Halloween

29. září 2017 v 16:17 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Alarm für Cobra 11 - dálniční policie
Halloween (Německo, 2017)
čtvrtek 26. října 20:15, RTL
krimi seriál
přehled
Semir a Paul pronásledují pachatele únosu, který zpozorovali. Toto vede k hromadné havárii, ve které Semir pozoruje tajemnou ženu, která stojí u dálnice. Další pátrání po únoscích zavede policisty do pohřebního ústavu, kde pracovala i tato záhadná žena - dokud si nevzala život. A potom je tu loupežná vražda. Má s tím tato žena něco společného?
podrobnosti
Tentokrát je tu navíc dávka děsivosti: Paul a Semir jsou svědky únosu - po divoká honička s finálními následky srážky. Paula zaujme tajemná žena stojící v letních šatech na dálnici. Paul ji sleduje do opuštěného domu v lese. Ale najednou mladá žena zmizela. Paul má špatný pocit. Viděl ducha? Hledání únosců vede Paula a Semira do pohřebního ústavu. Případ je čím dál více tajemný, protože tam pracovala i mladá žena, která se pohybovala na dálnici, ale před rokem si vzala svůj vlastní život. Při vyšetřování se hrdinové konečně setkají s loupeží. Jedná se o šperky v hodnotě dvou milionů eur. Ale co s tím má společného záhadná žena z dálnice? Paul opravdu viděl ducha? Nebo existuje poměrně racionální vysvětlení pro tajemné události v Halloweenu? Semir vůbec nevěří na duchy a má svou vlastní tezi ...
Zajímavosti
Je to krvavé: Pro počáteční kaskadérskou akční scénu byl potřeba kamion se třemi kontejnery kde bylo naloženo 400 litrů zředěného kečupu a tento kamion se připletl do nehody. Celá filmová dálnice FTL v Aldenhovenu byla zahalena do mlhy dvěma plynovými mlhovými stroji a 50m mlhou. BMW (auto vítěze ceny z havárie!) je mimo kontrolu nad mlhou a skáče skrz kontejnery, takže celá 'krev' je rozlita po dálnici. Všichni komparzisté v těchto scénách byli pokryti kečupem - malá pocta "Chodícím mrtvolám".
Herec:
Role
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Daniela Wutte
Susanne König
Golo Euler
Michael Meyers
Lisa Bitter
Krista Engels
Anian Zollner
Jaromir Döring
Režie:
Franco Tozza
Scénář:
Gerry Streberg, Roland Heep, Frank Koopmann
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama