Erdoğan Atalay a Katja Ohneck: svatba na Maledivách

4. ledna 2017 v 13:07 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay a Katja Ohneck: svatba na Maledivách

Aktualizováno 04.1.2017, 12:00
Zamilovaný, zasnoubený a po pěti letech vztahu ženatý. Erdoğan Atalay a Katja Ohneck jsou nyní konečně svoji.
To znamená, že by to přítelkyně hvězdy "Alarm pro Cobra 11" zřejmě nečekala, že?! Po pěti letech vztahu Erdoğan Atalay (50) požádal jeho Katju Ohneck (41) na Štědrý den, na společné dovolené Maledivách o ruku.
A protože Indický oceán poskytuje ideální prostředí pro čistou romantiku, pár oslavil zanedlouho i svatbu, a to jen několik málo dní po zásnubách - alespoň symbolicky. Protože manželství v islámském ostrovním státě není právně uznáno.

"Cobra 11" hvězda Erdoğan Atalay požádal jeho milou o ruku
A "Ano" pro život
Přesto si Erdoğan a Katja užili symbolické manželství naplno. Spolu se svým synem Marisem (4), byla dvojice na vysněné pláži na Maledivách a zde bylo řečeno jejich ano pro lásku a další život.
Naproti tomu "Bildu" řekla Katja jako rozrušený byl herec z pohledu na svou nevěstu: "Jak se Erdoğan se na mě podíval ve svatebních šatech, tak řekl jen:" Jak překrásná, jak překrásná "Byli jsme oba velmi dojatí .."
Svatba ve spěchu
Že krátce po zasnoubení již následoval svatební obřad, za to pár vděčí zejména hotelovému personálu. Neboť ze samého nadšení ze zamilovaných hrdliček vystrojili zaměstnanci s plnou radostí svatbu.
Přes Katjino počáteční znepokojení nad rychlým tempem příprav, těšila se v konečném důsledku i ona a byla šťastná: "Byli jsme oba velmi skeptičtí, ale pak i svatební šaty padly jako ulité, asi to tak mělo být."
Všechny dobré věci přicházejí po třech
Překvapení to bylo pro některé, "Alarm für Cobra 11" fanoušky, kteří vidí, Erdoğana pouze jako silného akčního hrdinu z německé televize. Ale přece jen rodilý Turek má také svou milující a měkkou stranu, kterou jeho Katja může znovu a znovu zažívat. Bildu potom řekl: "Moje žena je taková skvělá žena, ona získala veškerou romantiku na světě Vždy se snažím ji překvapit ..."
A možná Erdoğan dá na svatbu, která se bude konat dne 7. července 2017 - den před narozeninami jeho manželky (8. července) a dva dny před narozeninami jeho syna (9. července), - ano, něco zvláštního?!
Erdoğan Atalay jako KHK Semir Gerkhan v seriálu Kobra 11
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vlaďka Vlaďka | Web | 5. ledna 2017 v 15:19 | Reagovat

To mu moc přeju, tedy, oběma, krásný pár.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama