Leden 2017

Lambertz Monday Schoko Night 2017' In Cologne

31. ledna 2017 v 20:04 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost
Lambertz Monday Schoko Night 2017' In Cologne s Erdoğanem Atalayem a jeho paní Katjou Ohneck - koláž

Erdoğan Atalay na sociálních sítích

31. ledna 2017 v 9:44 | Božena |  Erdoğan Atalay - herec, scénarista, spisovatel a producent
Nechce-li se vám přepisovat adresa stránky je možné kliknou na odkaz níže
Erdoğan Atalay - veřejná facebooková stránka
Erdoğan Atalay - otevřená skupina na Facebooku
Erdoğan Atalay - Instagram
Erdoğan Atalay a Katja Ohneck kanál You Tube
Erdoğan Atalay- Twitter
Lambertz - Pondělní noc 2017

31. ledna 2017 v 8:29 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost
Kolín nad Rýnem Cologne , Německo - 30.ledna 2017: Erdoğan Atalay a jeho snoubenka Katja Ohneck během Lambertz -Pondělní noc 2017 (čokoládová párty) ve staré čekárně 30. ledna 2017 v Kolíně nad Rýnem, Německo. (Foto: Gisela Schober / Getty Images)

Erdoğan Atalay 30.1.2017

30. ledna 2017 v 20:53 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost
Erdoğan Atalay je se svou paní na LAMBERTZPARTY v Kolíně nad Rýnem a od 21 hodin je živý přenos.( Nepodařilo se mi zjistit na které televizi) Takže zatím obrázky

Erdoğan Atalay má nový účet na Twittru

30. ledna 2017 v 20:31 | Božena |  Erdoğan Atalay - herec, scénarista, spisovatel a producent
To je můj oficiální twitter účet !!!! na Instagram, Facebook, a můj nebo naši youtube kanál COBRAELEVEN můžete nyní také přijít na Twitter! Těšíme se na vás! Milé pozdravy ... Erdoğan

Erdoğan Atalay 29.1.2017

29. ledna 2017 v 17:13 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Na značce je napsáno: Pozor riziko alergie. Broučovík toulavý, prosím nedotýkejte se housenek ani hnízd.

Vše v pořádku ! Já je sice nepoznám, ale děkuji ,já to také nedělám!!! Vroucí pozdravy z cesty!.... Erdoğan

Erdoğan Atalay dnes 28.1.2017

28. ledna 2017 v 17:21 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay dnes podniká první kroky, co se týče budoucí svatby v Německu. Dnes si zajel do Heidelbergu ( jen tak pro zajímavost z tohoto města pochází jeho paní Katja) na svatební veletrh, samosebou že se svou paní. Neodolal, aby se vyfotil mezi něvěstami. Doporučuji, abyste si přečetli velmi pěkný článek http://erdogan-atalay.blog.cz/1701/erdo-an-atalay-v-poradu-punkt , video je na facebooku.

Erdoğan Atalay v pořadu Punkt

25. ledna 2017 v 14:09 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Hvězda seriálu Cobra 11 přece jen požádal svou přítelkyni o ruku a o den později ji už dovedl k oltáři.
Vzápětí uvidíte velmi romantické obrázky.
Svatba nikdy nebyla u hvězdy seriálu Cobra 11 Erdoğana Atalaye a jeho životní partnerky na pořadu dne. Ale pak jej najednou popadla romantická nálada. Nabídka k sňatku a hned příští den svatba na pláži.
Kulisa nemohla být krásnější. Na sněhobílém písku pláže na Maledivách si řekli své ano herec Cobry 11 Erdoğan Atalay a jeho partnerka Katja. Jejich čtyřletý syn Maris hrál kameramana.
Maris:"Já točím video! Řekněte něco!"
Jak romantická svatba! Co je na tom bláznivého - Erdoğan a Katja, kteří jsou spolu již sedm let, se nikdy nechtěli brát. O tři týdny později jsme pár navštívili v jejich mnohem studenějším domově v Kolíně nad Rýnem. Takže, kde se najednou vzala ta změna názoru?
Erdoğan:"Byli jsme na mnoha svatbách přátel v posledním roce a ptali se nás - i náš syn - kdy se konečně vezmete? A to nás nakonec vedlo k tomu, že se budeme řídit srdcem a svými pocity, jestli to chceme a odpověď byla ano."
Rychlými rozhodnutími v seriálu je Erdoğan známý. Ale teď šlo o osobní život. Původně chtěl na Maledivách jen požádat o ruku. Romanticky, na pláži, při západu slunce. Ale nejprve byl odmítnut!
Katja:"Já jsem celou dobu chtěla jet pryč, on zas celou dobu chtěl zůstat a pozorovat západ slunce."
Erdoğan:"No a tak jsem si klasicky poklekl a požádal o ruku".
Katja:"A já jsem si vždycky říkala - kdyby se mi něco takového stalo, tak řeknu ne. Taky mé první slovo bylo ne, ale pak jsem hned otočila a řekla ano." (Ukazuje, kde ji požádal o ruku).
No a po žádosti následovalo další. V hotelu se o situaci dozvěděli a spontánně zorganizovali svatební obřad na pláži. Katja dostala dokonce i svatební šaty.
Katja:"Když jsem si oblékla ty svatební šaty, začalo mi bušit srdce a říkala jsem si, bože, co on řekne, až mě uvidí!"
V Německu už čeká práce. Vedle natáčení Cobry a společném Youtube kanálu Cobra 11, který pár provozuje, je Katja kromě toho i manažerka svého muže.
Erdoğan:"Ona je tvrdá. Ona se nezdá." (smějí se)
Ale plánovací stres na pár ještě čeká. Sňatek na Maledivách nemá v Německu právní platnost. Pár je oficiálně stále jen zasnouben. Tak si chtějí říct ano i zde.
Erdoğan:"Přemýšlime - co, jak, kde a tak dále, protože je to všechno ještě nové, zatím jsme zasnoubeni, což je taky pěkný pocit a potom se uvidí."
Od tvrdého akčního hrdiny ke kreativnímu romantikovi. Erdoğan Atalay a Katja Ohneck nás pěkně překvapili, ale opravdu pěkným způsobem.


Překlad videa, které je na facebooku a zde jsou obrázky pro nás připravila paní Dagmar Zemanová, a za to jí patří srdečný dík!

Erdoğan Atalay a jeho paní Katja Ohneck promluvili o své svatbě v dnešní reportáži magazínu televize RTL Punkt. Zde je pár obrázků.


Erdoğan Atalay - Portrét

22. ledna 2017 v 11:39 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
článek z 22.9.2016
PORTRÉT
Atalay: I s 50 roky adrenalinový narkoman
V seriálu RTL "Alarm für Cobra 11" Je to stále trhák: Od roku 1996, Erdoğan Atalay v hlavní roli. Dnes herec oslaví 50. narozeniny. On mluvil o věku, rychlých autech a jeho domově, kde prožil dětství o Berenbostelu.
Pane Atalay, mnozí říkají, že 40 je nová 30. Jaká je pak 50?
Erdoğan: Takže mlhavé číslo. Půl století.
Co dělá vaše tělo: upozorňuje, že jste 50-letý?
Erdoğan: Ve skutečnosti mi moje roky nenaznačuje. Opravdu! Je to snad tím, že já už dvacet roků dělám akční scény. Nějak je to legrační: Když jsem byl dítě, byli lidé, kterým bylo 50, ve skutečnosti pro mě již mrtví (smích). A teď jsem dokonce 50 roků starý i já - šílené.
Takže nemáte pocit, že jste 50-letý?
Erdoğan : Ne! Můj otec vždycky říkal: Když ztratíš své dětství, nežiješ již dlouho. Já opravdu nemám žádný vztah ke svém věku. Takže vím, že je to číselný údaj.. A ano, to je o něco vyšší (směje se). Když pak nastane čas, že nemohu dělat správně věci, nebo zpomalím, pak mohu začít přemýšlet nad věkem. Stále ale na to nemám čas.
Dobře, dost o věku: jste 20 let tváří "Alarm für Cobra 11". Nebude čas i na něco nového?
Erdoğan : Ne, opravdu ne. Líbí se mi tato práce, je to zábava. Jasně, mohl bych práci na seriálu vidět jako zaměstnání. Ale pro mě se stala způsobem života. Seriál byl začleněn do mého života, takže tak to prostě je a dělá mi to spoustu radosti. Mohu to jen popřát všem!
Žaluje někdy vaše dcera Pauletta: Že jste neustále focený radarem. Kolik bodů máte na svém kontě?
Erdoğan : Myslím, že ne tolik. Ale ano dříve jsem musel řidičák také někdy odevzdat. Přitom jezdím opravdu opatrně. Prostě radar to ale nezajímá. Ale já opravdu neumím řídit jako divoké prase.
A nadáváte za volantem?
Jasně, někdy se to stane. Ale já nikdy nezapomenu, že je tu osoba sedící za volantem.
Říká se, že řídíte Maserati 3200 GT, postavený v roce 1999, Audi Q7 a Spitfire Mk 3. Nedělní řidič asi nejste nebo ano?
Erdoğan : Automobily jsou můj koníček, bohužel mám velmi málo času. Maserati bych také mohl dát pryč. Ale tento zvuk motoru , když jsem jej spustil v garáži (dělá zvuk po něm), to je prostě úžasné. Také bych chtěl závodit, ale jsem asi nebezpečný závodník, raději to přenechám (směje se).
Takový malý adrenalinový feťák, co?
Ano, naprosto! V "Cobra" práce není niky nudná, protože to nic postrádá. Ale mám rodinu, a to je pak jiné. A v seriálu visím z vrtulníku, ještě, že nemusím létat sám. Ale takový kluzák na vodě, to je ono. Od té doby jsem v poslední době měl i učebnici v rukách, ale musím přiznat: nemám o tom žádné tušení, takže budu muset začít od nuly.
Jak často jezdíte do vašeho domova v Berenbostelu?
Erdoğan : Má matka tam stále žije a jezdím sem častěji na návštěvu. A mám rád Hannover. Město, které mnozí bohužel neznají. Má tolik krásných zákoutí: Maschsee, na Eilenriede, na Teestübchen na Ballhof. A v Kröpcke jednou jsem měl nevyzpytatelnou příhodu.
Konkrétně?
Erdoğan :Zařídil a dělal jsem se opravdu moderním. Na tehdejší poměry! Světle modrá košile, žlutá kravata, žlutá bunda, boty College (směje se). A když jsem pak v v metru stál s kyticí obklopen bandou punkerů, to byl den plný chaosu. Policie se chystala rozehnat událost obušky. Vzhledem k tomu, já jsem s kyticí a v tom moderním obleku vypadal divně, tak mě nechali být.
A datum?
Tam nebyl. Jednoduše zrušeno.
Ale opět k 50:. Budete oslavovat?
Nevím přesně, budu pracovat na Rujáně. Není to, jako bych nikdy nedělal párty. Mám jednou 49 a budu mít jednou 51. Tak proč neslavit 50?

Narodil se 22. 09. 1966 v Hannoveru. Vyrůstal v Berenbostelu, navštěvoval školu ve městě Garbsen a divadelní školu.V 18 účinkoval v divadelní hře "Aladin a kouzelná lampa" . V roce 1987 se přestěhoval do Hamburku, kde studoval na Akademii hudby a divadla. V roce 1996 je známý po celém spolkovém Německu jako Semir Gerkhan v "Alarm pro Cobra 11". Atalay má dvě děti. Amira (14) také hraje v akčním seriálu RTL jeho dceru - Aydu. Se svou životní partnerkou Katjou Ohneck má syna Marise (4).


"Alarm für Cobra 11" na závodišti

20. ledna 2017 v 9:14 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost
"Alarm für Cobra 11" na závodišti -1.8.2016
Nejen autogramy rozdávali herci Erdoğan Atalay a Daniel Roesner - hlavní postavy seriálu Alarm für Cobra 11, a herci byli velmi populární v tomto letním večeru v na závodišti v Kolíně nad Rýnem . Také na slavnostním vyhlášení předaly dvě akční hvězdy Alarm für Cobra 11 cenu vítěznému týmu sedmiletého valacha Wilsona, který vyhrál další dostih - cenu kolínského partnera - města CORK

Bílý blesk se jménem Farshad

Kolín nad Rýnem - šedý hřebec vynikl v XTiP BBAG aukčním závodu dech beroucím způsobem .V Kolíně nad Rýnem na závodišti v Weidenpeschu vyhrál dva roky starý hřebec Farshad, vyhrál v pondělí večer 52.000 Euro dotovaný XTiP BBAG prodejní závod. V sedle vítěze Farshada, který vyhrál s náskokem čtyř délek seděl žokej Marvin Suerland. Farshad je v tréninguh Henk Grewe. Majitel je Stall Darius Racing Dr. Stefan Oschmann.

Erdoğan Atalay na fotbale

18. ledna 2017 v 20:42 | Božena |  Ostatní
Erdoğan Atalay dal na YouTube další svoje video, tentokrát z fotbalového utkání Dortmund: Köln. I když utkání skončilo nerozhodně 1:1, Erdoğan Atalay si ho užíval. Jak píše na Instagramu:" Nyní jsem fotbalovým fanouškem." Video se jmenuje Hra mého života. Erdoğan Atalay dotal toto utkání a vstp do zákulisí fotbalu jako překvapení od Katji, nyní jeho manželky. Video najdete dole pod obrázky. Pěkné pokoukání,

Erdoğan Atalay opět v porotě filmového festivalu

18. ledna 2017 v 16:15 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost
Erdoğan Atalay zasdne ve dnech 25.-28.5.2017 v mezinárodní porotě v SEE filmového festivalu v Berlíně, Erdoğan Atalay byl v porotě i v roce 2016
SEEFF - South east european film festival
Mezinárodní porota udělí ceny v těchto kategoriích
- Cena pro nejlepší film
- Cena pro nejlepší režii
- Cena pro nejlepšího herce
- Cena pro nejlepší herečku

Návštěva u Kobry 11

18. ledna 2017 v 7:51 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Často se mě ptáte, zda je možné setkání s herci, nyní tato možnost je ve speciální návštěvě, ale jaký tam bude herec, to se nikde nepíše, možná oba, možná jeden hlavní hrdina. Jsou dva typy návštěv- jedna normální, zjednodušená a jedna speciální - zde je právě focení s herci.
Všechno najdete na těchto stránkách
Všechnu tu parádu pořádá Action Concept v Hürtu, návštěva začíná ve 12 a trvá asi 4 a 1/2 hodiny, cena na osobu je 249 Euro. Normální návštěvy mají ještě spoustu volných termínů, ale tyhle speciální s herci již jen září, říjen a listopad, dal je pro letošní rok všechno vyprodané, ale to se všechno dozvíte na webových stránkách, kde je i objednávací formulář. Je ale potřeba dobrá znalost němčiny nebo z toho člověk nebude nic mít.
Zákulisí natáčení seriálu Kobra 11
Alarm für Cobra 11 - dálniční hlídky
Návštěva vám nabídne exkluzivní pohled do zákulisí evropské filmové a kaskadérské produkce, což je stále velmi zvláštní zážitek pro každého akčního fandu.!
Informace o návštěvně do zákulisí:
Zažít z první ruky jak vznikají kousky, speciální efekty a vizuální efekty.
Naučit se všechno od scénáře, přes přenosové pásmo, znát všechny fáze výroby filmu a vývoje scénářů prostřednictvím natáčení.
Je to "senzace od A do Z", provedou vás přes oddělení kaskadérské práce - technologie, technologie kamery, postprodukce a VFX. Můžete se na všechno zeptat, všechny otázky budou.

Jako dodatečný zlatý hřeb je zažít filmovou akční jízdu jako druhý pilot s kaskadérskými odporníky a vyfotit se s akční hvězdou. Kromě toho je zde návštěva kanceláří filmové "Alarm pro Cobra 11 - dálnici policie"

Erdoğan Atalay 17.1.2017

17. ledna 2017 v 18:23 | Božena
Erdoğan Atalay si hraje se synem Marisem. Erdoğan Atalay: "No, co tak člověk dělá ve svém volném čase !! # SWAT #FBI #spezialkommando # Milé pozdravy! ..... My musíme zatknout volná látková zvířata ( hračky)."


Erdoğan Atalay - Tajná svatba

12. ledna 2017 v 13:35 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
článek z německého magazínu OK
Erdoğan Atalay - Tajná svatba
Romantické!
Hvězda seriálu Kobra 11 Erdoğan Atalay si vzal spontánně svou přítelkyní na zimní dovolené na Maledivách. Pro OK! on otevřel svoje fotoalbum

Takový závěr roku Katja Ohneck nečekala: Na dovolené na Maledivách Erdoğan Atalay poklekl na Štědrý večer před svou milou - a krátce poté se vzali. "Zasnoubení bylo plánované. Symbolický svatební obřad byl dárek od hotelu ." tolik Erdoğan V okamžiku resort uspořádal perfektní svatební den na pláži: Erdoğan na rozdíl od zásnubního prstenu, svatební oblek neměl ve svém zavazadle." Měl jsem jen jedny černé kalhoty na silvestrovskou oslavu. Hotel měl jedny jediné šaty ve skříni, které Katje perfektně padly," vzpomíná. S květinami ve vlasech řekla konečně ano. Západ slunce a atmosféra to byl sen," řekla televizní hvězda

Právně je ale obřad neplatný. To je důvod, proč si pár řekne ještě jednou svoje ano 7.7.2017 v Německu : " Ke správné svatbě pak patří několikapatrový dort ," to Erdoğan stanoví jasně.


Erdoğan Atalay 10.1.2017

10. ledna 2017 v 20:10 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Bývalí kolegové přejí Tomu Beckovi úspěšný začátek další řady jeho seriálu Einstein, který má dnes v německé televizi premiéru.

Fotografie ze svatebního obřadu

10. ledna 2017 v 12:04 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay a Katja Ohneck při symbolickém svatebním obřadu na Jumeirah Vittaveli Maledivy

28. prosince 2016 - obrázky nejsou seřazeny, ale v tom množství to ani moc nejde, tak snad to nebude na překážku. Pěkné pokoukání na manžele Atalayovi.