.2017

22. listopadu 2017 v 7:24 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Moc jsem se těšil, až s ním budu točit!!! Mnozí se s ním setkají vedle několika národních a mezinárodních rolí ze série Lasko, Faust Gottes - Mathis Landwehr, herec, producent a vynikající bojový umělec .... "Bruce Lee je proti němu učitelka z mateřské školy." Pozdravy ..... Erdoğan!

Erdoğan Atalay včera 20.11.2017

21. listopadu 2017 v 10:23 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay pilně natáčí. Tentokrát nebyla o fanoušky nouze. Ostatně jako vždy.Video najdete na Facebooku.

Erdoğan Atalay- rozhovor pro Bild

20. listopadu 2017 v 18:34 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Erdoğan Atalay (51) je televizním komisařem již 21 roků. V tomto okamžiku chce u Kobry 11 přestat?
Erdoğan ani na chvilku neuvažuje o ukončení úspěšného seriálu Alarm für Cobra 11
17.11.2017 Nějaký televizní seriál si nedokážete představit bez jeho hlavního herce. Dálniční policisté z Kobry 11 nyní natáčejí 22 sezónu (čtvrtek 20.15 na RTL) a opět pronásledují špatné lidi na dálnici.
Berlín - vždy v popředí: Semir - herec Erdoğan Atalay (51). Pro Bild, odhalil, jak má rád fanoušky a když si myslí, že ukončí své účinkování v seriálu.
Ale nejprve k dalšímu bodu: Skutečnost, že Kobra11 je také mezinárodně úspěšná, přijde podle Atalaye někdy příliš krátká. Německý akční formát běží ve 120 zemích světa. Fanoušci poznají Atalaye v celé Evropě. " Když jsem byl v Římě, Kobra 11 se vysílala v italském baru. Číšníci a zaměstnanci se společně dívali, zeptal jsem se, jestli se mohu posadit, "vzpomíná." V určitém okamžiku si uvědomili, že tam sedím. Bylo to jako srdeční záchvat. Je to naprosto vtipná situace, všichni byli vyděšeni! "
Pokud vidíte hvězdu na ulici, můžete se k němu klidně přiblížit. "Bez diváka bych neměl práci," říká Atalay. "Když mě osloví fanoušci, netrápí mě to. Teprve když cestuji s rodinou, dívám se, abych nebyl příliš nápadný. "Velkým problémem to nebylo:" Ale neměl jsem nikdy nepříjemné setkání s fanoušky. "
Ačkoli je jeho seriál natáčen v Kolíně nad Rýnem, Atalay je často v Berlíně. Tam žije jeho milovaná dcera z prvního manželství, Pauletta (14). "Když jsem tam, jezdíme na koloběžkách po Berlíně," říká Atalay. Dávají přednost jízdě po Ulici 17. června nebo na bulváru Po lipami. Atalay miluje tamější budovy.
Ale přece jen nemyslí jen na svoje děti. "Jsem velvyslanec hnutí Archa ( pomoc chudým dětem a mládeži)," říká. Chudé děti jsou pro něho věcí srdce. "Vánoce se rychle blíží, neustále mluvíme o jaderných raketách a zapomínáme na dětskou chudobu ve vlastní zemi. Naopak mě to zavazuje. "

Ještě jedna otázka: Nemyslíte na ukončení kariéry? "Nejdřív odejdu, až nebudu moci vystoupit z auta, když mě bude všechno bolet," vtipkuje herec. "V tuto chvíli se ale stále cítím fit."

Erdoğan Atalay 17.11.2017

17. listopadu 2017 v 18:40 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay děkuje za všechny komentáře na facebooku, všechny komentáře čte.Erdoğan Atalay má svoji oficiální facebookovou stránku i Instagram.

Volný pád

16. listopadu 2017 v 19:39 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Volný pád (Německo, 2017) Alarm für Cobra 11 - Dálniční policie
Čtvrtek 7.12., 20:15, RTL
přehled
Semirovu dceru Danu dožene její minulost: je zavražděna kamarádka její bývalé Roofer party. Tým Cobra 11 vyšetřuje a Semir by rád udržel svou dceru daleko od všeho. Vzdorovitě se Dana pustí sama do pátrání po vrahovi a skončí ve smrtící síti intrik a brzy se ocitá ve smrtelném nebezpečí ...
podrobnosti
Krátce poté, co složí přijímací zkoušky na Policejní akademii semirovu dceru Danu dostihne její minulost: Přítelkyně z bývalé party je zavražděna .. Tým Cobra 11 vyšetřuje a Semir chce, aby se jeho dcera vyšetřování neúčastnila. Ta se ale vzdorovitě pouští do pátrání po vrahovi na vlastní pěst, ale končí ve smrtící síti zapletení a intrik, která sahá až do nejvyšších podnikatelských kruhů ...
zajímavosti
Scéna kolem minulosti Daniny party Roofer ( lezení po střechách ve výškách) byla natočena na Rheinturm v Düsseldorfu. Tam, kaskadér Action conceptu, vytváří nebezpečnou, ale zajištěnou stojku na rukou na okraji ve výšce 230 m.

herec:
Role
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Daniela Wutte
Susanne König
Katrin Heß
Jenny Dorn
Dennis Mojen
Nick Schwarzer
Sven Kramer
David Olsen
Maya Bothe
Lara Schumann
Norbert Heisterkamp
Prüfer / 'Der Schleifer'
Režie:
Nico Zavelsberg
Scénář:
Horst WieschenErdoğan Atalay 14.11.2017

14. listopadu 2017 v 18:21 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay:" Do hry přichází trochu barvy! Pozdravy z práce ........ Erdogan."

Erdoğan Atalay 13.11.2017

13. listopadu 2017 v 20:25 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Tak to je to, co nazývám sál! Pozdravy z Neussu a pěkný večer! ... Erdoğan".

Erdoğan Atalay 9.11.2017

10. listopadu 2017 v 9:51 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
"Dnes: Indky které jsou ve skutečnosti turecké národnosti ....... ve filmu všechno možné! Pozdravy z natáčení!", Erdoğan !!

Semir

8. listopadu 2017 v 20:17 | Božena |  Moje kresby

Erdoğan Atalay 7.11.2017

7. listopadu 2017 v 15:09 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan tentokrát vysvětluje, že řidič, který vozí herce na natáčení Michael zaspal. Ten to ale vyvrací. A jako obvykle je z toho legrace. Erdoğan Atalay:"Vzácný okamžik, ne 10 o deset minut dříve jako obvykle, ale těžko tomu uvěřit, že je to o pět minut později. Hezký den všem , pozdravy Erdoğan."


Špatný den (Německo, 2017)

3. listopadu 2017 v 20:45 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Špatný den (Německo, 2017) Alarm für Cobra 11 - Dálniční policie

Čtvrtek 30.11., 20:15, na RTL
přehled
Semir a Paul mají smůlu, pátrají po drogovém šéfovi, který si říká "Kutscher". Narazí na Franku, která je ve vězení za krádež. Její ochota: Pomáhá policistům dostat se k drogovému šéfovi, když bude osvobozena. Ale její výřečnost a nekonvenční chování ubezpečují, že pro Semira a Paula tento den nebude nutně nejlepší ...
podrobnosti
Sledujíc policisté smůlu, Paul a Semir hledají drogového šéfa paralelně s BKA kvůli vnitřnímu pořádku - ale jeho neobvyklá přezdívka je vše, co o zločinci vědí. Horká stopa vede Semira a Paula nakonec do vězení uvězněné Franky, která je uvězněna za krádež nádherných 100 praček. Franka navrhuje dohodu: když jí propustí z její cely pomůže hrdinům dopadnout drogového šéfa před BKA. Ale s hovornou Frankou na zadním sedadle, Paul a Semir rychle zažijí, že jejich modrý zázrak a jejich den je opravdu špatný ...
náznak
Silný výkon: Nadine Wrietz jako "Franka". Může Ford Combi , který je přeříznutý uprostřed ještě v pořádku jezdit? V 'Cobra 11' ano! Aby mohli dva hlavní komisaři po havárii pokračovat v pronásledování zločinců, byl jejich Ford speciálně připraven: celé auto bylo rozříznuto uprostřed, nádrž byla posunuta vpřed a změnil se brzdový okruh. Kromě toho byly instalovány různé bezpečnostní prvky, jako například tabule z plexiskla za sedadly řidiče.
Herec:
Role
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Daniela Wutte
Susanne König
Katrin Heß
Jenny Dorn
Nadine Wrietz
Franka Luckner
Daniel Krauss
Dennis Neumann
Stefan Weinert
Boris Hackbarth
Peter Beck
Josef Brinkhoff
Lea Fassbender
Jutta Meyer
Marios Gavrilis
Mario Rizzo
Režie:
Ralph Polinski
Scénář:
Andreas Knop, Thomas Retzbach