Erdoğan Atalay ví, jak oslavovat svatby

3. října 2017 v 10:49 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay ví, jak oslavovat svatby.
Erdoğan Atalay ( 51)a jeho snoubenka Katja Ohneck ( 42)měli neoficiální svatbu již koncem roku 2016 na Maledivách, kde byly původně plánovány jen zásnuby, ale hotekoví zaměstnanci jim na druhý den vystrojili i svatbu, kde byl přítomen jen pastor, snoubenci a jejich dnes 5 letý syn Maris. Protože sňatek na Maledivách není v Německu právoplatný, musela se svatba konat ještě i v Německu.
V září se snoubenci sňatku konečně dočkali. První občanský sňatek se konal 28.9.2017 na radnici v Katjině rodném městě Heidenlbergu. Snoubenci přijeli na radnici v kočáře taženém dvojspřežím koním a v doprovodu dalších dvou jezdců na bílých koních. Tato svatba se konala v úzkém rodinném kruhu. Po sňatku následovala plavby lodí.
Druhý, tentokrát církevní sňatek, se konal na zámku v Heidelbergu 30.9.2017. Opravdu pohádková svatba čítala na sto hostů. Na zámek svatebčané dojeli nazdobenými auty, Maserati převládalo. Svatba byla opravdu pohádková. A zde pár řádků z internetu:
Herec ("Alarm für Cobra 11") se v sobotu na zámku Heidelberg oženil. Jeho bývalý kolega Tom Beck (39) poskytl hudební doprovod. Zpíval sereádu pro nevěstu a ženicha: "Vše, co chci." Erdoğanovi kolegové "Cobra 11", Katja Waywood (46) a Daniel Roesner (33),Gizem Emre (22) a herečky Alexa Maria Surholt (49) und Arzu Bazman (39) se nepodíleli na akci, která byla korunována malým ohňostrojem. Podle nevěsty její milenec udělal všechno správně:
"Erdoğan naplnil mé dívčí sny," nadchla se Katja ". "Pocházím z tohoto města a chtěla jsem mít vždycky svatbu na zámku Heidelberg, pět týdnů plánování se vyplatilo a my bychom si nemohli přát lepší svatbu."
Nevěsta měla krátkodobou schůzku, protože její astroložka ji v červenci doporučila, že sňatek 7.7. by nebyl šťastný. Ale teď je vše v pořádku a po svatební cestě se může Erdoğan Atalay opět věnovat své práci. Během dvaceti let ztělesňuje úspěšně komisaře Semira Gerkhana "Alarm für Cobra 11" a pro úspěšný seriál je konec v nedohlednu. A co si myslí hvězda o seriálu:

" Je to dobrá věc, nikdy jsme nezůstali ve stagnaci, a to dělá seriály tak vzrušující a formát stále potřebuje velmi vysokou koncentraci a vždy jsem ji měl s jiným partnerem, chválil Erdoğan Atalay v rozhovoru pro 'Stuttgartský zpravodaj" své bývalé i současné seriálové kolegy.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama