Ztracené děti (Německo, 2017)

29. září 2017 v 17:06 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Ztracené děti (Německo, 2017)
Alarm für Cobra 11 - dálniční policie
čtvrtek 2.11., 20:15, RTL
krimi seriál
přehled
Vězeň při útěku z vězeňského transportu se zbavuje manželského páru. Zločin, který zřejmě nemá žádný smysl - dokud Semir a Kim nenaleznou stopu, která vede až do osmdesátých let. A oba si musí uvědomit, že mají co do činění s fanatickými protivníky, kteří se nezastaví před ničím, je to organizace, která po dobu 30 let otřásla základy Spolkové republiky Německo: RAF.
podrobnosti
Na smrt nemocný vězeň se zbavuje dvou neznámých při brutálním přepadení vězeňského transportéru. Zločin, který vypadá, že nemá smysl - ale Semir a jeho šéfová Kim Krüger sledují stopu, která sahá až do 80. let. A oba si musí být brzy vědomi, že mají co do činění s fanatickými odpůrci, kteří se nezastaví před ničím - organizace, která po dobu 30 let otřásla základy Spolkové republiky Německo: RAF! Pár teroristů - manželský pár Christian a Brigitte Lahn se vrátili do Německa po 20 letech, aby udeřili naposledy. Semir a Krüger se dostanou nejen do křížové palby teroristů a BKA, ale musí také zjistit, že je a oba manžele tajně a stále spojuje velmi mnoho osobních cílů. Klíčem k případu je bývalé pouliční dítě Patrick, kterého vzal Semir pod ochranná křídla, aby mu dal budoucnost. Ale zločiny minulosti vrhají dlouhé stíny. Jak Semir a Kim Krüger rozplétají síť zrady, zločinu a později lásky konečně odhalují to, co teroristé skutečně chtějí ,už se zdá být příliš pozdě.
Zajímavosti
Dramatické finále epizody byl natočen v neděli v Rheinberg galerii v Bergisch Gladbach. Aby nákupní centrum bylo jako skutečné, obchody byly otevřeny v celém druhém patře a bylo použito téměř 100 komparzistů. Příprava na tento den natáčení trvala asi 2 týdny. Gesine Cukrowski: Mezi její televizní pořady patří Rosa Roth ''60 minut smrtelného strachu', 'Můj otec není vrah', , 'The Sleeper' nebo 'Místo činu '. Natáčela i pro RTL a film k seriálu A Bye Mallorca' V oceněném ZDF seriálu 'The Last Witness' byla viděna po boku Ulricha Mühe . Gesine Cukrowski od roku 1998 do roku 2007. Ona se také se objevila v Roland Susu Richterově dramatu "Zázrak Berlína".
herec:
Role
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Katrin Heß
Jenny Dorn
Daniela Wutte
Susanne König
Paul Lux
Patrick Lahn
Martin Feifel
Christian Lahn
Gesine Cukrowski
Brigitte Lahn
Joachim Paul Assboeck
Günther Pfaff
Gerhard Roiß
Marc Hoffmann
Haydar Zorlu
Yasar
Rainer Furch
Berensen
Režie:
Nico Zavelberg
Scénář:
Marc Hillefeld, Ralf Ruland
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama