Nehoda!

27. června 2017 v 9:31 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Nehoda! Snoubenka "Cobra 11" hvězdy Erdoğana Atalaye je zraněna
26.června 2017 19:32 - Melanie Ha.
Hvězdy měly zřejmě pravdu! Zrovna minulý týden bylo oznámeno, že svatba hvězdy Cobra 11 Erdoğana Atalaye (50) a jeho snoubenky Katji Ohneck byla odložena na neurčito. 7. července, pár chtěl uzavřít manželství, ale v tento den lásky je planeta Venuše nepříznivá. To bylo dost pro oba neuzavírat ten den manželství a první důvod první zrušení oslav . Ve skutečnosti, ty dva teď pronásleduje neštěstí: Oni měli autonehodu!
Erdoğan Atalay a Katja Ohneck jejich symbolické svatbě v Maledivách
Ve skutečnosti chtěli Erdoğan a jeho snoubenka Katja oslavovat na párty minulý víkend v Mnichově na filmovém festivalu. Ale nic se nekonalo: v Kolíně nad Rýnem byl pár účastníkem dopravní nehody. "Hvězdy jsou zřejmě opravdu pro nás špatně nakloněny, do našeho auta najelo druhé," řekla 41-letá Katja o nehodě. Zadní náraz byl tak silný, že budoucí nevěsta má zranění na krku a v současné trpí poraněním krční páteře.
Katja Ohneck a Erdogan Atalay

Ale matka měla v okamžiku hrůzy menší starosti o sebe, ale spíše na jejich čtyřletého syna. Malý Maris seděl spolu s tátou televizním hercem Erdoğanem na zadním sedadle. Otec a syn zůstali naštěstí nezraněni. "Příště budu řídit já a chtěl bych vzít bolest své ženy na sebe", akční hvězda byla starostlivá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | Web | 28. června 2017 v 19:08 | Reagovat

To je od něj krásný.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama