Alarm Cobra 11 „hvězda Erdoğan Atalay má jasný názor na prezidenta Erdogana

5. dubna 2017 v 19:31 | Božena |  Erdoğan Atalay - herec, scénarista, spisovatel a producent
Alarm Cobra 11 "hvězda Erdoğan Atalay má jasný názor na prezidenta Erdogana
• 04.05.17, 07:19
A soukromé auto - blázen s olověnou nohou: Daniel Rösner a Erdoğan Atalay pózovali se zájmem s "Express-Soko-mobilem", Ford Kuga.
foto:Uwe Weiser
Kolín nad Rýnem -
Je to evergreen RTL - a nejúspěšnější akční seriál na světě z hlediska tržeb. "Alarm für Cobra 11" se vysílá i v Číně, Kanadě, Austrálii - (!) A ve čtvrtek (20.15 hod) tu bude opět s námi, v 30. sezoně.
K zahájení vysílání nové řady navštívili akční hrdinové Erdoğan Atalay (50) a Daniel Rösner (33) řují v redakci Expresu.
"Děje se tam lidm opradu bolest"
Zde je syn Turka, který se narodil v Hannoveru a více než 30 let žije v Kolíně nad Rýnem, jeho jmenovec Recep Tayyip Erdoğan (63) učinila jasné prohlášení.
"Málokdy jsem se vyjadřoval politicky, protože jsem umělec, a nejsem v politice tak hluboce zběhlý, ale lidí tam je mi líto. "
Stojan, Erdoğan Atalay se podíval na témata příštího dne.
foto:Uwe Weiser
"Často jsem jezdil do vlasti svého otce. "Erdogan byl demokraticky zvolený - ale jestli to, co má za lubem teď je demokracie o tom se musí silně pochybovat. Co je jasné: Přes údajné nebezpečí a stav nouze je výtěžek z turismu extrémní. Pro lidi se tam děje neštěstí. "
Z dálnice na vysněnou loďl?
Když už mluvíme o cestovním ruchu: "Alarm für Cobra 11" začíná nejen sváteční atmosférou na novou sezónu , ale často dokonce pryč z dálnice Kolín nad Rýnem.
Atalay řekl: "Na jedné straně budete zřejmě potřebovat dálnici, akční scény, výbuchy - vše, co právě dělá Cobru 11 Cobrou a co lidé mají rádi. Ale chceme ukázat i něco nového. "
Myšlenky sahají daleko. "A Cobra11s natáčením na vysněné lodi by bylo prostě skvělé," říká Rosner. "Jestliže se vysílání sjednotí, mohlo by to být velkolepé." Směje se. "Také slibujeme, že ji nebudeme ničit."
Zdarma zmrzlina v Itálii
Mezinárodně uznávaný seriál by také mohl obsazovat mezinárodní hostující hvězdy,shledává Roesner. V těchto epizodách jsou zapojeni Micaela Schäfer (31) a RTL moderátor Jennifer Knäble (37) "Já bych si představoval velkou francouzskou nebo italskou hvězdu, tak by nás sledovalo skutečně mnoho lidí."
A to má důsledky - například nově ženatý Atalay řekl. "Jak jsem seděl se svou ženou Katju v Itálii v restauraci, vysílali tam najednou Alarm für Cobra 11. A já jsem byl samozřejmě okamžitě oslovený. A pak jsem dostal zmrzlinu zdarma. Kdo Itálii něco daruje, přece jen se mu něco podařilo, nebo? "

- Zdroj: http://www.express.de/26662748 © 2017
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominátor Dominátor | Web | 10. dubna 2017 v 14:02 | Reagovat

http://lagablog.blog.cz/1702/pobyt-na-kociance-se-mi-zase-prolouzi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama