Listopad 2016

Reef a Bee Köln

29. listopadu 2016 v 8:17 | Božena |  Erdoğan Atalay a společenská angažovanost
Reef a Bee Köln
Včera,( 28.11.2016) při oficiálním zahájení vás uvítal i protagonista Alarm für Cobra 11 Erdoğan Atalay v doprovodu své rodiny.
Samozřejmě jsme ho pozvali na první Silvestrgala podnikání, aby se na reprezentaci připojil a s námi to oslavil!

Erdoğan Atalay: "Tato služba je skvělá !!! A jídlo bylo velice chutné !!! MEGA ATMOSFÉRA, určitě byste to měli vyzkoušet, posílám pozdravy. "

Erdoğan Atalay 27.11.2016

27. listopadu 2016 v 20:04 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay : "Tak , konečně volný večer ! Přeji vám hezký první advent, můj syn zde ukryl několik zvířat, najdete je ?"
Erdoğan Atalay : "Dobrý večer, a tady je rozluštění malé vyhledávací hry. Je tu vlk, jednorožec, ovce a to poslední není červ nebo leguán nebo ještěrka, ale COBRA (byť zezadu) ...... přeji dobrou noc" 😔💤 #cobra #cobraeleven #katjaohneck

Aukce pro pomoc dětem

25. listopadu 2016 v 13:30 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem
Již více než 55 let je pomoc dětem aktivní po celém světě a pracuje pro nouzí trpící děti po celém světě. #Klambtverlag By podporuje práci #Kindernothilfe e.V. i v letošním roce a znovu zahájena aukce ve spolupráci s #Ebay na charitu iniciativu daru , jehož výtěžek by měl být plně věnován na pomoc dětem - do akce se zapojují .. Erdoğan Atalay #renatoleo #actionconcept #rtl #katjaohneck

Na výše uvedeném odkazu na Ebay je aukce, která potrvá až do 30.11.2016. Akce se týká návštěvy na natáčení seriálu Kobra 11 a setkání s oběma hlavními představiteli. Je možné přihazovat i z České republiky.
Stejná auce je nabizena i v letošní Spendenmarathonu, kde byl přítomen Daniel Roesner osobně, na Spendenmarathonu byl přítomen i Tom Beck. To jen tak pro zajímavost. Za kolik bude návštěva u Kobry 11 vydražena se jistě brzy dozvíme.

Sebeobrana s Erdoğanem Atalayem - část 6

24. listopadu 2016 v 22:42 | Božena |  Erdoğan Atalay- kurzy sobeobrany
Další díl sebeobrany- tentokrát opět s Erdoganovou paní Katjou


Erdoğan Atalay a dcera Pauletta Amira

22. listopadu 2016 v 10:20 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho děti
Dcera Erdoğana Atalaye Amira Pauletta Melisande Pollmann slaví dnes svoje 14. narozeniny. Amira má ze sebou jeden celovečerní film a roli v seriálu SOKO 5113 - epizoda Pro mou dceru, kde si poprvé před kamerou zahrála se svým otcem. Nyní hraje dceru Semira Gerkhana Aydu v Kobře 11. Amira by se v budoucnu ráda stala herečkou a šla dál ve stopách svých rodičů. Takže všechno nejlepší a hodně dalších rolí.
Alles Gutte zum Geburtstag liebe Pauletta Amira

Erdoğan Atalay 19.11.2016

21. listopadu 2016 v 20:51 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay přeje pěkný víkend, v obotu a v neděli se u Kobry 11 pilně točilo.

Erdoğan Atalay a akce Bruno Bar

20. listopadu 2016 v 10:07 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem
Erdoğan Atalay, známý z televizního seriálu Alarm für Cobra 11 má velké srdce pro děti !!!

Podporuje akci Bruno Bear o světovém turné pro dobrou věc ve prospěch dětí s rakovinou.

1,8 milionu kilometrů navštívil malý medvídek ve více než 80 zemích po celém světě.V prosinci skončí jeho výlet ve Fakultní nemocnice v Kolíně nad Rýnem v dětské nemocnici - touha srdcí bude opět splněna.

Jeden ze starších autogramů

18. listopadu 2016 v 13:07 | Božena |  Autogramy

Erdoğan Atalay se psem

18. listopadu 2016 v 13:06 | Božena |  Galerie
Na původní fotografii má Erdoğan Atalay ustřizený vrch hlavy, to se mi moc nelíbilo, tak jsem si s obrázkem trochu pohrála.

RTL - Spendenmarathon

18. listopadu 2016 v 12:53 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem
Příští čtvrtek se koná jako každý rok Spendenmarathon - charitativní pomoc potřebným dětem na celém světě. I tento rok dává Kobra 11 do aukce cenu, a to je jeden natáčecí den u Kobry 11 s oběma hrdiny Erdoganem Atalayem a Danielem Roesnerem.

Erdoğan Atalay 17.11.2016

18. listopadu 2016 v 12:44 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay přeje hodně zábavy při sledování poslední epizody podzimní řady 2016
Erdoğan Atalay při natáčení jako otec Semir Gerkhan s dcerou Danou

Interview s prvním komisařem v seriálu Kobra 11 – „Měli jsme mléko na tváři.“

18. listopadu 2016 v 12:31 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Interview s prvním komisařem v seriálu Kobra 11 - "Měli jsme mléko na tváři."
Mezi těmito fotografiemi je 20 let: Erdoğan Atalay (vlevo.) A Johannes Brandrup
Foto: RTL / Guido Engels
Stephanie Kayser• 16/11/2016 - 16:15
Kolín nad Rýnem - jejich revírem je dálnice. Ale i akční hrdinové potřebují pauzu. Ve čtvrtek 17.11.2016 se finální epizodou "Cobra 11" završuje vysílání nových dílů seriálu v tomto roce.
V epizodě vystoupí zkušený Johannes Brandrup (49, jako Frank Stolte), první Cobra policista vůbec,který se vrací po 20 letech na služebnu dálniční policie ke svému starému partnerovi Erdoğanu Atalayovi (50, jako Semir Gerkhan).
BILD: Kdo z vás lépe vypadá - Erdoğan Atalay, nebo vy?
Johannes Brandrup: "My oba dva nyní vypadáme mnohem lépe než tehdy. Na fotce tak jako tak. Těžko věřit tomu, že nám tehdy ještě teklo mléko po tváři. "
Váš ex-partner Erdoğan Atalay jednou řekl: "Cobra 11" mě drží mladého a štíhlého.
Brandrup: "Tlustým jsem se ještě nestal, ale tak mladý se zase necítím. Koneckonců, mám dospělé děti a příští rok mi bude 50. Přinutil jsem se ke kondičnímu tréninku, i když nejsem vášnivý sportovec. "
Jaká byla první věta při shledání s Atalayem?
Brandrup: "Nebyl čas na žádné slavnostní projevy. My se vidíme v průběhu let každou chvílii. Ví, že si ho vážím. On dal Kobře 11 duši. "
Jaké byla Vaše extrémní chvíle u Kobry 11?
Brandrup: "Erdoğan a já sledujeme na dálnici dvoupodlažní vůz transportéru. Vozy z něho jeden po druhém padaly a nutily nás k neuvěřitelnému slalomu. Z pouhého zoufalství jsme použili zdvižnou plošinu vyprošťovacího vozu jako rampu, přeletěli transportér, potom jsme zpomalili a zatkli řidiče. To bylo docela v pohodě. "

Proč jste v roce 1996 po pouhých devěti "Cobra"epizodách seriál opustil?
Brandrup: "RTL mi nabídla smlouvu na dalších 22 epizod. V té době jsem, ale neměl čas. V té době jsem se právě stal otcem a chtěl jsem trávit čas se svým prvorozeným a mou rodinu. "
"Cobra 11" se vyvinula po vašem odchodu do nejúspěšnější akční série Německa. Už jste někdy litoval svou rezignaci?

Brandrup "Byl jsem příliš mladý, abych o tom uvažoval. Chtěl jsem vyzkoušet jaké je to jako herec. Já jsem natáčel i mimo Německo, na straně Omara Sharifa jsem mohl hrát hlavní role v mezinárodních produkcích. Tato zkušenost mi nebude chybět, i když je to flirt s nejistým výsledkem a samozřejmě zahrnuje finanční rizika. "

Setkání na natáčení

15. listopadu 2016 v 16:52 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Jennifer Knäble ( televizní moderátorka) se včera setkala u natáčení Alarm für Cobra 11 s herci a šprýmaři Erdoğanem Atalayem & Danielem Roesnerem! S hochy byla mega zábava, budete zpívat - až příště. Díky Action Concept Film- und Stuntproduktion

Erdoğan Atalay 14.11.2016

15. listopadu 2016 v 16:14 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Dobrý den, pokud bych se někdy měl rozhodnout pro čtyřnohého partnera, měl by být odvážný a pokud je to nutné brutálně stát po mé straně a ochránit můj život, tak bych se rozhodl pro tohoto východoněmeckého ovčáka ..... opravdový bojový stroj .... ..... no ...... tedy v pozdějších dobách možná ........ pozdravy z natáčení !!!!"Erdoğan Atalay 9.11.2016

10. listopadu 2016 v 13:28 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan se pravděpodobně cítil dosti unavený a jeho kolegové si z něj udělali malý vtípek. Erdoğan to ale vzal s humorem a fotografii uveřejnil na svůj Facebook s komentářem.
Erdoğan Atalay :"No, to svět, jak já se právě cítím !!!! Pozdrav z natáčení".


Erdoğan Atalay se synem Marisem 3.11.2016

4. listopadu 2016 v 11:39 | Božena
Erdoğan Atalay se synem Marisem včera sledovali seriál Kobru 11. Erdoğan Atalay :"Tak ještě dvě minuty seiálu Kobra 11 a pak rychle do postele!!!"

Skládačka - Mentalista

3. listopadu 2016 v 17:19 | Božena |  Epizody seriálu Kobra 11 v obrázcích
Ahoj, tady jsem při stříhání obrázků přišla na jednu chybu, která tvůrcům unikla. Jsou to ty dva obrázky nahoře ve skládačce, v momentě kdy kouzelník vybíhá z policejní služebny, stojí Semirovo auto zaparkované v řadě před budovou. V tu samou chvíli příjmá Semir hlášení z policejní služebny do svého auta, kterým jede uprostřed města, že kouzelník uprchl. Takže Semirovo BMW je v tu samou chvíli na dvou místech současně.