Erdoğan Atalay v pořadu Punkt

25. ledna 2017 v 14:09 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Hvězda seriálu Cobra 11 přece jen požádal svou přítelkyni o ruku a o den později ji už dovedl k oltáři.
Vzápětí uvidíte velmi romantické obrázky.
Svatba nikdy nebyla u hvězdy seriálu Cobra 11 Erdoğana Atalaye a jeho životní partnerky na pořadu dne. Ale pak jej najednou popadla romantická nálada. Nabídka k sňatku a hned příští den svatba na pláži.
Kulisa nemohla být krásnější. Na sněhobílém písku pláže na Maledivách si řekli své ano herec Cobry 11 Erdoğan Atalay a jeho partnerka Katja. Jejich čtyřletý syn Maris hrál kameramana.
Maris:"Já točím video! Řekněte něco!"
Jak romantická svatba! Co je na tom bláznivého - Erdoğan a Katja, kteří jsou spolu již sedm let, se nikdy nechtěli brát. O tři týdny později jsme pár navštívili v jejich mnohem studenějším domově v Kolíně nad Rýnem. Takže, kde se najednou vzala ta změna názoru?
Erdoğan:"Byli jsme na mnoha svatbách přátel v posledním roce a ptali se nás - i náš syn - kdy se konečně vezmete? A to nás nakonec vedlo k tomu, že se budeme řídit srdcem a svými pocity, jestli to chceme a odpověď byla ano."
Rychlými rozhodnutími v seriálu je Erdoğan známý. Ale teď šlo o osobní život. Původně chtěl na Maledivách jen požádat o ruku. Romanticky, na pláži, při západu slunce. Ale nejprve byl odmítnut!
Katja:"Já jsem celou dobu chtěla jet pryč, on zas celou dobu chtěl zůstat a pozorovat západ slunce."
Erdoğan:"No a tak jsem si klasicky poklekl a požádal o ruku".
Katja:"A já jsem si vždycky říkala - kdyby se mi něco takového stalo, tak řeknu ne. Taky mé první slovo bylo ne, ale pak jsem hned otočila a řekla ano." (Ukazuje, kde ji požádal o ruku).
No a po žádosti následovalo další. V hotelu se o situaci dozvěděli a spontánně zorganizovali svatební obřad na pláži. Katja dostala dokonce i svatební šaty.
Katja:"Když jsem si oblékla ty svatební šaty, začalo mi bušit srdce a říkala jsem si, bože, co on řekne, až mě uvidí!"
V Německu už čeká práce. Vedle natáčení Cobry a společném Youtube kanálu Cobra 11, který pár provozuje, je Katja kromě toho i manažerka svého muže.
Erdoğan:"Ona je tvrdá. Ona se nezdá." (smějí se)
Ale plánovací stres na pár ještě čeká. Sňatek na Maledivách nemá v Německu právní platnost. Pár je oficiálně stále jen zasnouben. Tak si chtějí říct ano i zde.
Erdoğan:"Přemýšlime - co, jak, kde a tak dále, protože je to všechno ještě nové, zatím jsme zasnoubeni, což je taky pěkný pocit a potom se uvidí."
Od tvrdého akčního hrdiny ke kreativnímu romantikovi. Erdoğan Atalay a Katja Ohneck nás pěkně překvapili, ale opravdu pěkným způsobem.


Překlad videa, které je na facebooku a zde jsou obrázky pro nás připravila paní Dagmar Zemanová, a za to jí patří srdečný dík!

Erdoğan Atalay a jeho paní Katja Ohneck promluvili o své svatbě v dnešní reportáži magazínu televize RTL Punkt. Zde je pár obrázků.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AshleyInka AshleyInka | Web | 25. ledna 2017 v 14:12 | Reagovat

Obrázky jsou naprosto úžřasné. Strašně jim to spolu sluší. Jsem ráda, že jsou spolu tak šťastní. Snad jim to spolu dlouho vydrží ♥♥

2 Nikola Nikola | Web | 26. ledna 2017 v 16:49 | Reagovat

Překrásné fotky, vypadají spolu strašně moc spokojeně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama