Erdoğan Atalay a jeho Katja -Svatba zrušena!

8. června 2017 v 13:26 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Silný tým. Katja je nejen parterkou Erdoğana Atalaye, ale je také jeho agentkou.
Na hřišti v Kolíně nad Rýnem, měl šťastný pár hodně zábavy /Jako otec rodiny se Erdoğan těší z každé minuty se svými milými /Syn Maris je chloubou svých rodičů

Erdogan Atalay jeho Katja - Svatba zrušena!
A pár má překvapující zdůvodnění
Herec (Cobra 11) a jeho nejmilejší chtěli 7.7.2017 po sedmi letech vztahu, tento zpečetit svatbou. Najednou, je ale všechno jinak. Má jejich láska ještě šanci?

Hlasitý smích zní na hřišti. Je to krásný den v Kolíně nad Rýnem, kde Erdoğan Atalay se svou Katjou a jejich společným synem Marisem dovádí v parku. Štěstí páru se zdá dokonalé. V létě se dokonce chtěli vzít. Nyní jejich sňatek vybuchnul.

Pohled zpět. Všechno to začalo tak krásně: "Ono to mezi námi stejně jiskří,"připomněl si Erdoğan první setkání před sedmi lety, "od začátku jsme se cítili spřízněnost duší. Že jsme se navzájem setkali byl osud. "

"Je to špatný čas"
Na Maledivách, na nekonečné romantické pláži si při obřadu v loni slíbili věčnou lásku. Nyní má oficiální slib následovat v Německu. Ale to všechno je passé. Datum odložené na neurčito. Byl tam nějaký spor nebo milostná krize?

Překvapení. No, důvod pro zrušení svatby 7.července je druhá věc. Katja říká: "Náhodou jsem zjistila, že toto datum je podle astrologického hlediska velmi špatně načasované. I když jsem jen trochu pověrčivá, ale nechci, aby naší svatbě hvězdy nepřály." Manželství si přejí v každém případě. "Stále hledáme ideální datum," tolik umělecká agentka.
Termin svatby. Erdoğan bere odklad trpělivě. " My se cítíme, docela blízko," říká. "nyní se těšíme z období našeho zasnoubení." Dokud hvězdy nebudou správně stát ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kateřina Kateřina | Web | 9. června 2017 v 13:06 | Reagovat

Už jsem se vylekala!!!!!

2 GVKB GVKB | E-mail | Web | 14. června 2017 v 6:47 | Reagovat

:-) Ano, příživníci na nás sobecky parazitují :-)

Hospodář musí neustále bojovat s příživníky, co se snaží sobecky na jeho práci parazitovat, jde o; plevel, parazity, viry, zloděje, lháře, lenochy, atd. boj s příživníky nebyl nikdy snadný a jednoduchý, je to jako boj s nemocemi, které se neustále evolučně mění, a tak na ně staré léky už nezabírají. Nejlepší metodou jak bojovat s příživníky je zabránit příživníkům v tom aby se mohli rozmnožovat, je třeba začít používat ve velkém insekticidy, které zablokují příživníkům rozmnožování, nemá smysl příživníky násilně eliminovat, když se umí rychle rozmnožovat.

Je třeba začít zaměstnávat GVKB roboty místo příživníků, a příživníkům dávat do jídla globálně insekticidy, aby se nemohli rozmnožovat, ano ten druhý je příživníkem který na tobě sobecky parazituje, pravda je jako zrcadlo, ve kterém spatříš to, že jsi příživník, který miluje sobecké parazitování. Všechny deprese a stres, jsou způsobené tím, že je obtížné být zde profesionálním příživníkem, který sobecky na druhých parazituje, protože konkurence dneska veliká všude už je.

Nejsou zde už naivní věřící ovce, jsou zde jenom samí cyničtí vlci, co si zde hrají na ovce, vše je zde jenom pokrytecké kariéristické divadlo, ve kterém je; vlk, vlku, vlkem. Nejsou příživníci tak nejsou s příživníky problémy, o tom je ekonomika a politika, je třeba se probudit z našich snů, o tom že bude po volbě nové politické strany, pracujícím zde konečně lépe, lépe je zde vždy jenom těm co jsou v centru, a tak mají výhody a jistoty díky funkci; krále, šlechtice, papeže, prezidenta, předsedy, ministra, diplomata, poslance, senátora, ředitele, podnikatele, obchodníka, celebrity, soudce, notáře, profesora, atd. O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama