Březen 2017

B-tým

31. března 2017 v 7:29 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2017
B-tým (Německo, 2015)
Čtvrtek 11.05., v 20:15, na RTL
přehled
Semir a Paul jsou sebrání jako rukojmí během své každodenní rutinní práce. Začíná velké pátrání po obou policistech. Po neúspěšném pokusu o záchranu a osvobození dvou dálničních policistů se všechno zdá v nedohlednu, než kdy jindy. Ale jakmile se Jenny a její tým,pustí do práce, aby ...
podrobnosti
Tato epizoda slibuje vzrušení, protože zdánlivá rutinní práce končí náhle pro Semira a Paula dramatickým únosem - z dálničních policejních komisařů jsou rukojmí. Vzhledem k tomu, že Kim Krüger je na dovolené, Jenny musí převzít veškerou práci do svých rukou. Tento případ poskytuje pro nový tým mnoho velkých hádanek a zběsilého hledání dvou hrdinů začíná. Jenny se dostává pod stále větší tlak, nakonec se jedná o přežití Semira a Paula. Skutečnost, že Jenny a Paul se v poslední době sblížili, jí to nijak neusnadňuje. Po neúspěšné záchranné misi nařizuje státní návladní Schrankmann okamžité volno pro Jenny, a to bez okolků i vyšetřování. Naděje na záchranu Semira a Paula se zdá být vzdálená budoucnost. Ale jak rychle může být Jenny a její 'B tým, postaven na vedlejší kolej. Tým zachrání Paula a Semira, bez ohledu na to, kolik to bude stát ...
Herec:
Role
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Katrin Heß
Jenny Dorn
Lion Wasczyk
Finn Bartels
Gizem Emre
Dana Gerkhan
Niels Robert Kurvin
Hartmut Freund
Daniela Wutte
Susanne König
Režie:
Peter Vogel, Tomy Wigand, Leo Zahn
Scénář:
Clemens Berger, Claude Cueni, Hubert Skolund

Erdoğan Atalay 30.3.2017

30. března 2017 v 16:30 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Vždy toto násilí, je možné přece také spolu mluvit , ale zlí lidi se zdají být hluší !......OK , Potom a zrovna ne !...Slunečné pozdravy při 22 stupních .....Erdoğan!"

Erdoğan Atalay: Všechno, jen žádná erotika

30. března 2017 v 9:20 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Erdoğan Atalay: Všechno, jen žádná erotika
29.března 2017 v 10:21 hod
Erdogan Atalay © Cover Media Cover Media
ryze profesionální
Erdoğan Atalay (50) natáčení na nudistické pláži vůbec není sexy.
Herec je hvězda německé akční série 'Alarm für Cobra 11', která byla úspěšně spuštěna na komerčním kanálu RTL před 20 lety a je zde stále.. Dne 6. dubna 2017, uvidíme první díl nové sezóny , který zobrazil pro tvůrce něco zcela jedinečného, protože děj se odehrává v nudistickém kempu na Rujáně. Pro Erdoğana však natáčení nebylo více vzrušující než obvykle, když si vzpomněl v rozhovoru pro Bild:
"No jasně, člověk se tam poprvé podívá, protože je to tak neobvyklé. Což nemá nic společného s erotikou. Naši komparzisté jsou naprosto v pohodě a uvolnění, aby nudistická pláž byla zcela přesvědčivá."
Když chce být herc sám na písčité pláži, netouží být v rouše Adamově. On oznamenal: "Jsem nejraději, když se potápím, potom mám na sobě oblek z neoprenu, dole ve vodě je docela zima a kromě toho tam jsou korály, blíž, žraloci také připluli blíže, ale já tam nechci nic riskovat. "
Erdoğan Atalay je spojený s 'Cobra 11' vlastně od začátku, loni Cobra 11 oslavila 20. výročí. Herecký talent dostal do kolébky, protože jeho otec natáčel také filmy v Turecku . Ale Erdoğan si vzpomíná, co mu řekl profesní poradce, když mu sám otevřeně řekl svůj plán, že chce být hercem: "Poradce se zasmál a řekl:'.. Ne, to není nic pro vás, ale vy budete mechanik' Pak jsem si pomyslel: 'Hloupý pes', "řekl Erdogan Atalay .

Cover Media (Zdroj: vip.de)

Nová sezóna začíná na nudistické pláži

29. března 2017 v 13:07 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Nová sezóna začíná na nudistické pláži. Speciální Cobra 11 vykresluje nahé beze zbraně
"jasně, že se tam někdy trochu podíváte": akční hrdina Erdoğan Atalay (50), beze zbraně, ale s nahými těly při natáčení epizody s nudisty na Rujáně.
Nudistická pláž - Alarm pro Semira
Holá fakta, holá ňadra místo silnější káry a útočných pušek.
S nudistickým startem úspěšného kolínského seriálu "Alarm für Cobra 11" v nové akční sezóně. Poněkud pikantní natáčení ...
Méně je více! V této Cobra epizodě si je toho vědoma herečka Carina Wiese (49) a Michael Specht (40)
Akční hrdina Erdoğan Atalay (50) je obklopen nahými v kempu na Rujáně. "No jasně, poprvé se tam člověk podívá. Protože je to tak neobvyklé. S erotikou to nemělo co dělat, "uvedl Atalay.
"Naši komparzisté jsou naprosto v pohodě a uvolnění, aby nudistická pláž byla- všichni to hráli z přesvědčení.
Televizní policista se v soukromí drží dál a raději oblečený. "Nejraději mám potápění, které pak dělám v neoprenu obleku. Pěkně dolů do studené vody. A kromě toho, že jsou tu korály, žraloci přišli ke mně někdy ještě blíž. Nechci žádné riziko, "směje se Atalay.
Jeho oblíbená scéna z premiérové ​​epizody 6. dubna (RTL, 20:15) je ostatně jiná. "Máme poprvé akční scény s Trabantem. Opravdu senzační auto, které vás přináší z bodu A do bodu B. "
Namísto obvyklých, s více než 200 km / h Erdoğan tam byl , ale jen s dobrým 100 km / h na silnici.
První akční scéna s trabantem: Erdogan stojí se svým policejním kolegou Danielem Roesnerem (33)

"My jsme opravdu jeli v trabantu, ale netestovali jsme , kolik vydrží brzdy. Jinak bychom ještě letěli z akrobatické rampy ... "

Erdoğan Atalay 29.3.2017

29. března 2017 v 12:16 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Vždy je z čeho vybírat, pokud se týká nových služebních vozidel ....... ostatní vozy jsou bohužel již všechny zničené . Zdravím vás .... Erdoğan !!!"

Erdoğan Atalay a jeho kanál na You Tube

29. března 2017 v 9:18 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Tak jsem při listování internetem našla ještě obrázky dárku, který dostal Erdoğan Atalay ke svým loňským 50tým narozeninám. Erdoğan Atalay se svou paní Katjou Ohneck provozují na sociální síti YouTube svůj vlastní kanál s názvem Cobraeleven. Sem pro fanoušky nahrávají videa a mimo jiné i kurzy sebeobrany pro ženy. Takže pro Erdoğana Atalaye byl tento dárek jistě potěšením.

Erdoğan Atalay - autogram 52

28. března 2017 v 8:32 | Božena |  Autogramy
Tentokrát jeden z prvních autogramů - ne li první autogramová karta

Erdoğanův dublér

27. března 2017 v 12:42 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
On je člověk, který dělá nebezpečné kousky za Semira Gerkhana ...
Mohli jsme Tobimu Bittermannovi položit několik otázek - senzačnímu dublerovi Erdoğana Atalaye ...
Otázka:
Tobi, jsi senzační zástupce pro kaskadérské kousky Erdoğana Atalaye, když vidíme bojovat Semira ... dá se říci, kolik procent vidíme tebe v sérii?
Ne, neexistuje žádný vzorec, který by mohl být použit a není učeno , jak moc mě můžete vidět. To se liší od epizody k epizodě a vždy záleží na scénáři.
Otázka:
Jak dlouho zatupujete Erdoğana a berete na sebe nebezpečná místa v natáčení?
Jsem Erdoğ anův kaskadérský zástupce asi tři a půl roku. Jedná se o přibližně sedm sezón.

Otázka:
Mohl bych tě vidět v tréninku ... když vidíme jak bojujete, můžeme vidět Erdoğana / Semir přímo ve tvých pohybech ... musíš hodně pracovat, ale orientují se také heci do role kaskadérů?
V zásadě platí, že kousek dubléra je přizpůsoben typu herce a je orientován do jeho pohybu. Samozřejmě, je tam intenzivní proces spolupráce, zejména v bojových scénách. Zde se snažím co nejpřesněji pohybovat stejně jako Erdoğan. Aby však bylo možné vytvořit různé pohyby v přípravách s naším bojem je zde choreograf Kai Kemper, který zase učí herce.
Otázka :
Už jste také pracoval někdy jako herec nebo jste výlučně jen kaskadér?
Pro Cobra 11 bych mohl pracovat téměř výlučně jako kaskadér, ale objevil jsem se i v několika menších rolích. I když jsou tu samozřejmě otevřené vždy nové výzvy mimo mé skutečné pole působnosti. Nicméně, já nejsem trénovaný herec.
Otázka:
Už jste byl někdy vážně zraněn?
Na tuto otázku mohu odpovědět jen mírně diferencovaně. Moje práce vyžaduje vždy prvek rizika a je zde jasné a také časté, že jeden jde s otlaky nebo pohmožděninami domů. Školíme se hodně a plánujeme všechny operace velmi pečlivé pro udržení rizika tak nízké úrovni , jak je to možné. Vážná zranění jsem neutrpěl.
Otázka:
Kdo je váš oblíbený umělec u Cobry 11?
Takže tam teď musím vzít úvahu v reálném čase ...
Kompletní obsazení Cobry se skládá super herců a dokonce ze špičkových kameramanů a celkového týmu. Nicméně, tam je někdo, kdo se mi zejména líbí. Byl tady po celá léta a prohání stříbrné BMW. ale neřeknu.
Otázka:
Jak dlouho jste kaskadér, a máte klasické vzdělání?
Začal jsem svou kariéru jako zaměstanenec při výrobě filmu v Action Conceptu. Když se koordinátor kaskadérů Carl Stück o mě dozvěděl, nabídl mi , že musím změnit práci. Dostal jsem příležitost pracovat v senzačním oddělení. pak po další stáži a mnoha hodinách tréninku jsem dostal smlouvu jako kaskadér. Dělám to nyní tři a půl roku. Klasické vzdělávání v této profesi neexistuje.
Otázka:
Existují nějaké další projekty mimo Cobra, nepracujete jako kaskadér?
Action Concept pokrývá široký rozsah produkce a natáčení jsou obvykle velmi drahá. Proto jsem osobně méně zapojený do externích projektů, ale už se obrátil i k jiným produkcím. Mezi další formáty pro filmy, Míso činu a výrobu s hercem Bjarne Mädel (Kdo dává smrt).
Jsem také aktivní ve volném filmu Fighter. Tady jsem ale častěji převzal roli za kamerou. (D.O.P., střih, tvůrčí přípravné práce, atd ...)
Mezi další projekty na Youtube, které jsou plánovány na tento rok, na který jsem se opravdu těším. Například s volný bojový film.

Otázka:
Děkuji za krátký rozhovor, je mi potěšením.
Děkuji mnohokrát na tomto místě za vaše fanoušky. Baví mě čtení příspěvků na vaší straně a jsem vždy na vaší straně velmi spokojen s podporou.Kdyby zde nebyli Cobra fanoušci, neměl bych ani všechny tyto zkušenosti.
Takže - dalších 20 let s vámi ...

© Tobi Bittermann / Tim Bouerdieck

Erdoğan Atalay- autogram 51

25. března 2017 v 18:57 | Božena |  Autogramy

Erdoğan Atalay 25.3.2017

25. března 2017 v 15:39 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay má i tento víkend pracovní.Na place potkal malého hosta. Erdoğan Atalay : "Buď trpělivý, brzy budeš velký Vlčák, pak se můžeš stát policejním psem a budeš kousat zločince !! Úžasný........ pozdravy ..... Erdoğan !!"
A ještě jena zpráva z agentury Film Artist
Erdoğan Atalay ˇmá radost, už týden úspěšně běží natáčení jeho filmu.

Erdoğan Atalay- videa

25. března 2017 v 12:31 | Božena |  Videa - COBRAELEVEN
Protože na blogu nefunfují videa, zde jsou přímé odkazy na kanál Cobraeleven

Ostatní videa

Příprava na soutěž o vaření https://www.youtube.com/watch?v=Uarc3EqlxhM

Erdoğan Atalay - sebeobrana

24. března 2017 v 16:57 | Božena |  Erdoğan Atalay- kurzy sobeobrany
Dnes 24.3.2017 vysílala televize RTL pořad Punkt 12, který chodí každý den ve 12.30, bohužel jsem u počítače neseděla, takže jsem pořad nezaznamenala i když Erdoğan Atalay na něj upozorňoval. Přesto na tomto odkaze můžete pořad vidět
25.3.2017 se Erdoğan Atalay vyjádřil ke stránce RTL na které jsou videa:" Ó jak pěkné! Vidím přímo, že za toto video ještě naše video ze zasnoubení je zařazeno mezi zcela mnoho Teaseru a Trailerů od "Alarm für Kobra 11" :Pěkný konec týdne pro Vás!!! Pozdravy Erdoğan "

a k tomu z pořadu skládačka

Erdoğan Atalay- pěstní souboj

24. března 2017 v 10:57 | Božena |  Videa - COBRAELEVEN
Erdoğan Atalay a Katja Ohneck natočili na svůj kanál You Tube Cobraeleven nové video, tak tady je, jedná se o choreografii pěstního souboje- Erdoğan Atalay a Kai Kemper

Erdoğan Atalay 23.3.2017

24. března 2017 v 7:52 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Pracovat v Berlíně, chrnět v autě, pokračovat v práci v Kolíně nad Rýnem a relaxace ve vaně! Zdravím ........ Erdoğan!"

Královražda

24. března 2017 v 7:43 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2017
Královražda (Německo, 2015)
čtvrtek 04.05..2017,ve 20:15 na RTL
přehled
Jenny otec Martin se ucházel o úřad starosty. Útoku, který je spáchán na jeho auto, jen těsně unikne. Jak Semir a Paul vezmou vyšetřování do vlastních rukou, zjišťují nebezpečné tajemství ...
podrobnosti
Volba nového starosty je přede dveřmi a atmosféra je více než napjatá. Favoritem na post je Martin Dorn - Jenny otec - ten jen těsně unikne útoku. Když je jeho auto roztrhané bombou, ostatní politici se necítí v blízkosti Dorna bezpečně. Dva dálniční policisté Semir a Paul jsou naštěstí blízko když vozidlo exploduje. Semir a Paul vezmou do vyšetřování i Jenny. Ale to, co policie objeví se otci Jenny zřejmě nelíbilo: Martin skrývá temné tajemství, které ho nyní může stát život ...
náznak
V rostovské roli uvidíme moderátorku Jennifer Knäble.
herec:
Role
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Niels Robert Kurvin
Hartmut Freund
Katrin Heß
Jenny Dorn
Daniela Wutte
Susanne König
Lion Wasczyk
Finn Bartels
Gizem Emre
Dana Gerkhan
Režie:
Peter Vogel, Tomy Wigand, Leo Zahn
Scénář:
Manfred Maurenbrecher, Fritz Müller-Scherz, Hubert Skolund


Erdoğan Atalay - kresba

23. března 2017 v 16:53 | Božena |  Moje kresby

Erdoğan Atalay a Katja Ohneck

23. března 2017 v 13:13 | Božena |  Moje kresby

První informace o podzimní řadě 2017

23. března 2017 v 9:57 | Božena |  Podzimní řada Kobra 11 pro rok 2017
První informace o podzimní sezóně Kobry 11 pro rok 2017
Pilotní film, na kterém se bezprostředně pracuje, nese pracovní název "Na druhé straně od ráje", režie Franco Tozza.
Sebastian Ko debutuje na podzim jako režisér u "Kobry 11" s epizodami následky "Cesta", "Král od Ahajda" a "Zavlečený". Kromě toho uvidíme na podzim epizody "Ztracené děti" a "Cena přátelství", pod režií od Nico Zavelberga, ty byly již natočeny.

Jedná se o pracovní názvy epizod, takže jejich názvy při vysílání mohou být jiné.

Erdoğan Atalay 22.3.2017

22. března 2017 v 18:56 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay:"To nebyla sice žádná Cobra, ale Python - had,který se mi náhle podíval do očí po dlouhou dobu, protože byl čas se s námi rozloučit! Pozdravy ze slunného dne ...... Erdoğan."

Erdoğan Atalay na veletrhu hraček

22. března 2017 v 13:37 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem
Jedna skládanka z veletrhu hraček, který se konal v únoru 2017, více ba blogu zde: