Říjen 2017


Alarm pro velkou lásku

Středa v 17:00 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Alarm pro velkou lásku

Erdoğan Atalay -hvězda seriálu Kobra 11 řekla v Heidelbergu Ano svojí Katje. Byly to pořádné svátky po dva dny
Třesk, tvrdá střelba, zuřivé exploze, krkolomné kaskadérské kousky, Erdoğan Atalay (51)pronásleduje v úspěšném seriálu televize RTL Kobra 11 zločince jako kriminální komisař dálniční policie. Je zřejmé, že motoristický víkend televizní hvězdy byl také na jeho svatbě - jelo se na plný až do samého konce. A to nebyla jen náhlá bouře, která vypukla nad Heidelbergem ...
"Svatba byla téměř plná vody, protože my jsme skoro ztratili své hlasy a potom v chrámu jsme si těžko mohli říct ano," směje se trochu chraptivě Katja Ohneck, šťastná nevěsta, následující den. Erdoğan Atalay lehce přikývne a šklebí se: "Párty začala jednoznačně příliš brzy. A trvala velmi dlouho. Ale my nepřehlédneme ani jednu sekundu. Všichni naši hosté byli neuvěřitelní, tančili a oslavovali až do konce. Byla to rušná slavnost! "" Oslnivá a opojná , "dodává Katja. "Dnes ráno jsme byli v posteli bohatší o čtyři kocoury."
Oba se baví a život neberou příliš vážně. Je pravda, že umělecká manažérka, která s hercem žije již šest let, a přilnula i k jeho dceři Amiře, z jeho prvního manželství a je tu ještě společný syn páru Maris.
"Oni dva jsou spřízněni duší iživotem a my se z toho každý den radujeme!" A já jsem přemýšlela dlouho, když mě před půl rokem Erdoğan o dovolené na Maledivách požádal o ruku: "Vlastně jsem měla vždycky strach z vdávání , přiznává "Ale ochraňoval mě v bouři. Je to nejdražší a nejkrásnější člověk, kterého jsem kdy poznala! S ním mám pocit, že jsem dokonalá! "

S takovým komplimentem je dokonce i příležitostný televizní komisař úplně rozpačitý. Děkuje jí jemným polibkem a slovy: "Těším se na manželství s touto ženou. Ona je ta, s níž se chci podělit o celý svůj život! "Pár snů, který se bude držet bez ohledu na to, kolik akce je v životě a bude se držet jeden druhého.


Den fanoušků Kobry 11

9. října 2017 v 20:30 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
8.10.2017 proběhl v Action Conceptu v Hürthu Den fanoušků seriálu Kobra 11, tomuto dni předcházela soutěž a vylosovaní fandové se mohli zúčastnit jistě zajímavého dne. Přítomni byli hlavní herci - celá dálniční policie, následovala prohlídka Action Conceptu i pár kaskadérských ukázek. Všechny zúčastněné přivítal Erdogan Atalay. Na jeho profilu je video, ale bohužel bez zvuku. Takže tady je pár obrázků. Ještě bych jen chtěla zmínit, že se jednalo o 300 lidí a každý si přišel pro svůj autogram od herců, autogramiáda trvala tři hodiny.
A tady je čerstvě ženatý Erdogan Atalay
Akční scéna

Erdoğan Atalay 6.10.2017

6. října 2017 v 17:37 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay. "A akce ........ po romantice, jsem znovu v akci! Pozdravy z natáčení! ..... Erdoğan!"


Ještě jednou svatba Erdoğana Atalaye a Katji Ohneck

4. října 2017 v 8:59 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Ještě jednou svatba Erdoğana Atalaye a Katji Ohneck
Nevěsta při obou svatebních obřadech vystřídala čtvero oblečení. Při první civilní svatbě Katja zvolila bílé pouzdrové šaty do půl lýtek, klobouček s krátkým závojem a střevíce v barvě ženichova obleku. Erdoğan na civilní sňatek oblékl modrý oblek, bílou košili a kravatu se stříbrným vzorem.Maris měl tmavě šedý oblek a Amira zvolila černé šaty.
Ráno na zámku Haidelberg měla nevěsta dlouhé šaty s večkou a vyšívaným živůtkem , ve vlasech květiny. Ženich si oblékl černé kalhoty, bílou košili a bílé sako, tentokrát zvolil černého motýlka. Maris byl celý v bílém a Amira měla opět černé společenské šaty.
Na vlastní obřad se převlékla jen nevěsta, která tentokrát zvolila krásné pohádkové šaty s krajkovým živůtkem, dlouhou tylovou princeznovskou sukní a vyšívaný závoj. V tomto oblečení nevěsta vydržela až do pozdních hodin.
Tatínek vede nevěstu k oltáři
Erdoğanova dcera z prvního manželství Amira Pauletta Pollmann a Erdoğanův syn z manželství současného Maris nesou prstýnky
Slavnostní tabule
A je tu noc a další svatební tanec
A máme tu poslední nevěstin model, dlouhý kalhotový bílý overal.
Katje to ve všech šatech moc slušelo,ano a Erdoğanovi také.
Že se na svatbě objevili i Erdoğanovi kolegové z práce, to už víte, ale můžeme si je ještě připomenout, byli tu Tom Beck se svou přítelkyní, Stejně jako Daniel Roesner, Katja Woywood přišla se svým manželem, také hercen Marcem Girnthem.
Na nádvoří měl proslov k novomanželům producent a majitel společnosti Action Concept Herman Joha
Baerbel Atalay, maminka od Erdoğana Atalaye, Georg Ohneck se svou ženou Roswitha Ohneck - rodiči od Katji Ohneck, a Teo Atalay, otec Erdoğana Atalaye
Christian Paschmann, Katja Woywood a její manžel Marco Girnth, Tom Beck a jeho přítelkyně Chryssanthi Kavazi
Gizem Emre
Otec od Erdoğana Teo Atalay, a jeho manželka Theresia
Daniel Roesner a jeho přítelkyně Cara Stalder
Carola Scharrer, Anita Weisl, Andrea Strein Bridegroom Erdoğan Atalay a jeho žena Katja Ohneck a, Stephan Ohneck( bratr Katji Ohneck), Stefan Richter a Tom Beck
Hermann Joha se svou partnerkou Su Jing

Erdoğan Atalay se svou maminkour Baerbel Atalay a sestrou Deniz Atalay
Děti Erdoğana Atalaye
Alarm für Cobra 11

Erdoğan Atalay ví, jak oslavovat svatby

3. října 2017 v 10:49 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay ví, jak oslavovat svatby.
Erdoğan Atalay ( 51)a jeho snoubenka Katja Ohneck ( 42)měli neoficiální svatbu již koncem roku 2016 na Maledivách, kde byly původně plánovány jen zásnuby, ale hotekoví zaměstnanci jim na druhý den vystrojili i svatbu, kde byl přítomen jen pastor, snoubenci a jejich dnes 5 letý syn Maris. Protože sňatek na Maledivách není v Německu právoplatný, musela se svatba konat ještě i v Německu.
V září se snoubenci sňatku konečně dočkali. První občanský sňatek se konal 28.9.2017 na radnici v Katjině rodném městě Heidenlbergu. Snoubenci přijeli na radnici v kočáře taženém dvojspřežím koním a v doprovodu dalších dvou jezdců na bílých koních. Tato svatba se konala v úzkém rodinném kruhu. Po sňatku následovala plavby lodí.
Druhý, tentokrát církevní sňatek, se konal na zámku v Heidelbergu 30.9.2017. Opravdu pohádková svatba čítala na sto hostů. Na zámek svatebčané dojeli nazdobenými auty, Maserati převládalo. Svatba byla opravdu pohádková. A zde pár řádků z internetu:
Herec ("Alarm für Cobra 11") se v sobotu na zámku Heidelberg oženil. Jeho bývalý kolega Tom Beck (39) poskytl hudební doprovod. Zpíval sereádu pro nevěstu a ženicha: "Vše, co chci." Erdoğanovi kolegové "Cobra 11", Katja Waywood (46) a Daniel Roesner (33),Gizem Emre (22) a herečky Alexa Maria Surholt (49) und Arzu Bazman (39) se nepodíleli na akci, která byla korunována malým ohňostrojem. Podle nevěsty její milenec udělal všechno správně:
"Erdoğan naplnil mé dívčí sny," nadchla se Katja ". "Pocházím z tohoto města a chtěla jsem mít vždycky svatbu na zámku Heidelberg, pět týdnů plánování se vyplatilo a my bychom si nemohli přát lepší svatbu."
Nevěsta měla krátkodobou schůzku, protože její astroložka ji v červenci doporučila, že sňatek 7.7. by nebyl šťastný. Ale teď je vše v pořádku a po svatební cestě se může Erdoğan Atalay opět věnovat své práci. Během dvaceti let ztělesňuje úspěšně komisaře Semira Gerkhana "Alarm für Cobra 11" a pro úspěšný seriál je konec v nedohlednu. A co si myslí hvězda o seriálu:

" Je to dobrá věc, nikdy jsme nezůstali ve stagnaci, a to dělá seriály tak vzrušující a formát stále potřebuje velmi vysokou koncentraci a vždy jsem ji měl s jiným partnerem, chválil Erdoğan Atalay v rozhovoru pro 'Stuttgartský zpravodaj" své bývalé i současné seriálové kolegy.

Svatba

2. října 2017 v 20:23 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Erdoğan Atalay a Katja Ohneck - svatba

2. října 2017 v 17:52 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Občanská svatba na radnici v Heidelbergu 28.9.2017 - obrázků je mnoho, zde jen malá část

První svatební termín byl odložen
Tentokrát byly hvězdy lépe postaveny. Poté, co manžel musel zrušit svatební obřad 7. července, protože horoskop nepředpověděl štěstí, nakonec se odvážili. Jak uvedl deník Bild, svatba se konala v Heidelbergu. "Erdogan naplnil mé dívčí sny," říká Katja. "Chtěla jsem se vdávat jako studentka na zámku Heidelberg." Mezi svatební hosty byl kolega i Tom Beck "Alarm für Cobra 11", který zpíval pro svého přítele i serenádu. "Byl jsem opravdudojatý, když zpíval a dokonce jsem měl slzy v očích," přiznává Erdogan.

Erdoğan s maminkou
Pohádková církevní svatba 30.9.2017 na zámku Heidelberg
Erdoğan s maminkou a sestou - nahoře
Erdoğan s otcem a sestrou
Erdoğan Atalay s rodinou a přáteli