Erdoğan ATALAY - privát

21. dubna 2017 v 10:53 | Božena |  Erdoğan Atalay - herec, scénarista, spisovatel a producent
Erdoğan ATALAY - privát
20.4.2017
Tak žije hvězda z "Alarm für Cobra 11"
Jako vrchní kriminální komisař Semir Gerkhan prochází herec Erdogan Atalay v akčním seriálu RTL pravidelně explozemi a jinými akčními kousky v "Alarm für Cobra 11". Ale je 50-letý Erdoğan také tak tvrdý i v soukromí?
Od roku 1996, Erdoğan Atalay hraje akčního hrdinu Semira Gerkhana v seriálu RTL "Alarm für Cobra 11". Ale Atalay je také v soukromí tvrďák? Vzali jsme si německého herce pod lupu a zjistili něco úžasného.
Téměř 21 let Atalay hraje tvrdého dálničního policistu Semira. Nicméně, na rozdíl od jeho seriálové postavy, vede rozený Hannoverský umělec klidný život , ne jako jeho druhé já. Alespoň v soukromí je všechno v pořádku, tak jak to má naplánováno 50-letý herec.

Erdogan Atalay a jeho přítelkyně Katja Ohneck oslavili bleskovou svatbu na Maledivách.
Atalay a jeho partnerka Katja Ohneck.Foto: dpa
V lednu, populární akční herec vstoupil do přístavu manželství. Byla tu svatba, zdálo se, že mají zvláštní spěch Atalay a jeho partnerka Katja Ohneck. Na Štědrý den hvězda "Alarm für Cobra 11" Erdoğan Atalay na dovolené na Maledivách požádala o ruku svou přítelkyní a manažerku Katju Ohneck (41. O necelý týden později pár na pláži na Maledivách před očima jejich syna Marise (4) uzavřel manželství - alespoň čistě symbolicky. Vzhledem k tomu že obřad není právně uznán, budeme moci tedy sledovat klasickou svatbu se všemi příbuznými a přáteli v kostele v tomto roce. Dne 7. července 2017, kdy se bude konat řádná svatba.
Hrdý tatínek! Dcera Amira Pollmann bude televizní hvězda
Vzhledem k tomu,že má Atalayova 14-letá dcera Amira Pollmann herecký talent, hraje otec s dcerou bok po boku v "Alarm für Cobra 11"od roku 2014. Amira ztělesňuje seriálovou dceru Erdoğana Atalaye Aydu. Tatínek Erdoğan je samozřejmě na dceru pyšný "Je skvělé, že dělá zábavu, protože má velký talent a jen velmi snadné ji zvládnout," uvedl Atalay přes "RTL".
To má Erdoğan Atalay a jeho seriálová postava Semira z "Alarm für Cobra 11" společného
To, co mnozí nevědí: Kromě své práce jako herec, 50-letý Erdoğan Atalay je zapojen v hnutí "Archa" více než 20 let, pracuje jako dobrovolník pro dětský projekt. Jedná se o práci s dětmi a mládeží, kteří trpí chudobou v Německu. Erdoğan Atalay je kmotrem" Archy" v Kolíně nad Rýnem.- pozn. překl.

Ačkoli Atalay je v rozporu s jeho sériovou postavu Semira v soukromí klidnější, jednu věc mají společnou , a to je: obratný způsob řízení motorového vozidla: jednou řekl: "Já jsem bohužel vždy radarem vyblesknutý - neprávem."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama