Halloween (Německo, 2017)

14. září 2017 v 7:49 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Halloween (Německo, 2017)
čtvrtek 26. Října2017 ve 20:15,na RTL
krimiseriál
přehled
Semir a Pavel pronásledovali pachatele únosu, který zpozorovali. Toto vede k hromadné havárii, ve které Semir pozoruje tajemnou ženu, která stojí na dálnici. Při dalším hledání únosců se policisté z dálnice setkávají s pohřebním ústavem, ve kterém tato tajemná žena pracovala - dokud si nevzala život.
A pak je tu další loupež. Má záhadná žena s tímto něco společného?
podrobnosti
Tentokrát je další část hrůzostrašného děje: Paul a Semir jsou svědky únosu - po divokém pronásledování s konečnou hromadou havárií, Paulovi je nápadná tajemná žena, která stojí v letních šatech na dálnici. Paul ji sleduje do opuštěného domu v lese. Ale najednou mladá žena zmizela. Paul má špatný pocit. Viděl ducha? Hledání únosců vede Paula a Semira do pohřebního ústavu. Případ je stále více tajemný, protože tam pracovala i mladá žena, která se pohybovala na dálnici, ale před rokem si vzala svůj vlastní život. Při vyšetřování se hrdinové konečně narazí na motiv loupežné vraždy. Jedná se o šperky v hodnotě dvou milionů eur. Ale co s tím má společného záhadná žena z dálnice? Paul opravdu viděl ducha? Nebo existuje poměrně racionální vysvětlení pro tajemné události v Halloweenu? Semir vůbec nevěří na duchy a má svou zcela vlastní tezi ...
Zajímavosti
Je to krvavé: Pro počáteční kousek epizody bylo nákladní auto naloženo třemi kontejnery o objemu 400 litrů zředěného kečupu a zapojeno do nehody. Celá filmová dálnice FTL v Aldenhovenu byla zabalena v mlze se dvěma plynovými mlhovými stroji a 50m mlhou. BMW (auto vítěze ceny z prémie o cash auto) se dostane v mlze mimo kontrolu nad mlhou a skáče skrz kontejnery, takže celá 'krev' je rozložena po dálnici. Všichni komparzisté , kteří se podíleli na této scéně byli politi kečupem. - malá pocta "chodícím mrtvolám".

Herec:
Role
Erdoğan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Daniela Wutte
Susanne König
Golo Euler
Michael Meyers
Lisa Bitter
Krista Engels
Anian Zollner
Jaromir Döring
Režie:
Franco Tozza
Scénář
Gerry Streberg, Roland Heep, Frank Koopmann
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama