Alarm pro velkou lásku

11. října 2017 v 17:00 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Alarm pro velkou lásku

Erdoğan Atalay -hvězda seriálu Kobra 11 řekla v Heidelbergu Ano svojí Katje. Byly to pořádné svátky po dva dny
Třesk, tvrdá střelba, zuřivé exploze, krkolomné kaskadérské kousky, Erdoğan Atalay (51)pronásleduje v úspěšném seriálu televize RTL Kobra 11 zločince jako kriminální komisař dálniční policie. Je zřejmé, že motoristický víkend televizní hvězdy byl také na jeho svatbě - jelo se na plný až do samého konce. A to nebyla jen náhlá bouře, která vypukla nad Heidelbergem ...
"Svatba byla téměř plná vody, protože my jsme skoro ztratili své hlasy a potom v chrámu jsme si těžko mohli říct ano," směje se trochu chraptivě Katja Ohneck, šťastná nevěsta, následující den. Erdoğan Atalay lehce přikývne a šklebí se: "Párty začala jednoznačně příliš brzy. A trvala velmi dlouho. Ale my nepřehlédneme ani jednu sekundu. Všichni naši hosté byli neuvěřitelní, tančili a oslavovali až do konce. Byla to rušná slavnost! "" Oslnivá a opojná , "dodává Katja. "Dnes ráno jsme byli v posteli bohatší o čtyři kocoury."
Oba se baví a život neberou příliš vážně. Je pravda, že umělecká manažérka, která s hercem žije již šest let, a přilnula i k jeho dceři Amiře, z jeho prvního manželství a je tu ještě společný syn páru Maris.
"Oni dva jsou spřízněni duší iživotem a my se z toho každý den radujeme!" A já jsem přemýšlela dlouho, když mě před půl rokem Erdoğan o dovolené na Maledivách požádal o ruku: "Vlastně jsem měla vždycky strach z vdávání , přiznává "Ale ochraňoval mě v bouři. Je to nejdražší a nejkrásnější člověk, kterého jsem kdy poznala! S ním mám pocit, že jsem dokonalá! "

S takovým komplimentem je dokonce i příležitostný televizní komisař úplně rozpačitý. Děkuje jí jemným polibkem a slovy: "Těším se na manželství s touto ženou. Ona je ta, s níž se chci podělit o celý svůj život! "Pár snů, který se bude držet bez ohledu na to, kolik akce je v životě a bude se držet jeden druhého.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama