Září 2017

Erdoğan Atalay v reklamě

30. září 2017 v 19:38 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Erdoğan Atalay v reklamě televize RTL na hračky.

Vše z lásky (Německo, 2017)

29. září 2017 v 21:05 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Vše z lásky (Německo, 2017)
Alarm für Cobra 11 - dálniční policie
Čtvrtek 9.11., 20:15, RTL
přehled
Když Semir a Paul zatknou prchajícího zloděje a sundají mu masku z obličeje, jsou ohromeni: je to jejich přítel a kolega Hartmut. Co se stalo? Hartmut není zločinec. Nebo je ?
podrobnosti
Když Semir a Paul zatknou prchajícího zloděje a stáhnou mu masku z obličeje, jsou ohromeni: je to jejich přítel a kolega Hartmut. Co se stalo? Hartmut není zločinec. Nebo je ? Má to co dočinění s jeho novou láskou Tabeou? Protože Hartmut mlčí ve vazbě, Semir a Paul musí zjistit, co je za jeho vloupáním. Najednou jsou konfrontováni s mrtvými vědci, africkými vrahy a smrtícím virem, který by mohl být brzy katastrofou…
Herec:
Rolle
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Daniela Wutte
Susanne König
Katrin Heß
Jenny Dorn
Niels Robert Kurvin
Hartmut Freund
Daniela Schulz
Tabea
Aloysius Itoka
Otu Tetteh
Tino Führer
Desmond
Režie:
Ralph Polinski
Scénář:
Stefan Barth

Ztracené děti (Německo, 2017)

29. září 2017 v 17:06 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Ztracené děti (Německo, 2017)
Alarm für Cobra 11 - dálniční policie
čtvrtek 2.11., 20:15, RTL
krimi seriál
přehled
Vězeň při útěku z vězeňského transportu se zbavuje manželského páru. Zločin, který zřejmě nemá žádný smysl - dokud Semir a Kim nenaleznou stopu, která vede až do osmdesátých let. A oba si musí uvědomit, že mají co do činění s fanatickými protivníky, kteří se nezastaví před ničím, je to organizace, která po dobu 30 let otřásla základy Spolkové republiky Německo: RAF.
podrobnosti
Na smrt nemocný vězeň se zbavuje dvou neznámých při brutálním přepadení vězeňského transportéru. Zločin, který vypadá, že nemá smysl - ale Semir a jeho šéfová Kim Krüger sledují stopu, která sahá až do 80. let. A oba si musí být brzy vědomi, že mají co do činění s fanatickými odpůrci, kteří se nezastaví před ničím - organizace, která po dobu 30 let otřásla základy Spolkové republiky Německo: RAF! Pár teroristů - manželský pár Christian a Brigitte Lahn se vrátili do Německa po 20 letech, aby udeřili naposledy. Semir a Krüger se dostanou nejen do křížové palby teroristů a BKA, ale musí také zjistit, že je a oba manžele tajně a stále spojuje velmi mnoho osobních cílů. Klíčem k případu je bývalé pouliční dítě Patrick, kterého vzal Semir pod ochranná křídla, aby mu dal budoucnost. Ale zločiny minulosti vrhají dlouhé stíny. Jak Semir a Kim Krüger rozplétají síť zrady, zločinu a později lásky konečně odhalují to, co teroristé skutečně chtějí ,už se zdá být příliš pozdě.
Zajímavosti
Dramatické finále epizody byl natočen v neděli v Rheinberg galerii v Bergisch Gladbach. Aby nákupní centrum bylo jako skutečné, obchody byly otevřeny v celém druhém patře a bylo použito téměř 100 komparzistů. Příprava na tento den natáčení trvala asi 2 týdny. Gesine Cukrowski: Mezi její televizní pořady patří Rosa Roth ''60 minut smrtelného strachu', 'Můj otec není vrah', , 'The Sleeper' nebo 'Místo činu '. Natáčela i pro RTL a film k seriálu A Bye Mallorca' V oceněném ZDF seriálu 'The Last Witness' byla viděna po boku Ulricha Mühe . Gesine Cukrowski od roku 1998 do roku 2007. Ona se také se objevila v Roland Susu Richterově dramatu "Zázrak Berlína".
herec:
Role
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Katrin Heß
Jenny Dorn
Daniela Wutte
Susanne König
Paul Lux
Patrick Lahn
Martin Feifel
Christian Lahn
Gesine Cukrowski
Brigitte Lahn
Joachim Paul Assboeck
Günther Pfaff
Gerhard Roiß
Marc Hoffmann
Haydar Zorlu
Yasar
Rainer Furch
Berensen
Režie:
Nico Zavelberg
Scénář:
Marc Hillefeld, Ralf Ruland

Halloween

29. září 2017 v 16:17 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Alarm für Cobra 11 - dálniční policie
Halloween (Německo, 2017)
čtvrtek 26. října 20:15, RTL
krimi seriál
přehled
Semir a Paul pronásledují pachatele únosu, který zpozorovali. Toto vede k hromadné havárii, ve které Semir pozoruje tajemnou ženu, která stojí u dálnice. Další pátrání po únoscích zavede policisty do pohřebního ústavu, kde pracovala i tato záhadná žena - dokud si nevzala život. A potom je tu loupežná vražda. Má s tím tato žena něco společného?
podrobnosti
Tentokrát je tu navíc dávka děsivosti: Paul a Semir jsou svědky únosu - po divoká honička s finálními následky srážky. Paula zaujme tajemná žena stojící v letních šatech na dálnici. Paul ji sleduje do opuštěného domu v lese. Ale najednou mladá žena zmizela. Paul má špatný pocit. Viděl ducha? Hledání únosců vede Paula a Semira do pohřebního ústavu. Případ je čím dál více tajemný, protože tam pracovala i mladá žena, která se pohybovala na dálnici, ale před rokem si vzala svůj vlastní život. Při vyšetřování se hrdinové konečně setkají s loupeží. Jedná se o šperky v hodnotě dvou milionů eur. Ale co s tím má společného záhadná žena z dálnice? Paul opravdu viděl ducha? Nebo existuje poměrně racionální vysvětlení pro tajemné události v Halloweenu? Semir vůbec nevěří na duchy a má svou vlastní tezi ...
Zajímavosti
Je to krvavé: Pro počáteční kaskadérskou akční scénu byl potřeba kamion se třemi kontejnery kde bylo naloženo 400 litrů zředěného kečupu a tento kamion se připletl do nehody. Celá filmová dálnice FTL v Aldenhovenu byla zahalena do mlhy dvěma plynovými mlhovými stroji a 50m mlhou. BMW (auto vítěze ceny z havárie!) je mimo kontrolu nad mlhou a skáče skrz kontejnery, takže celá 'krev' je rozlita po dálnici. Všichni komparzisté v těchto scénách byli pokryti kečupem - malá pocta "Chodícím mrtvolám".
Herec:
Role
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Daniela Wutte
Susanne König
Golo Euler
Michael Meyers
Lisa Bitter
Krista Engels
Anian Zollner
Jaromir Döring
Režie:
Franco Tozza
Scénář:
Gerry Streberg, Roland Heep, Frank Koopmann


BRUTÁLNÍ SCÉNY: "COBRA 11" –Hvězda visí na hradbách!

28. září 2017 v 10:21 | Božena |  Natáčení Kobry 11
BRUTÁLNÍ SCÉNY: "COBRA 11" -Hvězda visí na hradbách! 21.9.2017
Herci Carina Nicolette Wiese (49) a Martin Brambach (50) byli ohromeni skalními scenériemi.
Koenigstein - Most patří a pevnost Königstein patří k baště turistů. Hrad Neurathen však tentokrát uvítal pochybné postavy : Vietnamská mafie a dálniční policie zde sváděly velkolepé bitvy v "Saském Švýcarsku" - při natáčení akčního seriálu "Cobra 11".
Je to skoro jako na dálnici, komisař dálniční policie Semir Gerkhan, hrál Erdoğan Atalay (50) byl: ohrožený Soogi Kang (60), a také známou mafiánskou šéfovou Ling Ma. Nyní visí nad propastí. Ale pak přijde jeho kolega Paul Renner (Daniel Roesner, 33) a nevyhnutelný pro úspěch pro seriál je tu: letící pěsti a záchrana v poslední vteřině.
Aby se nic skutečně nic nestalo , byl připraven dubler pro Erdoğana Atalaye. Ale herec se s odvážnými scénami chce vyrovnat i tentokrát, ale profesionálové mu předtím vysvětlili, jak by měly vypadat bojové scény.
Vyvrcholení pilotní epizody se odehrává právě na Bastebrücke, včetně: Martina Brambacha (50), známého z Tarot Drážďany. Ale tentokrát tentokrát nehraje vyšetřovatele, ale ztraceného syn šéfa SED a šéf NDR Ericha Honeckera ... Jak to všechno bude, brzy bude k vidění na RTL.
Tým kaskadérů říká přesně Erdoğanu Atalayovi (50) , jak má být nebezpečná scéna natočena
Šéfová mafie Ling Ma (vlevo) chce vidět, jak Semir spadne.V poslední chvíli zasáhl Daniel Roesner (33) alias Paul Renner.

Narozeninová párty Erdoğana Atalaye

27. září 2017 v 18:01 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Narozeninová párty Erdoğana Atalaye - při natáčení Kobry 11 v Dražďanech
Erdogan Atalay (51) alias Semir Gerkhan a Daniel Roesner (33) jako komisař Paul Renner v Zwingeru Drážďany -
Před očima desítek turistů v centru Zwingeru natáčel filmový tým "Cobra 11" ve čtvrtek potom diváci viděli i ruční bojové scény.
Jeden člen týmu byl zvláště šťastný: Erdoğan Atalay alias komisař Semir Gerkhan. Protože hlavní herec 22.9. 2017 oslaví 51. narozeniny! Narozeninová oslava je již naplánována. " Opijeme se v baru," řekl herec.
Sádra patří k natáčení, na narozeninový večer v pátek večer už bude herec bez sádry.
Kde přesně se bude oslava konat nechce prozradit. Ale již se informoval. "Uskutečnil jsem okružní jízdu po městě rikšou , teď vím, kde co je," směje se Atalay.

Erdoğan Atalay 27.9.2017

27. září 2017 v 14:43 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Včera v noci to bylo opět těžké nasazení ....... pozdrav ....Erdoğan !!
Erdoğan usnul v posteli svého syna, ten orázek postavičky skřítka si pamatuju ještě z večerníčků, ale to už je opravdu hodně dávno. A kdo to ještě neví, zítra se Erdoğan Atalay žení.

Erdoğan Atalay 25.9.2017

25. září 2017 v 20:08 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay:" Opět v Kolíně nad rýnem. Pozdravy Erdoğan."


Erdoğan Atalay od 22.9.2017

25. září 2017 v 13:23 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay : "Pěkný večer! Díky za mnoho gratulací !!!! .... Erdogan! A práce pokračuje!"
Erdoğan Atalay : "Pozdravy chlapcům a děvčatům z Požární hlídy starého města Drážďany. Práce je dokončena a město je neporušeno !!"
Erdoğan Atalay : "Pozdravy z Drážďan! ...... Erdogan!"


Erdoğan Atalay : "A zpátky domů !!!!! Pozdravy ... Erdogan."

Alarm für Cobra 11 v Saském Švýcarsku

25. září 2017 v 12:52 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Alarm für Cobra 11 v Saském Švýcarsku
21/9/2017
Po dva dny jsou scény natáčeny na další epizodu akčního krimi seriálu. Hlavní roli hraje krajina

S kamerou připevněnou k jeřábu je dramatická scéna zachycena na mřížovacím můstku. Komisař Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay) v zajetí mafiánského vůdce Ling Ma (Soogi Kang).
Duel proti pískovcovému pozadí: Kriminální komisař Paul Renner (Daniel Roesner) se propracovává až k mostu přes propast k vietnamským mafiánům. V sázce je život jeho partnera.

Saské Švýcarsko. Mezi dvěma skalami pod mostem z mřížkovaného roštu se houpe muž na jednom laně. Je uvázán, pravá noha a levá ruka jsou v sádře. Takřka beznadějná situace pro komisaře Semira Gerchana. V tuto chvíli by mohl spadnout do hlubin. Skutečnost, že ho tlačí i vietnamská mafie, to pro něj není nutně to nejlepší.
Scéna, která byla natočena v těchto dnech ve středověkém Neurathenu - to je nový díl akční série RTL "Alarm für Cobra 11". Zvědaví turisté a místní obyvatelé také sledovali televizní pořad na mostě Bastei av pevnosti Königstein. Dva dnynatáčení v Saském Švýcarsku.
Komiaře s dálnice hraje Semir Gerkhan v podání Erdoğana Atalaye (50), jeho protivník je vůdce mafie Ling Ma (Soogi Kang, 60). Natáčet se nebude jen tal něco, ale bude to pilotní film pro 32. sezónu, která se bude vysílat jako třetí součást "východní trilogie" na jaře 2018 Proč nese pracovní titul "Třídy řízení" zůstává tajemstvím výrobního štábu.
Není žádným tajemstvím, že smrtelná situace dálničního komisaře není beznadějná. Pozdější scéna je, že jeho kolega komisař Paul Renner, hraje Daniel Roesner (33),je tu aby mu pomohl. Pěsti se rozdávají na roštu nad propastí. V přesně stejném oblečení a se stejným vybavením je tu i dubler Daniela Roesnera, který mu vysvětluje správné bojové pohyby.
Před kamerou dubler není použit. Daniel Roesner a Erdoğan Atalay dělají sami mnoho akčních scén, vypravují filmaři u natáčení. Pouze pokud je opravdu velké riziko , jejich dubléři by stanuli před kamerou. Kaskadérský tým zajišťuje umělce. "Paul musí zachránit na poslední chvíli Semira před pádem z mostu," říká Elke Schubert filmová mluvčí produkční společnosti "Action Concept", která je členkou 60ti členného týmu . "Jsou velmi náročné, a nákladné scény. I kdyby jen proto, že se hrají v nádherném prostředí přírody a jsou velmi působivé. "A to je hlavní scéna na konci pilotní epizody. "Alarm für Cobra 11" bude vysílána pravidelně ve čtvrtek ve čtvrtek ve 20:15.
Na historickém můstku se bude později točit vyvrcholení celého děje. Plánováno je předání vykupného pro šéfa mafie . Ale to se nepodaří. Předníkamerou klesá klapka pro Martina Brambacha ( "Tatort Dresden"), Ronny Dubinsky, zdánlivě ztracený syn DDR státu hrál roli vůdce strany Ericha Honeckera. Na začátku Michael Specht (41), přichází s balíčkem plným bankovek. Ve skutečnosti měla být scéna točena brzy ráno, ale hustá mlha nad Elbtalem zůstala vytrvalá, takže se scéna natáčela až k večeru.
S Barkasem do Weissigu
Martin Brambach po scéně prohlíží skalní krajinu. "Někdy naše práce má něco dobrého. Celá oblast mě úplně překvapila. Jak to tu naši předci postavili mostem mezi tyčícími se skalami, je úžasné, "říká 50-letý, který je ve Vestfálsku Recklinghausenu doma. Nicméně jeho kolegyně Carina Wiese (49), v roli Semirovy ženy, vzpomíná na její mládí. "Nedaleko odtud, v Pirně, začínala moje herecká kariéra. Ve Vizmutu divadle jsem stála na jevišti jako Gerda v Sněhové královně. To byla moje první role, "říká rodilá drážďanka. A ve hře "Kavkazský křemenný kruh" byla skutečná, dobrá matka.

Zatímco policisté Semir Gerkhan a Paul Renner se pohybují ve středu mezi Struppen, Thürmsdorfem a Weißigem. Běží zde i Semirova žena a Honeckerův syn pro další dramatickou scénu nad Koenigsteinskou pevnosti. Na náhorní plošině hledají vhodný zámek pro tajemný klíč. Ale je to již další kapitola v seriálu "Alarm für Cobra 11".

Natáčení v hlavním městě Saska

25. září 2017 v 11:56 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Alarm für Cobra 11: Natáčení v hlavním městě Saska
22.09.2017 od SN
Až do pátečního večera probíhalo natáčení v hlavním městě saského státu k novému filmu "Alarm für Cobra 11" s názvem "Řidičská třída". Část, která byla poprvé natočena v Sasku, je součástí východní trilogie a bude uvedena v RTL na počátku roku 2018.
Film byl natočen z větší části v Zwingeru v Drážďanech - vedle hlavních herců Erdoğana Atalaye (Kriminální vrchní komisař dálniční policie Semir Gerkhan) a Daniel Roesner ) Paul Renner) a také s drážďanskými rodáky Michaelem Specht a Carinou Wiese.

V Drážďanech zasáhla vietnamská cigaretová mafie. Martin Brambach vstoupil do Mafie jako šéf. fin. Erdoğan Atalay a Daniel Roesner bojují s mafií. Vedoucí mafie Ling Ma (Soogi Kang)odolávájako poslední. Obrázky z ruční potyčky zde nenajdete.

Fototermin 21.9.2017

23. září 2017 v 20:50 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Fototermin v Drážďanech 21.9.2017, připravuju pro vás překlad zajímavých článků z natáčení a překlady dalších epizod. Jen potřebuji trchu času.Ale všechno bude. Mějte se moc pěkně Božena

Erdoğan Atalay má dnes narozeniny

22. září 2017 v 14:17 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay dnes slaví svoje 51. narozeniny. Všechno nejlepší, pevné zdraví, spokojenost a úspěchy v soukromém i pracovním životě. Stejně jako hodně inspirace do nových projektů.

"Alarm pro Cobra 11" natáčela scénu v Jüchenu

21. září 2017 v 13:45 | Božena |  Natáčení Kobry 11
20. září 2017 |
"Alarm pro Cobra 11" natáčela scénu v Jüchenu
Otevřený povrchový důl se stává neúrodnou pouští Atacama
Akce "Alarm für Cobra 11" - scéna poslední epizody byla natočena v Jüchenu
Jüchen. Romantická sezóna s akční vložkou - to je nejlepší způsob, jak popsat pilotní sekvenci seriálu "Alarm für Cobra 11" Na druhé straně od ráje, která se vysílala minulý čtvrtek. Ale kdo poznal dějiště? V povrchovém dolu Garzweiler byla natočena scéna. I s vrtulníky.
Konečně, Semir Gerkhan (hrál Erdoğan Atalay) si bere svoji ženu Andreu Gerkhaná,rozenou Schäfer. Podruhé, ale tentokrát by svatba neměla být tak pompézní, jen docela obyčejná a skromná. Ale jak to známe z akčních seriálů tak: ani jedna sekunda není normální. Otec nevěsty je unesen. Gerkhan a "Cobra 11" -kolega Paul Renner, hrál Daniel Rösner, okamžitě dali na turbo rychlost - protože jedna věc je jasná: až do svatebního obřadu následujícího dne musí být otec nevěsty vrácen bez úhony. Ale případ je složitější než si kdo představoval. Dálniční hrdinové se dostanou do honby pro více než 20 tun zlatých rezerv GDR, aniž by si uvědomili, že to je jen úvod k pokusu o převrat. Pučisté chtějí z čilského vyhnanství získat Ronny Dubinski jako loutku pro nový-německý socialismus ve starém bonnské kancléřství a dokonce se nebojí obstarat t k tomu jadernou bombu z Kuby. Skutečnost, že předání moci pučistů se shoduje s plánovaným uzavření manželství , dělá záležitost za pouhých 24 hodin zvláště stresující! A kdo by si to myslel?
Za účelem realizace scén v působivé pusté poušti Atacama v Chile se "Cobra 11" obrátil tým na Garzweiler nedaleko Grevenbroich, podle tiskové zprávy z produkční společnosti "Action Concept". Již koncem dubna byla v Jüchenu natočena scéna. Byl zde tým 40 mužů a umělci Martin Brambach a Horst Günter Marx .

Vzrušující je také zítřejší večer, v 20:15, na RTL dále, kdy Semir a Paul bojují s bezohlednými obchodníky s orgány….


Erdoğan Atalay 21.9.2017

21. září 2017 v 12:56 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay je toho času v Drážďanech, je pěkné zavzpomínat si na místa, která jsem procházela v roce 2004, když jsme jeli na naše první fantreffen.
Erdoğan Atalay přeje dobré ráno
Erdoğan Atalay : Jízdní kolo a okružní jízda !!!!a co je nejlepší: když tu jsi sám a ne se skupinou nebo ve dvou.Já tu jsem .... no ano, ale všichni druzí musí pracovat !!! Pozdravy Erdoğan."
No, je zajímavé, co najdete v okružní jízdě po celém městě! Pozdravy ...... Erdogan!

Erdoğan Atalay 18.+19.9.2017

19. září 2017 v 12:52 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay posílá pozdravy z Hamburgu - to bylo včera
a dnes již zdraví a přeje dobré ráno z Drážďan

Na druhé straně od ráje

16. září 2017 v 16:20 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
Přináším vám obrázky z pilotního filmu, na který jsem se hodně těšila, jenže člověk míní a .. ve čtvrtek zapínám satelit a všechno bez signálu, dalo mi hodně práce sehnat opraváře, celý satelit se vyzkratoval a já měla po zábavě. Naštěstí jsem našla šikovného pana opraváře a dnes už zase všechno klape tak jak má, tak snad příští díl už budu natáčet sama.Ža to, že mám k dispozici tento díl vděčím šikovnému kamarádovi. Takže mu patří velký dík. Tolik moje anabáze a nýní již:
Obrázky z pilotního filmu podzimní řady 2017. Semir a Andrea si přejí jen skromnou svatbu, ale Semirova dcera Dana je jiného názoru. Novomanželům uchystá svatbu se vším všudy, jenže ani ve slavné dny předsvatebního veselí není Semir ušetřen pracovním povinnostem, a tak spolu s Paulem musí splnit velice důležitý úkol a zneškodnit jadernou zbraň. Nakonec je tu přeci jen svatba i s překvapením. Obrázky jsou střiženy převážně ze Semirova soukromí. Jinak celý díl je celý týden ke shlédnutí na RTL NOW.