Říjen 2017

"Alarm für Cobra 11" Pro sérii RTL byly natočeny scény v dole Flerzheim

31. října 2017 v 17:08 | Božena |  Natáčení Kobry 11
"Alarm für Cobra 11" Pro sérii RTL byly natočeny scény v dole Flerzheim 27.10.17, 18:54
Všechno jen hrál: Erdoğan Atalay (uprostřed) honí jako vrchní kriminální komisař Semir Gerkhan padouchy ve Flerzheimeru štěrkovém lomu, podpořila ho i belgická SWAT jednotka rychlého nasazení a šéfová dálniční policie Kim Krüger (Katja Woywood). foto: Gabriele von Törne
Rheinbach-Flerzheim - Odvážné skoky a pády, boje muž proti muži jakož i výměna úderů s výstřelem a bodnými zbraněmi - na chléb si akční hrdina těžce vydělává. Erdoğan Atalay, hlavní roli vrchního kriminálního komisaře Semira Gerkhana hraje v seriálu již 21 roků "Alarm pro Cobra 11 - Dálniční policie" , jeho role roste s neustálými extrémními situacemi, jak sám řekl včera během natáčení ve Flerzheimere štěrkovém lomu. Takže skok z štěrkové hory metr vysoký byl snadný pro atletického 51-letého herce, který uvedl, poté "Měkce jsem přistál" Nicméně také proto, že vedoucí provozu štěrkového lomu Michael Schmitt na dopad starostlivě nechal nasypat jemné oblázky.
Lom jako kulisa slouží již podruhé "Lom" vedle tyrkysového šumivého jezera se stal venkovskou cestou po celý den. Na místě, které sloužilo podruhé jako kulisa pro "Cobra 11", se nacházejí pracovníci výrobní společnosti "Action concept" v Kolíně nad Rýnem. Tentokrát, štěrkovna s jejími bílými kameny, připomínajícími duny kamenné hory, filmová sekvence měla připomínat námořní atmosféru.
Den natáčení ve Flerzheimu byl závěr výrobního bloku v tříměsíční režii Franco Tozza, který je jako herec Erdoğan Atalay od začátku u Kobry 11. S mnoha dlouholetými zaměstnanci a umělci se nyní jedná o celou rodinu. V případě tureckého dálničního komisaře, zde hraje i jeho sériovou dceru jeho vlastní 15-leté dcera od roku 2014, manželka Katja Ohneck je manažerkou herce.
Epizoda bude vysílána na jaře roku 2018 Včerejší natáčecí den začal v 8.30, poslední klapka sklapla 6.15. bylo natočeno dobrých dvanáct hodin pět až deset minut filmu, se podílelo se na tom asi 40 lidí z "Action conceptu" ,zaměstnanců "Concept Catering" a 46 poskytovatelů služeb, kromě čtyř herců a osmi komparzistů, zde byli přítomni i hasiči z rýnského Bergisch Kreis. Scény z natáčení ve Flerzheimu se objeví v pořadí 343 s pracovním názvem "Rodinné pouto". Epizoda bude vysílána na jaře roku 2018 ve čtvrtek na RTL. Přesný den vysílání bude oznámen.
Ve více než 20 letech "Alarm für Cobra 11" se série těšila úspěchu ve více než 120 zemích. Erdoğan Atalay vystřídal před kamerou osm partnerů, protože od roku 2016 je tu Daniel Roesner komisař alias "Paul Renner." K největší explozi došlo při převrácení 15 metrů dlouhé cisterny v jarním období v roce 2016 na dálnici filmového Aldenhoven (Düren), celkem 5.750 vozů bylo odsunuto do šrotu.

Erdoğan Atalay dnes 25.10.2017

25. října 2017 v 15:56 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku

Erdoğan Atalay zdraví z natáčení.Úžasný V oboře narazil na prvního jelena. Erdoğan tentokrát v obleku kuchaře.Erdoğan Atalay 22.10.2017

22. října 2017 v 19:56 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Vždy je dobré mít někoho, s kým můžete mluvit, kdo vás poslouchá , kdo poradí a stojí na vaší straně ....Úžasný.... Pozdravy na noc, Erdoğan."

Erdoğan Atalay - Moje elektrické auto musí být silné

21. října 2017 v 20:14 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Erdoğan Atalay - Moje elektrické auto musí být silné ( rozhovor z 14.10.2017)
On je tváří řady RTL "Alarm für Cobra 11". Erdoğan Atalay je od roku 1996 komisařem Semirem Gerkhanem. Zeptali jsme se ho, zda by Kobra vůbec existovala bez něj a kdy bude řídit elektrické auto
Razantní komisaři na dálnici, explodující auta a milióny diváků - již více než 21 let. Akční seriál RTL "Alarm für Cobra 11" je jedním z nejúspěšnějších televizních formátů. Herec Erdoğan Atalay je tam od začátku. Nebo přesněji od druhého epizody první řady. Mluvili jsme s ním o autech na elektrický pohon, nebezpečných kaskadérských kouscích a společenské angažovanosti.
Pane Atalay, mnozí televizní diváci znají komisaře Semira Gerkhana za volantem je - řekněme - jedí spíše na horkých pneumatikách. Jak byste popsal vaše chování v soukromí?
Erdoğan Atalay: Velmi defensivní. Samozřejmě, jsem byl několikrát vyblýsknut radarem, ale vždycky neprávem, jak si myslím (směje se). Vtip stranou,já jezdím defenzívně a netlačím se. Protože ve více než 20 letech Alarm für Cobra 11 jsem již viděl příliš mnoho, jak se například auta mohou deformovat. Nerozumím lidem, kteří řídí tak agresivně a neumím si představit, co s nimi mohou dělat. Nebo jak někteří řidiči nemohou vytvořit cestu pro záchranné vozidlo. Musíte si představit, že vy nebo člen rodiny potřebujete rychle pomoci. A vy to nechápete, protože někdo neuhne na stranu - nerozumím tomu.

Pokud cestujete soukromě, můžete jet mimo jiné s Maserati. Takže jste již velkým fanouškem automobilu?
Atalay: Ano, určitě. Řídím velmi dlouho. A mám klasické auto, Triumph Spitfire MK3 z roku 1969 a Maserati 3200 GT Aceto Corsa, a protože jsem se teprve nedávno dozvěděl od někoho, že právě tento model byl postaven pouze 250-krát. Nevěděl jsem to. Tak to si ho budu asi dlouho držet.

Podle společnosti Dieselskandal se v současné době diskutuje o vývoji v automobilovém odvětví. Sledujte diskusi?
Atalay: Okrajově. Mám dojem, že Německo tam skutečně musí být. Protože ostatní nechtějí čekat. Vlastně jsme byli vždy průkopníkem. Ale peníze na inovace jsou v porovnání s jinými zeměmi příliš malé. A bez ohledu na to, zda se mi to líbí, stane se, že budeme řídit elektrické vozy. Protože můžete mít jako výrobce automobilů velkou lobby, nějak to nebude fungovat. A proto by se s tím mělo vypořádat v rané fázi.

Kdy řídíte elektrické auto?
Atalay: Když se dá, pojedu ostře. Ale ještě to tak není. Upřímně chybí mi zvuk motoru. Kdybych někdy řídil elektrické auto, aspoň bych ho chtěl slyšel.

Pojďme se dostat k vaší roli, protože z ní vás zná většina diváků. Více než 21 let a 300 epizod Alarm für Cobra 11. Bude tu Cobra někdy bez vás?
Atalay: Doufám, že ano. Protože samozřejmě Cobra 11 má mnoho lidí, kteří si vydělají na svůj chleba. Formát žije nejen mnou a měníme se. Jsem možná něco jako kotva, důvěřivý charakter, který diváci vidí a setkáváme se znovu a znovu. A stále mi to dělá hodně zábavy a zatím nechci přestat.

Jak se tento seriál změnil po všech těch letech?
Atalay: Rád to srovnám s dítětem. Když jsme začali, neuměli jsme ani běžet správně. A teď jsme ve věku dospělosti - aniž jsme dospěli. Nezměníme se, ale vždy se podívejme na to, co je možné. Tým je skvělý a chce se spojit co nejlépe s rozpočtem. Takový tým je zvláštní v rychle se rozvíjejícím televizním sektoru. Myslím, že klíčovou věcí je, že se nám líbí to, co děláme.

Jak se vám podaří udržet vaši postavu Semira Gerkhana , aby se neomrzela?
Atalay: Neustálým přivedením postavy zpět do situací, ve kterých se může znovu objevit - jako v životě. Zkušenosti, které uděláte, jednou změníte. Tak to cítím i já u své role. Ať už je to tak či onak, divák se rozhodne.

Vzpomínáte si na to , jak jste se k roli dostal?
Atalay: Akce byla známá pouze z Ameriky. A pak se tento akční formát dostal do německé televize! Kromě toho jsem přišel z divadla a v té době jsem chtěl dělat divadlo nebo film - a ne televizní seriál. Ale tento nápad a tým jsem se prostě oblíbil, a proto jsem to chtěl vyzkoušet. Nikdo skutečně neví, zda to může fungovat s takovým rozpočtem. A první natáčení bylo opravdu divoké (směje se). Ale diváci to přijali, dokonce i se všemi chybami, které jsme udělali, to bylo skvělé.
Jaké chyby?
Atalay: Scénář! Na akce jsme kladli mnohem větší důraz. Mělo to být hodně akční, a to je důvod, proč jsme nekladli důraz na příběh. Dnes máme příběh a akce k němu přichází.

Kvóty jsou dobré a seriál byl prodán ve více než 120 zemích. Nicméně, ve veřejném vnímání Alarm für Cobra 11 to vypadá, že seriál už jen živoří. Vadí vám to?
Atalay: Ocenění prochází skrz diváky. Mnohé jsou tak dlouhé, že série dosáhla určitého kultovního stavu. V prvních letech jsme museli dát na to, že si seriál žádné hodnocení nezaslouží, že to není umění a tak dále. My jsme ale od toho úplně osvobodili . Je to jen otravné, když lidé, kteří o něm píší, se o seriál nikdy nezajímali a ani ho neviděli. To je taková mentalita, co nejhlasitěji troubit na trubku. Nemůžeme se srovnávat se seriálem Místo činu. Jedná se o úplně jiný formát, zcela jinou zábavu. Jsme tam přítomni jen mrknutím oka. Nyní v nové sezóně ještě více. Máme více komediálních prvků a trochu se pohybujeme na jiném terénu. Jsme velmi zvědaví, jak to divák pocítí.

Kolik kaskadérských kousků děláte sám?
Atalay: Celkově se kaskadérské kousky poněkud snížily kvůli technickým možnostem. Rozhodující je, že musíme udržet riziko zranění co nejmenší. Nemůžeme například dělat údery. Pokud jeden z nás selže, celá výroba se zastaví. Chtěl bych skočit na kotouč, ale nechceme riskovat. Nemusím si nic dokazovat. Například, auta létají a bojovou scénu dělám sám. Jak pracuji, vždycky to zobrazuji na mém kanálu Youtube. Líbí se mi to.

Potřebujete v soukromí klidné vyrovnání?
Atalay: Mám kánoi. To mě přivádí dolů, je to skoro jako meditace. Pouze voda a příroda. Potřebujete tento odpočinkový pól - někdy se musíte nutit k přepnutí zpět. Protože nemůžete najít klid. Ale chtěl bych také zkusit vodní kajak.
Takže ne tak tichý?
Atalay: No (smích). Nemůžu dělat věci jako je parašutismus, protože riziko zranění je příliš velké. To je to, co mě těší.

Vaše matka je Němka, váš otec přišel z Turecka do Německa. Nemluvíte turecky. Proč ne?
Atalay: Můj otec hodně pracoval pro to, aby zabezpečil rodinu a byl často pryč. Také se chtěl učit německy, protože by zde měl být jeho domov. Moje matka neuměla mluvit turecky, a tak jsem se učil německy.

Dneska litujete?
Atalay: Ano, velmi. Je skvělé, když můžete mít druhý jazyk a zejména druhý mateřský jazyk. Pak můžete lépe porozumět zemi a její kultuře. Ale jestli se naučím turecky, pochybuji. Nejsem přesně to, co se nazývá jazykový talent. Chybí mi čas a potřebuji to příliš málo.

Jaký je váš vztah s Tureckem?
Atalay: Žije tam část mé rodiny a samozřejmě je chci navštívit.

Jste aktivním velvyslancem dětského hnutí Archa. Co vás tam vede?
Atalay: Dětská chudoba v Německu je téma, které se v pozadí hromadí v mnoha dalších událostech. A tak se těžko domníváme, že se v této velké industrializované zemi se zvyšuje dětská chudoba. A je pro mě důležité, že si lidé uvědomují, že je to tak a podporují projekty, protože stát prostě není schopen udělat dost, což považuji za velmi trapné. Dětská chudoba by neměla být v naší zemi problémem.

Co by mělo být politicky provedeno z vašeho pohledu?
Atalay: Je pro mě nepochopitelné, proč nejsou uvolněny další prostředky. Jak můžeme mít dětskou chudobu? Jak mohou být děti s vývojovými problémy, protože prostě nejsou podporovány? Člověk se ptá, zda politici nepřemýšlí o budoucnosti. Tyto děti budou jednou všechny dospělé a chtějí se zapojit do společnosti. Proč se na to zapomíná?

Co by bylo možné udělat s více penězi?
Atalay: Můj nápad by byla sociální karta, aby se všechny děti mohly účastnit společenského života. A protože všechno by mělo být skutečně zdarma - kluby, veřejná doprava nebo kino. Pro mě znamená sociální status, že lidé jsou přijímáni a nejsou vyloučeni. Lidé, kteří to využívají, budou vždy existovat. Ale je tu tolik lidí, kteří jsou nezadlužení a všechno dostanou.

informace

Erdoğan Atalay (51) se narodil v Hannoveru. V roce 1987 začal studovat na Hochschule für Musik und darstellende Kunst v německém Hamburku a poté měl řadu hostujících rolí. Průlom: role vrchního kriminálního komisaře Semira Gerkana v "Alarm für Cobra 11" Série byla prodána ve více než 120 zemích. V současné době hraje Atalay Duo kriminalistů s Danielem Roesnerem, jeho osmým partnerem.


Erdoğan Atalay a Katja Ohneck - rozhovor, říjen 2017

21. října 2017 v 17:08 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Na natáčení kolem něj explodují auta a znějí výstřely - není divu, že herec má rád soukromí, spíše tiché a idylické! Pro IN, 51letý Erdoğan Atalay otevřel dveře svého druhého domova
Kvůli atelieru nebo vile hvězda Kobry 11 - Erdoğan Atalay má raději malý privát pevně zakořeněný v domovské půdě. Již téměř tři roky je hrdým majitelem druhého domu a tráví zde téměř každou volnou minutu se svou malou rodinou v kempu v blízkosti Hamburku. IN měl možnost podívat se výhradně na jeho karavan.
IN: Jak se došlo k vaší kempinkové lásce?
Erdoğan: V přestávkách mezi natáčením jsem vždycky v karavanu. Dokonce i když jsem téměř nikdy nejsem nerušený, protože stále někdo klepe a má otázku. Ale přesto se mi v něm život líbí, nějaká myšlenka ve mě zrála, a taky v soukromí jsem si obytný karavan pořídil. S mým domem na jezeře jsem splnil dlouhotrvající přání. Už jsem o tom snil jako dvanáctiletý.
IN: Co zvlášť milujete na venkovském životě?
Erdoğan: Tady mám svůj klid, moje duše se může houpat, můžu vypnout, psát své scénáře, učit se svou roli, jezdit na kajaku, hrát si se svým synem. Labutě, kachny a divoké husy plavou přímo kolem našeho pozemku - je to prostě ideální!
Kdo je zodpovědný za návrh interiéru?
Erdoğan: Katja! Je to díky ní, že se všechno stalo tak pohodlným a útulným. Má to prostě v rukou. ..
IN: Jaký je váš vztah sedmým rokem?
Erdoğan: Na tom tvrdě pracujeme. Ale nejen teď, ale i před lety. Každý má své nedostatky, na to je třeba brat ohled a souhlas.
Kdo řídí rychleji?
Katja: Erdoğan - zcela jasně!
Erdoğan: Katja je jako bomba, pokud je zapálená, jde nahoru (směje se). Je více impulzivní než já. Od svého temperamentu by musela být Siciliánka.
Katja: Ale nejpozději večer mě Erdoğan opět uklidní (smích)
IN: Co je to láska ..?
Erdoğan: Láska je ... dělat, co milovaná žena chce. (Směje se)Kromě toho, když člověk s tím má pravý problém. Pak určitě stojí za to, abyste prosadili svou vůli. Jinak to není tak špatné, například se smířit se zelenými závěsy i když by člověk měl osobně raději modré.
IN " Je dokončeno plánování rodiny?
Erdoğan: Vlastně bychom chtěli mít ještě dítě
Katja: Ale riziko je pro nás příliš vysoké, nejsme už nejmladší.
IN: Kdo se stará o vašeho, když pracujete?
Katja: Maris je v mateřské škole až do 16:00 hodin, poté musí strávit jednu nebo dvě hodiny doma sám, zatímco já sedím u svého stolu v kanceláři a on je na to zvyklý. Když se Erdoğan vrací z natáčení, stará se o něj.
IN: Co je pro vás v jeho výchově důležité?
Katja: Maris nemá vyrůstat jako zhýčkaný jedináček.
Erdoğan: K tomu patří i respekt a slušnost.
IN: Jaké je vaše životní motto?
Erdoğan: Chceš být šťastný? Pak buď!
IN: O čem sníte?
Katja: Již máme dům u jezera. Dům u moře by byl pěkný. Ale sny by měly také někdy zůstat sny!

Erdoğan Atalay 21.10.2017

21. října 2017 v 14:56 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay zdraví z natáčení.

Mezi bratry (Německo, 2017)

20. října 2017 v 19:25 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Mezi bratry (Německo, 2017) Kobra 11 - dálniční policie
čtvrtek 16.11., 20:15 hod., RTL
krimiseriál
přehled
Semir a Paul jsou na dálnici zataženi do loupeže, která končí téměř katastrofou. V poslední chvíli může Semir zachránit jednoho z pachatelů před smrtí - je to jeho starší bratr Kemal! Na svou obranu Kemal tvrdí, že byl gangem donucen k přepadení. Brzy se však Semir a Paul dozví, že za vším stojí ještě víc a Kemal je ve velkém nebezpečí.
podrobnosti
Semir a Pavel jsou na dálnici zapleteni do loupežného přepadení proti podnikateli Wolfgangu Hagenovi,všechno končí téměř katastrofou. V poslední chvíli může Semir zachránit jednoho z pachatelů před smrtí - je to Semirův starší bratr Kemal! Na svou obranu Kemal uvádí, že byl k účasti na útoku donucen gangem kolem brutálního půjčovatele peněz Tomásze Krowaka . Ale proč by to tak mělo být, že Krowak hledá výrobce solárních elektráren? Pouze tajemné kódové slovo naznačuje, že v tomto případě jde o více než jen obnovitelnou energii: Zephyr. Ale kdo nebo co je Zephyr a proč jsou zločinci ochotni za to zabíjet? Také osobně je případ pro Semira překvapení- protože Kemal připouští, že má osmnáctiletého nelegitimní syn, který dosud neví o Kemalově existenci. Ale to se mění, když zločinci unesou Kemala a jeho syna, a donutí jej, aby se spolupodílel na brutálním útoku. Když Semir a Paul objeví, kdo je opravdovým duchovním myslícím na lov "Zephyra", zdá se, že je příliš pozdě ...
Herec:
Role
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Daniela Wutte
Susanne König
Katrin Heß
Jenny Dorn
Leonardo Nigro
Kemal Gerkhan
Zoran Pingel
Mica
Thorsten Nindel
Steffen Roth
Victor Schefé
Tomàsz Krowak
Režie:
Ralph Polinski
Scénář
Marc Hillefeld

Erdoğan Atalay na koni

19. října 2017 v 13:10 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Erdoğan Atalay si jako KHK Semir Gerkhan zajezdil ve čtvrteční epizodě opět na koni.

Erdoğan Atalay 17.10.2017

19. října 2017 v 12:45 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan posílá pozdrav od jezera.


Alarm pro velkou lásku

11. října 2017 v 17:00 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Alarm pro velkou lásku

Erdoğan Atalay -hvězda seriálu Kobra 11 řekla v Heidelbergu Ano svojí Katje. Byly to pořádné svátky po dva dny
Třesk, tvrdá střelba, zuřivé exploze, krkolomné kaskadérské kousky, Erdoğan Atalay (51)pronásleduje v úspěšném seriálu televize RTL Kobra 11 zločince jako kriminální komisař dálniční policie. Je zřejmé, že motoristický víkend televizní hvězdy byl také na jeho svatbě - jelo se na plný až do samého konce. A to nebyla jen náhlá bouře, která vypukla nad Heidelbergem ...
"Svatba byla téměř plná vody, protože my jsme skoro ztratili své hlasy a potom v chrámu jsme si těžko mohli říct ano," směje se trochu chraptivě Katja Ohneck, šťastná nevěsta, následující den. Erdoğan Atalay lehce přikývne a šklebí se: "Párty začala jednoznačně příliš brzy. A trvala velmi dlouho. Ale my nepřehlédneme ani jednu sekundu. Všichni naši hosté byli neuvěřitelní, tančili a oslavovali až do konce. Byla to rušná slavnost! "" Oslnivá a opojná , "dodává Katja. "Dnes ráno jsme byli v posteli bohatší o čtyři kocoury."
Oba se baví a život neberou příliš vážně. Je pravda, že umělecká manažérka, která s hercem žije již šest let, a přilnula i k jeho dceři Amiře, z jeho prvního manželství a je tu ještě společný syn páru Maris.
"Oni dva jsou spřízněni duší iživotem a my se z toho každý den radujeme!" A já jsem přemýšlela dlouho, když mě před půl rokem Erdoğan o dovolené na Maledivách požádal o ruku: "Vlastně jsem měla vždycky strach z vdávání , přiznává "Ale ochraňoval mě v bouři. Je to nejdražší a nejkrásnější člověk, kterého jsem kdy poznala! S ním mám pocit, že jsem dokonalá! "

S takovým komplimentem je dokonce i příležitostný televizní komisař úplně rozpačitý. Děkuje jí jemným polibkem a slovy: "Těším se na manželství s touto ženou. Ona je ta, s níž se chci podělit o celý svůj život! "Pár snů, který se bude držet bez ohledu na to, kolik akce je v životě a bude se držet jeden druhého.


Den fanoušků Kobry 11

9. října 2017 v 20:30 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
8.10.2017 proběhl v Action Conceptu v Hürthu Den fanoušků seriálu Kobra 11, tomuto dni předcházela soutěž a vylosovaní fandové se mohli zúčastnit jistě zajímavého dne. Přítomni byli hlavní herci - celá dálniční policie, následovala prohlídka Action Conceptu i pár kaskadérských ukázek. Všechny zúčastněné přivítal Erdogan Atalay. Na jeho profilu je video, ale bohužel bez zvuku. Takže tady je pár obrázků. Ještě bych jen chtěla zmínit, že se jednalo o 300 lidí a každý si přišel pro svůj autogram od herců, autogramiáda trvala tři hodiny.
A tady je čerstvě ženatý Erdogan Atalay
Akční scéna

Erdoğan Atalay 6.10.2017

6. října 2017 v 17:37 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay. "A akce ........ po romantice, jsem znovu v akci! Pozdravy z natáčení! ..... Erdoğan!"


Ještě jednou svatba Erdoğana Atalaye a Katji Ohneck

4. října 2017 v 8:59 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Ještě jednou svatba Erdoğana Atalaye a Katji Ohneck
Nevěsta při obou svatebních obřadech vystřídala čtvero oblečení. Při první civilní svatbě Katja zvolila bílé pouzdrové šaty do půl lýtek, klobouček s krátkým závojem a střevíce v barvě ženichova obleku. Erdoğan na civilní sňatek oblékl modrý oblek, bílou košili a kravatu se stříbrným vzorem.Maris měl tmavě šedý oblek a Amira zvolila černé šaty.
Ráno na zámku Haidelberg měla nevěsta dlouhé šaty s večkou a vyšívaným živůtkem , ve vlasech květiny. Ženich si oblékl černé kalhoty, bílou košili a bílé sako, tentokrát zvolil černého motýlka. Maris byl celý v bílém a Amira měla opět černé společenské šaty.
Na vlastní obřad se převlékla jen nevěsta, která tentokrát zvolila krásné pohádkové šaty s krajkovým živůtkem, dlouhou tylovou princeznovskou sukní a vyšívaný závoj. V tomto oblečení nevěsta vydržela až do pozdních hodin.
Tatínek vede nevěstu k oltáři
Erdoğanova dcera z prvního manželství Amira Pauletta Pollmann a Erdoğanův syn z manželství současného Maris nesou prstýnky
Slavnostní tabule
A je tu noc a další svatební tanec
A máme tu poslední nevěstin model, dlouhý kalhotový bílý overal.
Katje to ve všech šatech moc slušelo,ano a Erdoğanovi také.
Že se na svatbě objevili i Erdoğanovi kolegové z práce, to už víte, ale můžeme si je ještě připomenout, byli tu Tom Beck se svou přítelkyní, Stejně jako Daniel Roesner, Katja Woywood přišla se svým manželem, také hercen Marcem Girnthem.
Na nádvoří měl proslov k novomanželům producent a majitel společnosti Action Concept Herman Joha
Baerbel Atalay, maminka od Erdoğana Atalaye, Georg Ohneck se svou ženou Roswitha Ohneck - rodiči od Katji Ohneck, a Teo Atalay, otec Erdoğana Atalaye
Christian Paschmann, Katja Woywood a její manžel Marco Girnth, Tom Beck a jeho přítelkyně Chryssanthi Kavazi
Gizem Emre
Otec od Erdoğana Teo Atalay, a jeho manželka Theresia
Daniel Roesner a jeho přítelkyně Cara Stalder
Carola Scharrer, Anita Weisl, Andrea Strein Bridegroom Erdoğan Atalay a jeho žena Katja Ohneck a, Stephan Ohneck( bratr Katji Ohneck), Stefan Richter a Tom Beck
Hermann Joha se svou partnerkou Su Jing

Erdoğan Atalay se svou maminkour Baerbel Atalay a sestrou Deniz Atalay
Děti Erdoğana Atalaye
Alarm für Cobra 11

Erdoğan Atalay ví, jak oslavovat svatby

3. října 2017 v 10:49 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay ví, jak oslavovat svatby.
Erdoğan Atalay ( 51)a jeho snoubenka Katja Ohneck ( 42)měli neoficiální svatbu již koncem roku 2016 na Maledivách, kde byly původně plánovány jen zásnuby, ale hotekoví zaměstnanci jim na druhý den vystrojili i svatbu, kde byl přítomen jen pastor, snoubenci a jejich dnes 5 letý syn Maris. Protože sňatek na Maledivách není v Německu právoplatný, musela se svatba konat ještě i v Německu.
V září se snoubenci sňatku konečně dočkali. První občanský sňatek se konal 28.9.2017 na radnici v Katjině rodném městě Heidenlbergu. Snoubenci přijeli na radnici v kočáře taženém dvojspřežím koním a v doprovodu dalších dvou jezdců na bílých koních. Tato svatba se konala v úzkém rodinném kruhu. Po sňatku následovala plavby lodí.
Druhý, tentokrát církevní sňatek, se konal na zámku v Heidelbergu 30.9.2017. Opravdu pohádková svatba čítala na sto hostů. Na zámek svatebčané dojeli nazdobenými auty, Maserati převládalo. Svatba byla opravdu pohádková. A zde pár řádků z internetu:
Herec ("Alarm für Cobra 11") se v sobotu na zámku Heidelberg oženil. Jeho bývalý kolega Tom Beck (39) poskytl hudební doprovod. Zpíval sereádu pro nevěstu a ženicha: "Vše, co chci." Erdoğanovi kolegové "Cobra 11", Katja Waywood (46) a Daniel Roesner (33),Gizem Emre (22) a herečky Alexa Maria Surholt (49) und Arzu Bazman (39) se nepodíleli na akci, která byla korunována malým ohňostrojem. Podle nevěsty její milenec udělal všechno správně:
"Erdoğan naplnil mé dívčí sny," nadchla se Katja ". "Pocházím z tohoto města a chtěla jsem mít vždycky svatbu na zámku Heidelberg, pět týdnů plánování se vyplatilo a my bychom si nemohli přát lepší svatbu."
Nevěsta měla krátkodobou schůzku, protože její astroložka ji v červenci doporučila, že sňatek 7.7. by nebyl šťastný. Ale teď je vše v pořádku a po svatební cestě se může Erdoğan Atalay opět věnovat své práci. Během dvaceti let ztělesňuje úspěšně komisaře Semira Gerkhana "Alarm für Cobra 11" a pro úspěšný seriál je konec v nedohlednu. A co si myslí hvězda o seriálu:

" Je to dobrá věc, nikdy jsme nezůstali ve stagnaci, a to dělá seriály tak vzrušující a formát stále potřebuje velmi vysokou koncentraci a vždy jsem ji měl s jiným partnerem, chválil Erdoğan Atalay v rozhovoru pro 'Stuttgartský zpravodaj" své bývalé i současné seriálové kolegy.

Svatba

2. října 2017 v 20:23 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Erdoğan Atalay a Katja Ohneck - svatba

2. října 2017 v 17:52 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Občanská svatba na radnici v Heidelbergu 28.9.2017 - obrázků je mnoho, zde jen malá část

První svatební termín byl odložen
Tentokrát byly hvězdy lépe postaveny. Poté, co manžel musel zrušit svatební obřad 7. července, protože horoskop nepředpověděl štěstí, nakonec se odvážili. Jak uvedl deník Bild, svatba se konala v Heidelbergu. "Erdogan naplnil mé dívčí sny," říká Katja. "Chtěla jsem se vdávat jako studentka na zámku Heidelberg." Mezi svatební hosty byl kolega i Tom Beck "Alarm für Cobra 11", který zpíval pro svého přítele i serenádu. "Byl jsem opravdudojatý, když zpíval a dokonce jsem měl slzy v očích," přiznává Erdogan.

Erdoğan s maminkou
Pohádková církevní svatba 30.9.2017 na zámku Heidelberg
Erdoğan s maminkou a sestou - nahoře
Erdoğan s otcem a sestrou
Erdoğan Atalay s rodinou a přáteli