Cobra 11-Hvězda Erdoğan Atalay - komisař na ledové misi

17. června 2017 v 21:15 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem
Cobra 11-Hvězda Erdoğan Atalay - komisař na ledové misi
Od Rike Schulz 17.6.2017, 13:04
Tatínek a zmrzlinový fanoušek -Erdoğan Atalay se synem Marisem ( v červenci bude mít 5 roků)
Foto: Rike Schulz
"Alarm für Cobra 11" Je to skvělý vyšetřovatel, v pátek práskala televizní hvězda Erdoğan Atalay koule ze sladké zmrzliny. V Rissener cukrárně "Ledově chladný čenich" vymyslel svou oblíbenou zmrzlinu: lahodná pracovní směna a zmrzlina z čokolády a pistácie. Výrobu speciálního druhu "Cobra Eleven" televizní komisař osobně převzal sám. A jaké jsou jeho schopnosti v kuchyni? "Můj poslední grilovaný steak připomínal podešev obuvi. Ale vejce, rýže, těstoviny s rajčatovou omáčkou to jsem v pohodě. A moje rybí prsty jsou tak dokonalé, jak z reklamy. "
Jeho malý "asistent" včera, alespoň pokud jde o ochutnávku měl bohaté zkušenosti : synek Maris (5) mlsal u tatínka na mrazivé misi všechny druhy zmrzliny.
Atalayův jeden den práce jako prodavač zmrzliny měl vřelý důvod: Herec je velvyslanec a patron projektu pomoci pro chudé děti a mladistvé "Die Arche". On podporoval prodejem zmrzliny děti z rodin s nízkými příjmy v Jenfeldu. Angažovat se a darovat - pro Atalaye samozřejmost.

Jako dvojnásobný otec se stal více přemýšlivý, říká: "Když se dívám na zprávy, děsím se. Znečištění životního prostředí, války, teror ... Když se moje děti ptají, proč se to všechno děje, co mohu jen říct, protože lidé jsou strašně hloupí. "
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dominika Dominika | Web | 18. června 2017 v 10:14 | Reagovat

Líbí se mi jeho aktivity, to je na palec hore!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama