BRUTÁLNÍ SCÉNY: "COBRA 11" –Hvězda visí na hradbách!

28. září 2017 v 10:21 | Božena |  Natáčení Kobry 11
BRUTÁLNÍ SCÉNY: "COBRA 11" -Hvězda visí na hradbách! 21.9.2017
Herci Carina Nicolette Wiese (49) a Martin Brambach (50) byli ohromeni skalními scenériemi.
Koenigstein - Most patří a pevnost Königstein patří k baště turistů. Hrad Neurathen však tentokrát uvítal pochybné postavy : Vietnamská mafie a dálniční policie zde sváděly velkolepé bitvy v "Saském Švýcarsku" - při natáčení akčního seriálu "Cobra 11".
Je to skoro jako na dálnici, komisař dálniční policie Semir Gerkhan, hrál Erdoğan Atalay (50) byl: ohrožený Soogi Kang (60), a také známou mafiánskou šéfovou Ling Ma. Nyní visí nad propastí. Ale pak přijde jeho kolega Paul Renner (Daniel Roesner, 33) a nevyhnutelný pro úspěch pro seriál je tu: letící pěsti a záchrana v poslední vteřině.
Aby se nic skutečně nic nestalo , byl připraven dubler pro Erdoğana Atalaye. Ale herec se s odvážnými scénami chce vyrovnat i tentokrát, ale profesionálové mu předtím vysvětlili, jak by měly vypadat bojové scény.
Vyvrcholení pilotní epizody se odehrává právě na Bastebrücke, včetně: Martina Brambacha (50), známého z Tarot Drážďany. Ale tentokrát tentokrát nehraje vyšetřovatele, ale ztraceného syn šéfa SED a šéf NDR Ericha Honeckera ... Jak to všechno bude, brzy bude k vidění na RTL.
Tým kaskadérů říká přesně Erdoğanu Atalayovi (50) , jak má být nebezpečná scéna natočena
Šéfová mafie Ling Ma (vlevo) chce vidět, jak Semir spadne.V poslední chvíli zasáhl Daniel Roesner (33) alias Paul Renner.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama