Na co se můžeme těšit v nových epizodách Kobry 11 na RTL

8. srpna 2017 v 22:38 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Pilotní film byl zde již popsán a další informace jsou zde:
Na co se můžeme těšit v nových epizodách Kobry 11 na RTL
V dalších epizodách jde o vzrušující a zcela originální děj. RTL oznamuje opravdovou žánrový mix: V epizodě "Král od Ahjada" se budou hrdinové cítit skoro jako v pohádce o "1001 noci", zatímco epizoda "Road Trip" připomíná skutečné westernové západní dobrodružství. V epizodě "Halloween" zažil Paul nadpřirozené setkání s duchem? V opačném případě je tu spousta děje: Semirova dcera Dana již mluví o policejní profesi. Chce na policejní akademii, což se nelíbí jejímu otci, protože je to velmi nebezpečná práce. Kromě toho, Dana má zdánlivě milostnou noc s Paulem, což komplikuje jeho vztah s jeho kolegyní Jenny. Celá věc končí v tajné operaci, kde Paul a Jenny musí předstírat, že jsou pár ...

Dokonce i po více než 20. letech inspiruje Erdoğan Atalay a jeho současný partner Daniel Roesner ještě mnohé diváky ze svých televizorů. Během dlouhého trvání bylo zničeno více než 5000 vozidel a zatčeno více než 1000 gangsterů. 400 pneumatiky je spotřebováno pro testování a natáčení sezóny a asi 30 tun oceli, používané pro zvláštní konstrukce. Akční série je také mezinárodní úspěch a je vysílána například v Maďarsku, České republice, na Slovensku, ve Slovinsku, Lotyšsku, Estonsku, Litvě, Turecku, Polsku, Španělsku, Itálii, Mexiku, Rusku, Číně, Japonsku a Jižní Koreji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | 9. srpna 2017 v 21:13 | Reagovat

Super nech uz to daju na Slovenskuuuu neda sa to vydrzat do jesene... Cesi nas predbehli 😯😯😯😢

2 PeterSat PeterSat | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 9:13 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama