Květen 2017

Erdoğan Atalay 31.5.2017

31. května 2017 v 16:07 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Ach ano, auta, člověk nemůže mít všechny, tyhle všechny jsou mého syna,Mrkajícíale skoro . Pozdravy Erdoğan!!!"

Erdoğan Atalay 30.5.2017

30. května 2017 v 19:44 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Je to horké, je to velmi hlučné, je to rychlé a je to špinavé! Úžasný. .... ale přesně tak jak to máme rádi!!!!!! Pozdravy ..... Erdoğan."
"Opět na cestách, "… Erdoğan

Erdoğan Atalay 29.5.2017

29. května 2017 v 19:44 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Bez otázky také pro akční hrdiny je 35 stupňů tepla v stínu !!!!....... Pozdravy....Erdoğan!!!!"

Ze zákulisí natáčení

28. května 2017 v 19:17 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
Tentokrát taková všehochuť ze zákulisí natáčení. " Na druhé straně od ráje" měla být původně jen epizoda podzimní řady Kobry 11 pro rok 2017, ale nakonec to bude celý pilotní film. V tomto pilotním filmu si Semir opět vezme za ženu Andreu. Roli si zde zahraje i růžová limuzína, která nakonec vybuchne. Na obrázcích vidíte obě auta. Erdoğan Atalay je zde v obleku jako ženich, dále je zde na obrázcích Dana a Fin. Fotografie celé Gerkhanovy rodiny i s Paulem. K poslednímu obrázku nemám žádné informace. Do podzimu je ještě daleko, čekají nás prázdiny. Potom jak budou nové díly naskakovat, vám budu zde na blogu opět přinášet překlady jednotlivých epizod. Ještě k obrázkům limuzíny- tak obě stály na dvoře Action conceptu, když jsme tam byli na Fantreffen.

Z Fantreffen

28. května 2017 v 19:00 | Božena |  Setkání fanoušků Kobry 11 a naše kobrácká parta
Dnes už je to týden, co jsme se vraceli z Německa. Německý Fanclub uveřejnil jednu fotku, na které jsem i já. Text je přeložený, fotka se vám zobrazí v plné velikosti při kopírování.

Erdoğan Atalay 28.5.2017

28. května 2017 v 18:53 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay : "Podívejte se! Toto je náš malý ráj! #paradise ....Úžasný ..... krásnou neděli pro vás všechny !! Zdravím …Erdoğan!!"

Erdoğan Atalay 27.5.2017

27. května 2017 v 18:50 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Grilování, plavání, lenošení - je také pěkné !!! ....... Pozdravy z divočiny .... Erdoğan !!"

Erdoğan Atalay 25.5. 2017

26. května 2017 v 8:31 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Včera se v Německu slavil " Den otců", zde je momentka od Katji Ohneck s názvem- Den otců úspěšně dokončen.
Erdoğan Atalay se synem Marisem.

Erdoğan Atalay v porotě SEEFF 2017

25. května 2017 v 10:47 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost
Jak bylo uvedeno v lednu 2017 měl by Erdoğan Atalay zasdnout ve dnech 25.-28.5.2017 v mezinárodní porotě v SEE filmového festivalu v Berlíně, Erdoğan Atalay byl v porotě i v roce 2016
SEEFF - South east european film festival

V každém případě všechny kdo chtějí o víkendu zažít skvělou filmovou atmosféru pozval ve videu, které je uvedeno na Facebooku. Na blog nejdou tyto videa dávat, tak alespoň pár obrázků

Erdoğan Atalay 24.5.2017

24. května 2017 v 14:33 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Takže, jsme na tajné misi! 😎 ... Pozdravy Vám všem.......Erdoğan !!"

Erdoğan Atalay 23.5.2017

23. května 2017 v 14:49 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay a Carina Wiese pilně pracují na pilotním filmu.Erdoğan Atalay: " Všechno nejlepší vám všem!!!"

Moje poslední Fantreffen

23. května 2017 v 13:39 | Božena |  Setkání fanoušků Kobry 11 a naše kobrácká parta
Ahoj, zdravím vás srdečně všechny a přináším informace o letošním mezinárodním setkání fanoušků Kobry 11 v Německu.
Je mi to velice líto, ale tohle setkání bylo mým posledním. Velice dlouho jsem tento krok zvažovala, ale moje zdraví mi nedovolí již tak dlouhou cestu podniknout. Další setkání určitě budou následovat a budou i zde na blogu. Možná se najde někdo další, kdo by převzal v tomto případě moravskou štafetu, protože mi tři, co jsme letos jeli jsme všichni z Moravy. Nikdo jiný na setkání ze zahraničí nebyl. Setkání se konalo ve dnech 19.-21.5.2017
Čtvrtek 18.5.2017
Vyjeli jsme o půl paté od nás z Hrabišína směr národní park v Eiflu. Jela jsem já, doprovázel mě můj manžel a vezl nás kamarád a správce českých stránek Kobry 11 Aleš Vaněk, kterému tímto patří velký dík, za bezpečnou a skvělou jízdu. Bez něj bych se setkání jen těžko mohla zúčastnit. Takže milý Aleši srdečné a velké díky patří Tobě. Cesta ubíhala, sem tam nějaká silniční zácpa, do cílové stanice Kall- Urft jsme dorazili v sem hodin večer. Zde jsou stránky překrásné ubytovny i okolí, najdete zde i video http://www.schullandheim-haus-dalbenden.de/ , příjemné pokoukání.
Pátek 19.5.2017
Ráno jsme se sbalili , protože setkání začínalo až v 17 hodin,odjeli jsme do Kolína nad Rýnem, který je vzdálený hodinu jízdy autem. Jak jistě víte v čas setkání se v Kolíně nad Rýnem konalo mistrovství světa v ledním hokeji, ale v pátek byl volný den. Celý den ale vydatně pršelo, takže si chlapi vyšlápli na věž kolínské katedrály a prošli si zajímavá místa v Kolíně nad Rýnem. Já jsem se výlety neúčastnila. V 17 hodin začal program 15.mezinárodního setkání fanoušků Kobry 11. dosavadní vedoucí Torsten Hohl nás přivítal, a protože měl narozeniny předal jsme mu malovaný obrázek. Byli jsme dojatí, protože já jsem si uvědomovala plně, že toto setkání je pro mě poslední. Dostali jsme uvítací balíček a večer se potom konala malá oslava narozenin.
Sobota 20.5.2017
Po snídani jsme vyjeli do Action Conceptu v Hürtu. Nikdo netušil, co nás čeká. Všechno pečlivě utajeno. Program zde začal kolem 11, stejně jako jindy v jedné z garáží bylo nachystané posezení. Napřed nás přivítala tisková mluvčí Elke Schubert a prošli jsme si areál, který se za ty čtyři roky trošku změnil. Potom jsme se znovu vrátili do garáže a zde již čekali zaměstnanci Action Conceptu, kteří vyprávěli a odpovídali na dotazy lidí u jednotlivých stolů. Protože nás tentokrát nebylo ani 50 lidí, bylo na všechno dostatek času. Potom se ve vratech jako první objevila Katrin Heß,
která v seriálu hraje Jenny Dorn. Je to drobná usměvavá žena, velice vstřícná. S každým si popovídala a všem rozdala autogramy. Že přijede i Erdoğan jsem již věděla od začátku od Elke, ale nikom jsem nic neprozradila. Zanedlouho se objevila Daniela Wutte,
která v seriálu hraje sekretářku Zuzanu. A znovu usměvavá paní, maminka dvou dětí, odpovídala na zvědavé otázky a podepisovala autogramy. A to už zde byl i Erdoğan, takže následovalo bouřlivé přivítání. Když byla Daniela u našeho stolu přispěchal i Erdoğan a žádal ji o autogram, který zajisté dostal. Ode mě dostal Erdoğan také dárek. Potom jsme se všichni odešli fotit před hlavní kulisu Kobry 11 - stanici Autobahnpolizei.
Po uspokojení všech fotografujících i fanoušků jsme se vrátili do garáže a pokračovalo se v povídání a předávání autogramů. Bohužel my jsme měli smůlu, že Erdoğan k našemu stolu dorazil až jako k posledním a organizátoři začali uklízet. Ale i přes toto jsem si s Erdoğanem dokázala popovídat, ale byl to rozhovor čistě osobní. Erdoğan mi potom podepsal můj obrázek,
a tím všechno skončilo. No pro mě tak docela ne, Já jsem s Erdoğanem ještě chvilku popovídala, po cestě do jídelny pro herce, kde se rozdávaly plakáty a přívěsky na klíče. Erdoğan přijel na setkání svým osobním vozem Maserati, dokonce mi nabídl i svezení, ale já z důvodu, že bych okradla fanoušky o setkání s ním, jsem odmítla. To víte, že mě to potom mrzelo.Ale asi to tak mělo být. Erdoğan se rozloučil, pochopil, že já jsem zde naposledy, takže to bylo pro mě a myslím, že i pro něj trošku dojemné. Poslední objetí, poslední zamávání . Erdoğan mi dodal další sílu do života. Takže od nynějška jsme jen v písemném kontaktu, s ním i s jeho paní. Třeba se mi ještě někdy podaří se s tímto skvělým a výjimečným člověkem osobně setkat. Pro úplnost uvedu ještě ty hosty, co byli na setkání mimo jiné Karl Stück, Ralph Polinski, Jörg Lohrbach a jiní, kteří si na nás udělali čas. Byla zde i dublérka Katrin. Po programu v Action Conceptu jsme se vrátili zpět na ubytovnu, kde nás čekalo pohoštění a další soutěž, no umístili jsme se až na posledním místě, ale to nic neubralo na vydařeném setkání. Po soutěží předal Thorsten Hohl organizaci dalších setkání mladším nástupcům.
Neděle 21.5.2017
Po snídani, jsme ještě dostali starší plakáty, rozloučili jsme se a v půl desáté odjeli domů. Doma jsem otevřela počítač a viděla, že Erdoğan na svůj veřejný facebookový profil a na Instagram uveřejnil fotografii se setkání a dokonce mi napsal poděkování.
Setkání hodnotím jako jedno z nejpodařenějších za všechny ty roky, co jsem do Německa jezdila. Doufám, že někdo z vás převezme naši štafetu, aby setkání bylo i nadále mezinárodní.

Na fotografiích najdete převážně mě, doufám, že vás moc neodradím, ale nemoc mě hodně změnila. Dále zde najdete Aleše a mého manžela. Všem přeju pěkné pokoukání a počtení.

Erdoğan Atalay 22.5.2017

22. května 2017 v 12:29 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: " My začneme dnes ráno něco ve Style Full než všechno znovu zničíme !! Dobré ráno všem .....Pozdrav ... Erdoğan !!"

Erdoğan Atalay 18.-20.5.2017

21. května 2017 v 20:51 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Tady jsou brázky ze sobotního Fantreffen 2017
Erdoğan Atalay : "Bylo to příjemné s vámi a hlavně Boženě přeji bezpečnou cestu domů !! Děkuji za mnoho a mnoho obrázků, které jsi pro mě namalovala !!! ..... Erdoğan!"

Erdoğan Atalay: "Všem přeji dobrou a bezpečnou cestu domů, setkáme je příště !!! Pozdravy .... Erdoğan !!!"
čtvrtek 18.5.2017 Erdoğan Atalay: " Volný večer."
Erdoğan Atalay: Dnes je finále jarní řady Kobry 11, přeji vám hodně zábavy!"

Erdoğan Atalay 16.5.2017

16. května 2017 v 17:53 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "No , ano, tak to vypadá se když se stojí na druhé straně zákona !!!!......?Slunečný den ......Pozdrav Erdogan!!"

Erdoğan Atalay 15.5.2017

15. května 2017 v 20:03 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Tak , práce je hotová, nyní domů a připravovat se na ráno neboť volno znamená - čas určený k učení se. ......krásný večer vám všem !! ......Pozdrav Erdoğan"


Kobra 11 má 10. akčního Oscara

15. května 2017 v 12:55 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Action Concept v Hürtu získal za německý akční seriál Alarm für Cobra 11 i tento rok v Americe již 10. cenu 10. Taurus World Stunt Award za nejlepší akční kousky. Taurus World Stunt Award je takový Oscar za akční scény. Takže velká gratulace a zde je video.

Erdoğan Atalay 14.5.2017

15. května 2017 v 0:04 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Šťastný den matek, na všechny maminky na světě!"
Erdoğan Atalay:"Mojí milé mamince, všechno nejlepší k svátku matek, Tvůj syn a vnuk."
Erdoğan Atalay se svou maminkou a Marisem, když byl ještě miminko
Katja Ohneck:" Díky, že jsem nejšťastnější maminka!"
A ještě jedna fotografie, Katja se svou maminkou, Katja byla v 8 měsíci těhotenství
💋

Erdoğan Atalay 13.5.2017

13. května 2017 v 20:58 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: " Dobrý večer ! Zde je ještě dosud nějaká idyla!!!.... Pozdrav Erdogan."