Interview s Katjou Ohneck

5. května 2017 v 12:37 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
5. květen 2017
V Pretty Living Interview: Katja Ohneck - umělekyně- manažerka - zakladatelka agentury
Od roku 1995 Katja Ohneck pracovala jako filmová pracovnice. Jejím úkolem je vedení agentury a péče a herce a herečky. Jako hudební producentka / vedoucí a filmový agent, získala mezinárodní zkušenosti v USA, Kanadě a Izraeli.
2006 Katja založila Agenturu Film Artist, zde zastupuje mimo jiné Arzu Bazman & Alexa Maria Surholt a Ursula Karussel, všichni jsou hlavními aktéry v úspěšném týdenním televizním seriálu "In aller Freundschaft"
Katja je nejen manažerka"Alarm für Cobra 11" hvězdy Erdoğana Atalaye, ale již více než 6 let s ním žije ve vztahu a od ledna 2017 se stala jeho manželkou. Jejich svatba se konala - bosky - na krásné pláži na Maledivách a přítomen byl jejich 4-letý syn.

Máte oblíbenou restauraci?
Katja: Ano, je to v Cala Cap Falco na Mallorce, nejlepší pláž, nejlepší jídlo, nejlepší lidi

Máte oblíbené jídlo?
Katja: Poté, co miluji jídlo víc než cokoli jiného, ​​je těžké se rozhodnout, ale mám ráda španělskou kuchyni! Piementos nebo krevety jsou něco velmi chutného!

Jaké jeVvaše tajemství krásy?
Katja: Oh je, když už přišla řeč na krásu , existuje mnoho tipů! Ale jedním z nejjednodušších je pravděpodobně vzít kávovou sedlinu z kávovaru, nasypat ji ráno do vany! Pak celé tělo drhnout a den může začít! Zní to divně, ale podporuje to krevní oběh a pokožka je po tom hedvábně hladká !
Jaká je vaše oblíbená prázdninová destinace?

Katja: Nějak již Mallorca! To nemusí být velké plány, ale budou to také spontánní krátké výlety během prodloužených víkendů. A ostrov je krásný!

Jaká je anekdota z Vašeho života?
Katja: Já jsem již dříve žila v Izraeli a odešla jsem v té době kvůli terorismu! Mám-li být upřímná, je to teď tragédie, že o 20 let později mám tento problém znovu před svými vlastním domovními dveřmi, pokud je to tedy vůbec k smíchu. (v rozpacích): Zrovna není možné před všemi utéct !!!

Máte svůj olíbený citát?
Katja: Moc potřebuješ jen tehdy,máš-li v úmyslu dělat něco zlého. Vše ostatní vyřeší láska.Charlie Chaplin
Jaká je Vaše oblíbená část nebo vaše oblíbené místo ve Vašem domě?
Moje zahrada, když mám čas, jsem tu skoro pořád. Ráda se rozhlížím po zahradě a objevuji, co zde zase nového vyrostlo! To mě dělá tak šťastnou, ani nevím, proč ...?!

Je u Vás něco nového?
Katja: Ano, podívejte se na náš YouTube kanál COBRAELEVEN, stojí to za to! Vyplatí se to

Milá Katjo, moc děkuji za rozhovor. Především Vaše odpověď na otázku 5 se mě dotkla. Hodně štěstí pro Vaše další projekty.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | 6. května 2017 v 13:13 | Reagovat

Super rozhovor s Pani Katjou Ohneck...😊😊😊

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama