Cobra 11 natáčení v údolí Ahrtal

26. dubna 2017 v 20:52 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Cobra 11 natáčení v údolí Ahrtal
Růžová limuzína místo policejního hlídkového vozu
foto:
Martin Gausmann
Příjezd na svatebnímu veselí v hotelu: Cobra 11- posádka natáčí v lázních Neuenahr.
foto:
Martin Gausmann
Natáčelo se vysoko nad údolím Ahrtal.
foto:
Martin Gausmann
Akce v Ahrtalu : Hereci ve scéně, v níž skáčou ze zdi.
Lázně Neuenahr. Kobra 11-epizoda "Druhá strana v ráji" natáčí se také v lázních Neuenahr a v Dernau. Natáčení proběhne dnes( 26.4.2017) ještě ve středu lázeňského centra. Jedná se o spíše klidné lázně. V opačném případě dálniční policie opět rachotí.
Victor Francke, 04.26.2017
Růžová limuzína s blikajícími světly namísto jednoduchého hlídkového vozu: K nastartování podzimní sezóny RTL akční série "Alarm für Cobra 11" nás přivede dvojice hrdinů dálniční policie tentokrát do údolí Ahrtal. Klid na úpatí idylických vinic namísto vybuchujících í aut, sešrotované Lamborghini, brutální braní rukojmích a divoké honičky? Chyba lávky. Také v "Druhé straně od ráje" jde i násilí v okamžiku, kdy se oba dálniční komisaři Semir Gerkhan a Paul Renner pustí po stopězločinců. Po dobu jednoho týdne senatáčí v Dernau a lázních Neuenahr na Kurgartenstraße další epizoda dnes již kultovního seriálu Cobra 11.
" Klid prosím! " Vypnout zvuk! " zní z parkoviště Steigenbergerského hotelu v centru lázeňského města. Tam Gerkhanova rodinaprávě dnes přijela s kamarádem Paulem Rennerem. Důvod: německo-turecký policista se chce znovu oženit se svou ženou, když se před nějakým rokem rozvedli. Co očekává akční hrdina os rodičů své nevěsty. Otec nevěsty Rüdiger Joswig , kterého diváci znají ze seriálu "Pobřežní hlídka", provází pár. "Pojďte. Ukážu vám bar a vaše svatební apartmá "volá Joswig na rodinu policisty a dává znamení ke vstupu do předsálí hotelu.
Ale pak, nečekané nasazení. Takže zcela bez střelby vyšetřivání při své vlastní svatbě. Herec Erdoğan Atalay a partner Daniel Roesner běží zpět k limuzíně a už jsou tu skutečný výbuchy opět na silnici o něco později.
Nejúspěšnější televizní produkce
Ve více než 120 zemích, dnes již 20 let se pravidelně vysílá seriál RTL a úspěšně se se prodává "Alarm für Cobra 11". S průměrem tří milionů diváků je nejúspěšnější akce v oblasti televizní produkce par excellence. Více než 5.500 vozů bylo zničen4oy v 330ti předchozích epizodách, až do 16 kamer se natáčí velkolepé kaskadérské scény . Největší výbuch existoval loni při převrácení 15 metrů dlouhé cisterny . K tomu bylo použito 200 litrů benzinu a šest kilo výbušnin.
Mimochodem, 1250 darebáků bylo doposud dvěma hlavními policisty dostáno za mříže. Jistě, to znamená, že se zlý gang přenesl do údolí Ahrtalu a policisté jsou jim znovu na stopě .
Základního tábora měl filmový štáb RTL na Oberstrasse. Každá skupina deseti lidí natáčelo v lázních. Umělci měli k dispozici vlastní karavan a byl tu i kuchař zajišťující fyzickou pohodu. V džínách a modrém pánském obleku policista - herec Erdoğan Atalay vstoupí do slunečního svitu a procházkou jde na plac. S partnerem Danielem Roesnerem musí jít do maskérny, hladký kartáč mezitím hladí Atalayovu bundu. Pomocníci přiskakují a dávají hercům teplé kabáty : To je v pohodě, na place je zima navzdory slunci.
"Oči jsou pevné a dívají se na nápis Steigenberger!" zní pokyn režiséra, jak mají protagonisté před limuzínou stát, a pak jít k vchodu do hotelu. 14 komparsistů skotačí zatím na parkovišti a dál si hrají. Odcházení. Opakovaně se všechno znovu nacvičuje, vždy se nacvičuje rozdílná perspektiva a nastavení kamer.
Jeden měsíc, jedna epizoda

Zhruba jeden měsíc trvá natáčení jedné epizody.Přitom to má co dělat každý den s jiným místem natáčení. Cobra hvězda Erdoğan Atalay: "Jsme jako putovní cirkus." "Na druhé straně od ráje", by mělo být vysíláno v září. Přesné datum vysílání nebylo dosud stanoveno.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Majka Majka | Web | 27. dubna 2017 v 7:06 | Reagovat

Moc pěkný článek, ta limuzína je parádní.

2 Katka Katka | 27. dubna 2017 v 9:16 | Reagovat

Semur sa znova ozenil super na paradu 😊😊😊

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama