Road Trip- Silniční výlet (Německo, 2017)

4. září 2017 v 18:25 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Road Trip- Silniční výlet (Německo, 2017)
Čtvrtek 12. října 20:15, RTL, ve 20.15 hodin
seriál / krimi
přehled
Při dlouho plánovaném setkání Paula s rodinou jsou Paul a jeho sestra Lisa uneseni. Při únosu je chycen i jejich otec Klaus. Klaus naopak unikl a může Semira na únos upozornit. Ukázalo se, že únosci jsou bratry Lisinina zavražděného manžela.
Ale co chtějí muži od Lisy?
podrobnosti
Paul je tentokrát na rodinné misi: společně se svým otcem Klausem je na cestě k Hunsrückovi, takže otec se nakonec usmíří se svou dcerou Lisou. Ale zdá se, že Paulova sestra má naprosto odlišné problémy: Několik ramenatých obrů, pronásledování - a Lisa a Paul jsou okamžitě chyceni. Klaus unikne bezohledným mužům a okamžitě upozorní Semira. Ukáže se, že únosci jsou bratry zavražděného manžela Lisy. Ale proč se rozhodli pro Lisu? Semirovi se za pomocí vesnických policistů podaří Lisu a Paula osvobodit. Ale pak události naberou rychlý spád, nyní je unesen Klaus - je požadována rychlá akce dálničních hrdinů ...
Zajímavosti
Silný výkon: Heinz Hoenig jako "Hans Gruber" - točil kaskadérský kousek na mostě ve Vennbahn v Cáchách. Z tohoto důvodu byl celý most na jeden den uzavřený. Skok z 20 metrové výšky převzal dubler za hlavního herce Daniela Roesnera. Michael Brandner: v ARD "Red Earth" začal v roce 1988 svou televizní kariéru. Poté Brandner často ztělesňoval darebáka. Jeho komediální spektrum také zahrnuje komické role. Například, on hrál 'Hajo' v produkci RTL 'Die Camper' v roce 1996. Jednou z nejdůležitějších inscenací Michaela Brandnera je mimo jiné nový film "Zmizet odtud" a a komedie "Co se nehodí".
Personen
herec:
Role
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Heinz Hoenig
Hans Gruber
Katrin Heß
Jenny Dorn
Daniela Wutte
Susanne König
Michael Brandner
Klaus Renner
Katharina Schlothauer
Lisa Gruber
Caroline Schreiber
Maria Gruber
Gerdy Zint
David Gruber
Niklas Kohrt
Jacob Udet
Režie:
Franco Tozza
Scénář:
Gerry Streberg, Roland Heep, Frank Koopmann
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama