Duben 2017

Erdoğan Atalay 30.4.2017

30. dubna 2017 v 20:58 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalaysi užívá se svou rodinou krátkou dovolenou na Mallorce, kde žije bratr jeho paní Katji. Na druhém obrázku uprostřed.
Erdoğan Atalay: "Tak hezké malé zátoky zde jsou. Krásný pozdrav všem."

Erdoğan Atalay: "DNES ZAHÁJENÍ V CALA CAP FALCO ......SUPER JÍDLO, SUPER PÁRTY !!!! "

Erdoğan Atalay 29.4.2017 večer

29. dubna 2017 v 20:00 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "No, ty ale nejsi Kobra, snad bys jí ráda bývala byla......já tě mám, ale přesto rád. Přeji vám krásný večer ....... Erdoğan !"


Natáčení Kobry 11 - Na druhé straně od ráje

29. dubna 2017 v 11:27 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Natáčení scény před hotelem, Semir nám omládl - znovu původní úprava vousů. Článek o natáčení této epizody už zde na blogu je pod rubrikou Natáčení Kobry 11. Epizoda se jmenuje na druhé straně od ráje a Semir se podruhé žení s Andreou. A protože stále ještě nejdou na blogu videa, máte zde odkaz na YouTube, kde je video celé. A zde zatím jen pár obrázků.

Erdoğan Atalay 29.4.2017

29. dubna 2017 v 10:51 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay, na své krátké dovolené: "Dobré ráno!! Všichni!!! 😎 je to mrazivé, ale slunečné!!!....... Pozdrav..... Erdoğan!"

Erdoğan Atalay

28. dubna 2017 v 21:30 | Božena |  Moje kresby

Erdoğan Atalay 28.4.2017

28. dubna 2017 v 19:12 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan má po natáčení krátkou dovolenou a kde jinde než na jeho zamilovaném místě na Mallorce. Erdoğan Atalay:"Pozdravy, já jsem opět krátce na cestě !!! ??..... Erdoğan !"

Semir - kresba

28. dubna 2017 v 7:42 | Božena |  Moje kresby

Semir

28. dubna 2017 v 7:39 | Božena |  Moje kresby

Erdoğan Atalay- video

27. dubna 2017 v 12:09 | Božena |  Videa - COBRAELEVEN
Protože na blogu stále ještě nejdou videa je tu i odkaz https://youtu.be/6FfqGSxRQz8

