Erdoğan Atalay- návštěva na natáčení

4. května 2017 v 13:11 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Včera byl u Kobry 11 pro majitele facebokových stránek Alarm Für Cobra 11 návštěvní den. Fanoušci mohli prostřednictvím živého přenosu pokládat oběma hlavním hercům seriálu otázky.
Erdoğan Atalay a Daniel Roesner nám ukázali zázemí natáčení. Na těchto obrázcích uvidíte dvě růžové limuzíny z epizody Na druhé straně od ráje, která je právě roztočená a nyní se natáčí na filmové dálnici Action conceptu.
Dále nás Erdoğan Atalay zavedl do provizorního stanu, kde se natáčí scény v limuzíně, zde se na umístěné torzo auta promítá krajina, jak po bocích tak vzadu. I interiér auta je uměle vytvořen, aby byl co nejlepší pro natáčení.
Potom nás oba herci zavedou do svých mobilních karavanů. Zde je karavan Daniela Roesnera
a zde karavan Erdoğana Atalaye.
Daniel musí natáčet, tak zbytek navštěvy provází Erdoğan Atalay. Představuje nám svoji maskérku,
potom postupuje mezi vozy a nakonec se setkáme s kaskaderem Kiem, se kterým Erdoğan Atalay a jeho paní natáčí kurzy sebeobrany. Můžete zde zahlédnout i dublera Danilela Roesnera.
Nakonec nás Erdoğan Atalay zavede na střed filmové dálnice
Celé video má skora 1/2 hodiny, já nejsem schopna německy všechno porozumět, takže překlad tak dlouhého videopřenosu si musí každý, kdo má zajem zajistit sám. Kdo umí německy má výhodu. Dnes se nezapomeňte dívat na další díl Kobry 11 na RTL
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | 4. května 2017 v 22:35 | Reagovat

Super clanok... zase sa Vam podaril Božka ☺😊👍👍👍

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama