Pilotní film" Na druhé straně od ráje"

3. srpna 2017 v 18:44 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Alarm für Cobra 11 - dálniční policie
Na druhé straně od ráje (Německo, 2017)
13 nových epizod
Čtvrtek 14.09. 2017, 20:15, RTL
Seriál krimi
přehled
Semir a Andrea se budou podruhé brát. Ale na rozdíl od první svatby, tato by měla být tentokrát malá a rodinná. Jediným problémem je to, že přenechali organizaci na svých svědcích Pavulovi a Daně, kteří však mají zcela jiné plány. Pak, když je unesen Andrein otec Semir a Paul mají plné ruce práce s jeho záchranou.
podrobnosti
Romantický pilotní film sezony s akčními prvky " Na druhé straně od ráje". Semir a Andrea mají svatbu. Nicméně, již podruhé, a proto svatba měla být jiná než v mladších letech: malá,rodinná a nenápadná. Organizaci svatby přenechávají na svých svědcích Paulovi a Daně - hloupé je , že jejich představy jsou od romantické svatby zcela odlišné. A na cestě k předsvatebnímu večeru se stalo neštěstí: otec nevěsty je unesen muži v uniformách NVA( Národní lidová armáda) - a to není svatební hra! Semir a Paul okamžitě nasadí turbo rychlost a dají se do pronásledování v růžové limuzíně - protože jedna věc je jasná: do svatebního obřadu následujícího dne musí být otec nevěsty nalezen a vrácen bez úhony. Když však chtějí identifikovat ty , kteří jsou za únos odpovědní , je případ ještě složitější, než se očekávalo, a vede hrdiny k úkrytu 20 tun DDR( Německá demokratická republika) zlatých rezerv. Ale tady jsou NVA-muži, kteří mají před policisty opět náskok. Semir a Paul jen s pomocí celého týmu dálniční policie, mohou v konečném důsledku odvrátit hrozbu pro celé Německo a Semir může včas stát před oltářem.
Zajímavosti:
Hostující hvězda v této epizodě: Nino de Angelo . Tajná akční hvězda pilotního filmu je růžová limuzína: Za použití granátu je limuzína katapultována do vzduchu jen proto, aby potom pár metrů klouzala po " nose" po asfaltu. K realizaci tohoto akčního kousku byly použity dvě limuzíny. Scény v bunkru byly natočeny v bývalém Tajném sídle státní vlády NRW( Severní Porýní Westfalsko) v Kall. Dříve tajný jaderný bunkr v Euskirchenu je stále v původním stavu a nyní slouží jako dokumentační centrum. Scény, které jsou v v poušti Atacama Chile, dále jen 'Cobra l 11' tým jsou natočeny v Grzweiler nedaleko Grevenbroichu. Ze sídla Německé společnosti pro výživu v Bonnu, produkční společnost provedla u některé scény ADO 'Stálá mise NDR'. Poprvé v historii 'Cobra 11', je zde nádherné pronásledování s dvěma obrněnými vozy. Firma Action Concept - produkční společnost si speciálně půjčila dva tanky včetně řidičů a z dřívějšího hlavního stanu NATO v Mönchengladbachu se stal obytný prostor. Během neobvyklé honičky , 16-tun a 300 koňských sil silných ruských tanků,houfnice '2S1', pomocí rampy jsou do akce vržena předem vypreparovaná auta a speciálně pro akční scénu
vybudovaná stěna.
Herec:
Role
Erdoğan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Katrin Heß
Jenny Dorn
Daniela Wutte
Susanne König
Lion Wasczyk
Finn Bartels
Gizem Emre
Dana Wegener
Carina Wiese
Andrea Gerkhan
Amira Pauletta Pollmann
Ayda Gerkhan
Emma Helm
Lilly Gerkhan
Martin Brambach
Ronny Dubinski
Horst-Günter Marx
Uwe Wernicke
Nino de Angelo
Nino de Angelo
Režie:
Franco Tozza
Scénář:
Andreas Knop
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coreylycle Coreylycle | E-mail | Web | 18. března 2018 v 21:05 | Reagovat

Wow plenty of helpful material!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama