"Alarm pro Cobra 11" natáčela scénu v Jüchenu

21. září 2017 v 13:45 | Božena |  Natáčení Kobry 11
20. září 2017 |
"Alarm pro Cobra 11" natáčela scénu v Jüchenu
Otevřený povrchový důl se stává neúrodnou pouští Atacama
Akce "Alarm für Cobra 11" - scéna poslední epizody byla natočena v Jüchenu
Jüchen. Romantická sezóna s akční vložkou - to je nejlepší způsob, jak popsat pilotní sekvenci seriálu "Alarm für Cobra 11" Na druhé straně od ráje, která se vysílala minulý čtvrtek. Ale kdo poznal dějiště? V povrchovém dolu Garzweiler byla natočena scéna. I s vrtulníky.
Konečně, Semir Gerkhan (hrál Erdoğan Atalay) si bere svoji ženu Andreu Gerkhaná,rozenou Schäfer. Podruhé, ale tentokrát by svatba neměla být tak pompézní, jen docela obyčejná a skromná. Ale jak to známe z akčních seriálů tak: ani jedna sekunda není normální. Otec nevěsty je unesen. Gerkhan a "Cobra 11" -kolega Paul Renner, hrál Daniel Rösner, okamžitě dali na turbo rychlost - protože jedna věc je jasná: až do svatebního obřadu následujícího dne musí být otec nevěsty vrácen bez úhony. Ale případ je složitější než si kdo představoval. Dálniční hrdinové se dostanou do honby pro více než 20 tun zlatých rezerv GDR, aniž by si uvědomili, že to je jen úvod k pokusu o převrat. Pučisté chtějí z čilského vyhnanství získat Ronny Dubinski jako loutku pro nový-německý socialismus ve starém bonnské kancléřství a dokonce se nebojí obstarat t k tomu jadernou bombu z Kuby. Skutečnost, že předání moci pučistů se shoduje s plánovaným uzavření manželství , dělá záležitost za pouhých 24 hodin zvláště stresující! A kdo by si to myslel?
Za účelem realizace scén v působivé pusté poušti Atacama v Chile se "Cobra 11" obrátil tým na Garzweiler nedaleko Grevenbroich, podle tiskové zprávy z produkční společnosti "Action Concept". Již koncem dubna byla v Jüchenu natočena scéna. Byl zde tým 40 mužů a umělci Martin Brambach a Horst Günter Marx .

Vzrušující je také zítřejší večer, v 20:15, na RTL dále, kdy Semir a Paul bojují s bezohlednými obchodníky s orgány….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Unlizensierte Fotos Unlizensierte Fotos | E-mail | Web | 4. října 2017 v 18:01 | Reagovat

Sie nutzen unlizensierte Fotos aus unserem Agenturangebot. Bitte setzen Sie sich mit uns unverzüglich in Verbindung.
Tschiponnique Skupin

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama