Erdoğan Atalay posune svatbu skrze horoskop

26. června 2017 v 11:28 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay posune svatbu skrze horoskop
Svatba Erdoğna Atalaye 7.7. je zrušena. Hvězda"Alarm für Cobra 11" se původně chtěl oženit se svou snoubenkou Katjou Ohneck dne 7. července. Ale nic z toho nebude. Ale nebojte se , akční herec a jeho Katja se nerozešli. Datum svatby bylo pouze odloženo. Vinu za chaos nesou hvězdy.
"Astroložka mi řekla, že to není dobrý den, abychom se vzali. Nejsem pověrčivá, ale věci, jako je konstalace hvězd jsou pro mě tedy důležité," řekla 41-letá snoubenka Erdoğana Atalaye. Expertka Astrologie Antonia Langsdorf potvrdila, že: "Červenec je obecně docela divoký, pohybující se měsíc." Jistě chápete, Katju. "Vzhledem k tomu, Saturn (znamená trvání manželství) již klesá. Merkur (komunikace), ale ještě ne, den 7. červenec je pro znamení Raka, citlivé datum," vysvětluje Langsdorf.
Erdoğan Atalay souhlasil s přesunutím sňatku z lásky, a to i v případě, že je ve znamení Panny a sám nevěří ve hvězdy: "Jsem totálně racionální typ. Ale co je důležité pro mou lásku,je důležité i pro mě .." Pár se nyní bude rozhlížet po datumu, kterému budou hvězdy přát. Pospíchat nemusí. "Teď právě si užíváme naše zásnubní období" řekl Erdoğan .

Bez toho si už oba řekli ano o Vánocích na Maledivách na vysněné pláži. "Byl to nejlepší den mého života," rozplýval se herec . Na svatbě byli přítomni jen dva milenci, syn Maris a pastor.V Německu bude církevní sňatek možné sledovat s příbuznými a přáteli - alespoň pokudou hvězdy v pořádku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | Web | 27. června 2017 v 16:56 | Reagovat

Nádhernej pár, na svatbu jsem zvědavá****

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama