Hvězda „Alarm für Cobra 11“ prodává zmrzlinu pro dobrou věc!

14. června 2017 v 13:16 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem

Hvězda "Alarm für Cobra 11" prodává zmrzlinu pro dobrou věc!
Zmrzlina je vynikající věc! Zejména pro děti, kterénemají v životě takové štěstí.
Proto herec Erdoğan Atalay a Rissener Eismanufaktur - "ledový čenich" mají skvělý nápad: Prodávají zmrzlinu pro dobrou věc.
Proto bude Erdoğan Atalay, velvyslanec a patron dětského projektu "Die Arche" v Hamburku hamburské čtvrti Jenfeld, s pomocí "studeného ledového čenichu" s jednatelem Fadi Friek a Ingo Hagemann dne 16. června 2017 od 12:00 do 14:30 na dálnici Wedel 34 vyrábět svoji vlastní "Cobra jedenáct" zmrzlinu a prodávat sami.
Pomoc vznikla se zaměstnanci "ledového čenichu" . Z výnosů prodaného každého kopečeku zmrzliny ve výši 1,50 euro (cena je jednorázová výjimka , protože je to ve prospěch dětí a " Archy" 16.6.2017 a bude vybírán pouze v době od 12: 00- 14:30 ) , je součástí "Archy" v Hamburku-Jenfeld, kde se nachází až 200 dětí a mladých lidí ze sociálně znevýhodněných poměrů denně od roku 2006 - pod heslem "Staráme se o děti z ulice" .
Po tom, se děti a mladí lidé ze čtvrti Jenfeld mohou těšit na nového prodavače zmrzliny "Vrchního kriminálního komisaře Semira Gerkhana" Erdoğana Atalaye. Asi 100 litrů zmrzliny "Alarm für Cobra 11" daruje hvězda společně s "ledovým čenichem", který dělá lahodnou zmrzlinu z pečlivě vybraných, přírodních a místních zdrojů v hamburské čtvrti od dubna roku 2016.
Tisk a televizní stanice budou při tom živě vysílat- pořad se bude jmenovat: "Štěstí je jako krásný dezert"

Erdoğan Atalay a zaměstnanci "ledového čenichu" se těší na mnoho návštěvníků, aby mohli získat co nejvíce peněz pro "Archu" v Hamburku-Jenfeld.

Erdoğan Atalay:"Takže: pokud jste v Hamburku, přijde, budu se těšit !!!"ÚžasnýZdravím ... Erdoğan!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 15. června 2017 v 5:46 | Reagovat

Ano, budeš GVKB digitalizován
01
Vyplníš na internetu GVKB dotazník a potom se tvoje tělo v krematoriu eliminuje, ano, budeš GVKB digitalizován a data která se získají z globální digitalizace, se využijí po GVKB optimalizaci pro GVKB roboty co zde budou místo lidí. Nejsou lidi, tak nejsou s lidmi ani problémy, jsi zastaralý model sluhy konzumního systému a tak zde bude místo tebe nový model sluhy, kterým bude kovový robot na dobíjecí baterie. Vše co vaše smysly vnímají to je jenom oceán složený z hologramů, hmota to je jenom hologram který je naprogramovaný tak aby vytvářel iluzi hmoty, nebo iluzi života.

Berte obrazně tuto velikou změnu jako by to byla aktualizace operačního systému u počítače, starý systém už dosloužil, a bude zde místo něj nový řídicí systém, který bude evolučně vyspělejší, co bylo to bylo, teď vše bude řízeno globálně, jde jenom o to, aby láska a pravda zvítězila nad nenávistí a lží. GVKB veliký úklid, tak se oficiálně jmenuje tato aktualizace, uklidíme vše staré, aby zde bylo místo pro nové, místo pyšných a sobeckých hologramů zde budou pokorné a altruistické hologramy, ano jsi chybným hologramem a tak tě nahradí správný hologram se kterým zde nejsou už žádné problémy.

2 Simona Simona | Web | 15. června 2017 v 16:20 | Reagovat

Kdybych tam byla, určitě bych nepohrdla....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama