Srpen 2017

Erdoğan Atalay 31.8.2017

31. srpna 2017 v 22:37 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay : "Přeji vám všem práci, po které se můžete těšit na zaslouženou dovolenou, pozdravy Erdoğan"

Erdoğan Atalay 30.8.2017

30. srpna 2017 v 19:43 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay : "Spolu s mou krásnou filmovou dcerou na natáčení "Alarm für Kobra11" Naše nové epizody začnou 14 září pilotním filmem, jeho trvání je 90 minut ! Přeji všem hodně štěstí 😎 ...... Erdoğan "

Erdoğan Atalay 28.8.2017

28. srpna 2017 v 17:28 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan přeje pěkné ráno, ukazuje plody vinné révy na své zahradě. Budou hrozny chutné? No není to tak, jsou hodně kyselé. Video na Facebooku

Obrázky z epizody Cena přátelství

24. srpna 2017 v 8:14 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Obsah epizody si přečtete v rubrice Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017. Obrázky jsou dávány se zpožděním proto, že nyní k obsahům nejsou k dispozici, tak jak tomu bylo dřív. Pěkné pokoukání

Erdoğan Atalay 23.8.2017

23. srpna 2017 v 17:47 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay : " Pozdrav s krásným vozem."

Erdoğan Atalay - svatba 28.9.2017

22. srpna 2017 v 15:28 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Tak už jednou bylo změněno datum svatby, malá reportáž byla dokonce na RTL, ale nyní už je snad datum svatby konečné.
Aktualizováno dne 22. srpna 2017, 13:14
Erdoğan Atalay (50) a Katja Ohneck (42) uvedli, že jejich svatba v červenci byla kvůli nepříznivé konstalaci hvězd odložena. Nyní našli nový den.
Hvězdy to v září myslí dobře s hvězdou "Alarm für Cobra 11" Erdoğanem Atalayem a jeho partnerkou Katjou Ohnek.
Jak snoubenka herce přiznala, svatba se bude konat 28. září. "V září jsou hvězdy příznivé," říká umělecká manažerka.
Astroložka varovala Katju
Důvod zrušené svatby doslova ležel ve hvězdách: astroložka poukázala na Katjinu nepříznivou konstalaci hvězd pro sňatek - a rychle stanovený termín musel být odložen.

Jako snoubenka hece prozradila Bildu, že není pověrčivá. Ale dobré postavení hvězd jí leží na srdci. Samozřejmě! Koneckonců, přece se jedná o svazek na celý život.

Erdoğan Atalay 18.8.2017

19. srpna 2017 v 9:59 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Pokud bych nevěděl, že jsem v Kolíně nad Rýnem, mohlo by to být také v New Yorku… Pozdravy z Kolína - Manhattnu !! ..... Erdoğan!"

Obrázky z pilotního filmu

17. srpna 2017 v 9:01 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Obrázky z pilotního filmu " Na druhé straně od ráje"

Rodiče v utajení (Německo, 2017)

16. srpna 2017 v 19:43 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Alarm für Cobra 11 - dálniční policie
Rodiče v utajení (Německo, 2017)
čtvrtek 28.09., 20:15, na RTL
seriál krimi
přehled
Semir a Paul osvobodí 7-letého Valentina z auta. Od chlapce se dozví, že únosci drží tři další děti, které jsou určeny k pozdější nezákonné adopci. Chce-li policie sledovat a získat důkazy o bezohledných obchodnících s dětmi , rozhodne se Kim Krüger pro mimořádné opatření: Udělá z Jenny a Paula manželský pár, který má zájem o adopci dítěte ...
podrobnosti
Pro statečné policisty všechno přichází v rychlém sledu: Semir věnuje pozornost malému Valentinovi na zadním sedadle auta, protože jeho údajný otec ho udeří. Hrdinové chtějí zastavit auto, ale neznámý ujíždí na plný plyn. Nastává pronásledování. Jen tak hrdinové mohou osvobodit chlapce z vozu . Řidič ale potom uniká s Valentinovou mladší sestrou Malinkou. Policisté se od Valentina dozví, že sourozenci společně s dalšími třemi dětmi jsou sirotci z Ruska, odkud byli uneseni. Paul a Semir sledují stopu, která je vede do agentury k adopci dětí. Agentura se specializuje na výuku dětí z Ruska. Je zřejmé, že tato agentura zřídila ilegální obchod s dětmi. S cílem chránit děti a zadržet obchodníky s dětmi se Kim Krüger rozhodne pro mimořádné opatření: To udělá bez okolků z Jenny a Pavla pár ,který má zájem o adopci dítěte ...
Herec:
Role
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Katrin Heß
Jenny Dorn
Daniela Wutte
Susanne König
Antonio Wannek
Daniil Thielow
Wladimir Tarasjanz
Nikolajew
Susanne Szell
Alexandra Repin
Claudio Magno
Valentin Iwanov
Jan Henrik Stahlberg
Gerd Decker
Dirk Ossig
Dominik Lambert
Claudia Hübschmann
Verena Lambert
Režie:
Sebastian Ko
Scénář:
Neumann Julia

Erdoğan Atalay 15.8.2017

15. srpna 2017 v 15:13 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay si již několik dní užívá s rodinou zasloužené dovolené, dnes zdraví fanoušky z prohlídky krásně velké plachetnice. Video na Facebooku.

Erdoğan Atalay 13.8.2017

14. srpna 2017 v 12:00 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay orášil kolečkové brusle a zajezdil di doma na venkově, na to že už dlouho nejezdil, jak říká, tak mu to docela jde. Video na Facebooku.Erdoğan Atalay: " Tady jsem já, ale už dlouho jsem nejezdil.....pozdravy ve slunečném dni ... Erdoğan!"

Cena přátelství (Německo, 2017)

11. srpna 2017 v 7:55 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Cena přátelství (Německo, 2017)
Čtvrtek 21.9.2017, 20.15 na RTL
Seriál krimi
přehled
Paulův bývalý kamarád Louis zoufale potřebuje srdce od dárce s orgány mu berou veškeré naděje. Teď to může být nápomocný jen Paul.. A ten chce udělat všechno pro to, aby kamarádovi z dětství zachránil život.Je to závod s časem, ve kterém Paul bojuje nejen s bezohlednými obchodníky orgánů, ale také s jeho vlastními kolegy ...
podrobnosti
Tentokrát to je silně důležité zejména pro Paula : Jeho nejlepší kamarád ze školních let, Louis Haas zoufale potřebuje lékařskou pomoc - přesněji řečeno, že potřebuje srdce od dárce. Ale naděje je mizivá, protože tu jsou bezohlední obchodníci s orgány. Pro Pavla je okamžitě jasné, že nenechá svého starého přítele v nouzi. Koneckonců, byl tam té osudné letní noci, když oba udělali chybný krok, který pronásleduje Louise dnes. Ale Paul s sebou přináší své činy jako v čertovské kuchyni. Pro Semira začíná závod s časem: Strachuje se o život Paula, který chce zachránit Loiuse přes všechny překážky. Semir musí z nemilosrdné štvanice dostat Paula ven. Přitom se dostávají oba do střetu nejen s bezohlednými obchodníky s orgány, ale také s jejich vlastními kolegy ...
herec:
Role
Erdoğan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Katrin Heß
Jenny Dorn
Daniela Wutte
Susanne König
Marcel Glauche
Louis Haas
Filip Peeters
Falk Berendorf
Anna vob Haebler
Dr. Anika Herschel
Anton Andreew
Simon Rilenko
Režie:
Nico Zavelberg
Scénář:
Sven Frauenhoff, Andreas Brune


Na co se můžeme těšit v nových epizodách Kobry 11 na RTL

8. srpna 2017 v 22:38 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Pilotní film byl zde již popsán a další informace jsou zde:
Na co se můžeme těšit v nových epizodách Kobry 11 na RTL
V dalších epizodách jde o vzrušující a zcela originální děj. RTL oznamuje opravdovou žánrový mix: V epizodě "Král od Ahjada" se budou hrdinové cítit skoro jako v pohádce o "1001 noci", zatímco epizoda "Road Trip" připomíná skutečné westernové západní dobrodružství. V epizodě "Halloween" zažil Paul nadpřirozené setkání s duchem? V opačném případě je tu spousta děje: Semirova dcera Dana již mluví o policejní profesi. Chce na policejní akademii, což se nelíbí jejímu otci, protože je to velmi nebezpečná práce. Kromě toho, Dana má zdánlivě milostnou noc s Paulem, což komplikuje jeho vztah s jeho kolegyní Jenny. Celá věc končí v tajné operaci, kde Paul a Jenny musí předstírat, že jsou pár ...

Dokonce i po více než 20. letech inspiruje Erdoğan Atalay a jeho současný partner Daniel Roesner ještě mnohé diváky ze svých televizorů. Během dlouhého trvání bylo zničeno více než 5000 vozidel a zatčeno více než 1000 gangsterů. 400 pneumatiky je spotřebováno pro testování a natáčení sezóny a asi 30 tun oceli, používané pro zvláštní konstrukce. Akční série je také mezinárodní úspěch a je vysílána například v Maďarsku, České republice, na Slovensku, ve Slovinsku, Lotyšsku, Estonsku, Litvě, Turecku, Polsku, Španělsku, Itálii, Mexiku, Rusku, Číně, Japonsku a Jižní Koreji.

Erdoğan Atalay 6.8.2017

7. srpna 2017 v 11:49 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay a jeho aktivní dovolená na zahradě. Erdoğan Atalay: " Ach ano , zahrada ! Dnes: Pozor na tvůj rukáv Úžasný !!!! Pozdravy ??!...Erdoğan !"

Erdoğan Atalay 4.8.2017

4. srpna 2017 v 21:54 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Tatínek a synek si pochutnávají na zmrzlinovém poháru. Erdoğan Atalay má pravděpodobně natáčecí volno, které tráví s rodinou na venkově. Erdoğan Atalay : "Mnoho cukrů , smetana , višně v sirupu, je to sice nezdravé , ale zajímá nás to právě někdy ........ ?? ÚžasnýPozdrav!!"

Erdoğan Atalay 3.8.2017

3. srpna 2017 v 18:59 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Oh, jak krásná je práce na zahradě. Ty se dřeš, křivá záda, ale šťastná manželka- šťastný život. A : není všechno plevel i když to tak vypadá. Pozdrav Erdoğan! "

Pilotní film" Na druhé straně od ráje"

3. srpna 2017 v 18:44 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Alarm für Cobra 11 - dálniční policie
Na druhé straně od ráje (Německo, 2017)
13 nových epizod
Čtvrtek 14.09. 2017, 20:15, RTL
Seriál krimi
přehled
Semir a Andrea se budou podruhé brát. Ale na rozdíl od první svatby, tato by měla být tentokrát malá a rodinná. Jediným problémem je to, že přenechali organizaci na svých svědcích Pavulovi a Daně, kteří však mají zcela jiné plány. Pak, když je unesen Andrein otec Semir a Paul mají plné ruce práce s jeho záchranou.
podrobnosti
Romantický pilotní film sezony s akčními prvky " Na druhé straně od ráje". Semir a Andrea mají svatbu. Nicméně, již podruhé, a proto svatba měla být jiná než v mladších letech: malá,rodinná a nenápadná. Organizaci svatby přenechávají na svých svědcích Paulovi a Daně - hloupé je , že jejich představy jsou od romantické svatby zcela odlišné. A na cestě k předsvatebnímu večeru se stalo neštěstí: otec nevěsty je unesen muži v uniformách NVA( Národní lidová armáda) - a to není svatební hra! Semir a Paul okamžitě nasadí turbo rychlost a dají se do pronásledování v růžové limuzíně - protože jedna věc je jasná: do svatebního obřadu následujícího dne musí být otec nevěsty nalezen a vrácen bez úhony. Když však chtějí identifikovat ty , kteří jsou za únos odpovědní , je případ ještě složitější, než se očekávalo, a vede hrdiny k úkrytu 20 tun DDR( Německá demokratická republika) zlatých rezerv. Ale tady jsou NVA-muži, kteří mají před policisty opět náskok. Semir a Paul jen s pomocí celého týmu dálniční policie, mohou v konečném důsledku odvrátit hrozbu pro celé Německo a Semir může včas stát před oltářem.
Zajímavosti:
Hostující hvězda v této epizodě: Nino de Angelo . Tajná akční hvězda pilotního filmu je růžová limuzína: Za použití granátu je limuzína katapultována do vzduchu jen proto, aby potom pár metrů klouzala po " nose" po asfaltu. K realizaci tohoto akčního kousku byly použity dvě limuzíny. Scény v bunkru byly natočeny v bývalém Tajném sídle státní vlády NRW( Severní Porýní Westfalsko) v Kall. Dříve tajný jaderný bunkr v Euskirchenu je stále v původním stavu a nyní slouží jako dokumentační centrum. Scény, které jsou v v poušti Atacama Chile, dále jen 'Cobra l 11' tým jsou natočeny v Grzweiler nedaleko Grevenbroichu. Ze sídla Německé společnosti pro výživu v Bonnu, produkční společnost provedla u některé scény ADO 'Stálá mise NDR'. Poprvé v historii 'Cobra 11', je zde nádherné pronásledování s dvěma obrněnými vozy. Firma Action Concept - produkční společnost si speciálně půjčila dva tanky včetně řidičů a z dřívějšího hlavního stanu NATO v Mönchengladbachu se stal obytný prostor. Během neobvyklé honičky , 16-tun a 300 koňských sil silných ruských tanků,houfnice '2S1', pomocí rampy jsou do akce vržena předem vypreparovaná auta a speciálně pro akční scénu
vybudovaná stěna.
Herec:
Role
Erdoğan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Katrin Heß
Jenny Dorn
Daniela Wutte
Susanne König
Lion Wasczyk
Finn Bartels
Gizem Emre
Dana Wegener
Carina Wiese
Andrea Gerkhan
Amira Pauletta Pollmann
Ayda Gerkhan
Emma Helm
Lilly Gerkhan
Martin Brambach
Ronny Dubinski
Horst-Günter Marx
Uwe Wernicke
Nino de Angelo
Nino de Angelo
Režie:
Franco Tozza
Scénář:
Andreas Knop

Erdoğan Atalay

1. srpna 2017 v 21:46 | Božena
Erdoğan Atalay- tapeta, Erdoğan Atalay jako kmotr projektu Archa, jako tatínek i jako herec

Erdoğan Atalay 1.8.2017

1. srpna 2017 v 11:15 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay má natáčecí volno, tak tráví volný čas na vesnici v rodinné vile s krásnou kvetoucí zahradou, se svojí rodinou.Erdoğan Atalay: " Krásný motýl 🦋 přeji Vám krásný den! ...... 😎... Erdogan! "

Novím jak to bude s uvedením nových dílů Kobry 11, různé programy se rozcházejí. Uvedeno bylo půvpdně 10.8, ale v programu je 21 řada 11.8. ve stejný čas jako nyní. Je možné , že 10.8. budou uvedeny 2 epizody 20. řady, které jsme ještě neviděli.