Erdoğan s rodinou na Maledivách, tentokrát na padáku


Cobra 11 natáčení v údolí Ahrtal

26. dubna 2017 v 20:52 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Cobra 11 natáčení v údolí Ahrtal
Růžová limuzína místo policejního hlídkového vozu
foto:
Martin Gausmann
Příjezd na svatebnímu veselí v hotelu: Cobra 11- posádka natáčí v lázních Neuenahr.
foto:
Martin Gausmann
Natáčelo se vysoko nad údolím Ahrtal.
foto:
Martin Gausmann
Akce v Ahrtalu : Hereci ve scéně, v níž skáčou ze zdi.
Lázně Neuenahr. Kobra 11-epizoda "Druhá strana v ráji" natáčí se také v lázních Neuenahr a v Dernau. Natáčení proběhne dnes( 26.4.2017) ještě ve středu lázeňského centra. Jedná se o spíše klidné lázně. V opačném případě dálniční policie opět rachotí.
Victor Francke, 04.26.2017
Růžová limuzína s blikajícími světly namísto jednoduchého hlídkového vozu: K nastartování podzimní sezóny RTL akční série "Alarm für Cobra 11" nás přivede dvojice hrdinů dálniční policie tentokrát do údolí Ahrtal. Klid na úpatí idylických vinic namísto vybuchujících í aut, sešrotované Lamborghini, brutální braní rukojmích a divoké honičky? Chyba lávky. Také v "Druhé straně od ráje" jde i násilí v okamžiku, kdy se oba dálniční komisaři Semir Gerkhan a Paul Renner pustí po stopězločinců. Po dobu jednoho týdne senatáčí v Dernau a lázních Neuenahr na Kurgartenstraße další epizoda dnes již kultovního seriálu Cobra 11.
" Klid prosím! " Vypnout zvuk! " zní z parkoviště Steigenbergerského hotelu v centru lázeňského města. Tam Gerkhanova rodinaprávě dnes přijela s kamarádem Paulem Rennerem. Důvod: německo-turecký policista se chce znovu oženit se svou ženou, když se před nějakým rokem rozvedli. Co očekává akční hrdina os rodičů své nevěsty. Otec nevěsty Rüdiger Joswig , kterého diváci znají ze seriálu "Pobřežní hlídka", provází pár. "Pojďte. Ukážu vám bar a vaše svatební apartmá "volá Joswig na rodinu policisty a dává znamení ke vstupu do předsálí hotelu.
Ale pak, nečekané nasazení. Takže zcela bez střelby vyšetřivání při své vlastní svatbě. Herec Erdoğan Atalay a partner Daniel Roesner běží zpět k limuzíně a už jsou tu skutečný výbuchy opět na silnici o něco později.
Nejúspěšnější televizní produkce
Ve více než 120 zemích, dnes již 20 let se pravidelně vysílá seriál RTL a úspěšně se se prodává "Alarm für Cobra 11". S průměrem tří milionů diváků je nejúspěšnější akce v oblasti televizní produkce par excellence. Více než 5.500 vozů bylo zničen4oy v 330ti předchozích epizodách, až do 16 kamer se natáčí velkolepé kaskadérské scény . Největší výbuch existoval loni při převrácení 15 metrů dlouhé cisterny . K tomu bylo použito 200 litrů benzinu a šest kilo výbušnin.
Mimochodem, 1250 darebáků bylo doposud dvěma hlavními policisty dostáno za mříže. Jistě, to znamená, že se zlý gang přenesl do údolí Ahrtalu a policisté jsou jim znovu na stopě .
Základního tábora měl filmový štáb RTL na Oberstrasse. Každá skupina deseti lidí natáčelo v lázních. Umělci měli k dispozici vlastní karavan a byl tu i kuchař zajišťující fyzickou pohodu. V džínách a modrém pánském obleku policista - herec Erdoğan Atalay vstoupí do slunečního svitu a procházkou jde na plac. S partnerem Danielem Roesnerem musí jít do maskérny, hladký kartáč mezitím hladí Atalayovu bundu. Pomocníci přiskakují a dávají hercům teplé kabáty : To je v pohodě, na place je zima navzdory slunci.
"Oči jsou pevné a dívají se na nápis Steigenberger!" zní pokyn režiséra, jak mají protagonisté před limuzínou stát, a pak jít k vchodu do hotelu. 14 komparsistů skotačí zatím na parkovišti a dál si hrají. Odcházení. Opakovaně se všechno znovu nacvičuje, vždy se nacvičuje rozdílná perspektiva a nastavení kamer.
Jeden měsíc, jedna epizoda

Zhruba jeden měsíc trvá natáčení jedné epizody.Přitom to má co dělat každý den s jiným místem natáčení. Cobra hvězda Erdoğan Atalay: "Jsme jako putovní cirkus." "Na druhé straně od ráje", by mělo být vysíláno v září. Přesné datum vysílání nebylo dosud stanoveno.

Erdoğan Atalay 26.4.2017

26. dubna 2017 v 19:24 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay:"Nemám rád jen prostě jednoduchou zmrzlinu, já ji miluji a k mému politování mi také nebude po deseti kuličkách špatně....... , pozdrav Erdoğan."

Nové video

26. dubna 2017 v 10:10 | Božena |  Videa - COBRAELEVEN
Už na zítra chystá Erdogan Atalay a Katja Ohneck nové video na jejich kanálu na YouTube Cobraeleven. Jmenuje se Vysoko na obloze.

Erdoğan Atalay 25.4.2017

26. dubna 2017 v 9:44 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay : " Moje milá kolegyně Carina Wiese, krásný pozdrav všemÚžasný!"

Erdoğan Atalay 24.4.2017

24. dubna 2017 v 20:24 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "No, ale to už dlouhá doba, když jsem stál u takového telefonního přístroje !!! Mnozí z vás už ho pravděpodobně neznají. Je tu naděje, že když není úplně špinavý,člověk s ním může telefonovat. Zdravím ... Erdoğan!"

Pauletta Pollmann

22. dubna 2017 v 20:28 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho děti
Amira Pauletta Melisande Pollmann - dcera Erdogana Atalaye a Ann Marie Pollmann
v roce 2016 natočila další film, je registrovaná v herecké škole pro děti a mládež, hraje v Kobře 11 dceru Semira Gerkhana Aydu. Ale to už všichni víme. Nevím jak staré jsou tyto fotografie, ale už to nějaký rok bude. Myslím, že údaje není třeba překládat, je to docela srozumitelné. Ale kdyby přece jen, Amira hraje na housle, chodí do baletu, umí anglicky, bydliště má v Berlíně, přechodná bydliště jsou tam vypsaná.

Erdoğan Atalay 21.4.2017

21. dubna 2017 v 19:58 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay na návštěvě ve Fantazialandu( psáno česky) v Kolíně nad Rýnem. V tomto zábavním parku se několikrát natáčela Kobra 11. Znát ho můžeme například z epizody Černá růže, nebo z pilotního filmu Město v strachu. Jsou tam atrakce situované do různých částí světa. A jedna zajímavost, pokud máte v den návštěvy narozeniny, máte všechny atrakce zdarma. Video s Erdoğanem Atalayem je na Facebooku.

Erdoğan ATALAY - privát

21. dubna 2017 v 10:53 | Božena |  Erdoğan Atalay - herec, scénarista, spisovatel a producent
Erdoğan ATALAY - privát
20.4.2017
Tak žije hvězda z "Alarm für Cobra 11"
Jako vrchní kriminální komisař Semir Gerkhan prochází herec Erdogan Atalay v akčním seriálu RTL pravidelně explozemi a jinými akčními kousky v "Alarm für Cobra 11". Ale je 50-letý Erdoğan také tak tvrdý i v soukromí?
Od roku 1996, Erdoğan Atalay hraje akčního hrdinu Semira Gerkhana v seriálu RTL "Alarm für Cobra 11". Ale Atalay je také v soukromí tvrďák? Vzali jsme si německého herce pod lupu a zjistili něco úžasného.
Téměř 21 let Atalay hraje tvrdého dálničního policistu Semira. Nicméně, na rozdíl od jeho seriálové postavy, vede rozený Hannoverský umělec klidný život , ne jako jeho druhé já. Alespoň v soukromí je všechno v pořádku, tak jak to má naplánováno 50-letý herec.

Erdogan Atalay a jeho přítelkyně Katja Ohneck oslavili bleskovou svatbu na Maledivách.
Atalay a jeho partnerka Katja Ohneck.Foto: dpa
V lednu, populární akční herec vstoupil do přístavu manželství. Byla tu svatba, zdálo se, že mají zvláštní spěch Atalay a jeho partnerka Katja Ohneck. Na Štědrý den hvězda "Alarm für Cobra 11" Erdoğan Atalay na dovolené na Maledivách požádala o ruku svou přítelkyní a manažerku Katju Ohneck (41. O necelý týden později pár na pláži na Maledivách před očima jejich syna Marise (4) uzavřel manželství - alespoň čistě symbolicky. Vzhledem k tomu že obřad není právně uznán, budeme moci tedy sledovat klasickou svatbu se všemi příbuznými a přáteli v kostele v tomto roce. Dne 7. července 2017, kdy se bude konat řádná svatba.
Hrdý tatínek! Dcera Amira Pollmann bude televizní hvězda
Vzhledem k tomu,že má Atalayova 14-letá dcera Amira Pollmann herecký talent, hraje otec s dcerou bok po boku v "Alarm für Cobra 11"od roku 2014. Amira ztělesňuje seriálovou dceru Erdoğana Atalaye Aydu. Tatínek Erdoğan je samozřejmě na dceru pyšný "Je skvělé, že dělá zábavu, protože má velký talent a jen velmi snadné ji zvládnout," uvedl Atalay přes "RTL".
To má Erdoğan Atalay a jeho seriálová postava Semira z "Alarm für Cobra 11" společného
To, co mnozí nevědí: Kromě své práce jako herec, 50-letý Erdoğan Atalay je zapojen v hnutí "Archa" více než 20 let, pracuje jako dobrovolník pro dětský projekt. Jedná se o práci s dětmi a mládeží, kteří trpí chudobou v Německu. Erdoğan Atalay je kmotrem" Archy" v Kolíně nad Rýnem.- pozn. překl.

Ačkoli Atalay je v rozporu s jeho sériovou postavu Semira v soukromí klidnější, jednu věc mají společnou , a to je: obratný způsob řízení motorového vozidla: jednou řekl: "Já jsem bohužel vždy radarem vyblesknutý - neprávem."

Kresba - ze svatby

19. dubna 2017 v 20:18 | Božena |  Moje kresby

Erdoğan Atalay 19.4.2017

19. dubna 2017 v 14:45 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Ahoj moc se mi nelíbí, když je Semir takhle domlácený. Ale Erdoğan to bere s humorem.
Erdoğan Atalay: "Ha , ha , je to všechno, co vy potom máte ! S pozdravem Erdoğan."