Erdoğan Atalay se oženil

4. ledna 2017 v 11:42 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Erdoğan Atalay: se oženil se svojí Katjou

Hvězda "Cobra 11" řekla ANO
Svatební obřad na Maledivách ********** velká oslava bude následovat v Německu 7.7.2017
Přípitek lásky! Erdoğan Atalay a jeho Katja

Alarm pro manželství: "Cobra 11" -Akční hrdina Erdoğan Atalay (50) je nyní doživotně zatčený. Naboso, řekl na vysněné pláži na Maldivách své dlouhodobé lásce "Ano" pro život.
"Alarm für Cobra 11" je bez Erdoğana Atalaye téměř nemyslitelná . Herec mohl být jen stěží v soukromí šťastnější, protože herec řekl "ano"!
Na Maledivách se Erdoğan Atalay oženil se svou přítelkyní a manažerkou Katjou Ohneck (41). "Byl to nejlepší den mého života," říká hvězda "Cobra 11" pro "Bild" noviny. "Když se Erdoğan se na mě podíval ve svatebních šatech, jako vždycky říkal, jak překrásné, jak kouzelné". Oba jsme byli velmi dojati, "říká čerstvá nevěsta.
Obřad na Maledivách byl však symbolický, kromě pastora byl přítomen i čtyřletý syn novomanželského páru Maris. Sňatek na Maledivách není právně uznán ( protože Maledivy patří k islámskému ostrovnímu národu) a z toho důvodu bude následovat velká oslava v Německu. Oficiální datum svatby je naplánováno na 7.7.2017. Jak řekla Katja: " Já mám narozeniny 8.7., Maris 9.7., a proto můžeme slavit tři dny."
" Ráda bych , aby se konala klasická svatba v kostele. A samozřejmě chceme zažít tuto významnou událost spolu se všemi našimi blízkými, " řekla paní Atalay.
Erdoğan Atalay a jeho manželka Katja s jejich synem Marisem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vlaďka Vlaďka | Web | 5. ledna 2017 v 15:34 | Reagovat

Já jim to moc a moc přeju......

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama