Září 2016

Pauletta Amira v hlavní roli epizody seriálu Kobra 11

30. září 2016 v 15:43 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho děti
V epizodě "Milé pozdravy z Moskvy" jsme v hlavní roli mohli vidět Aydu Gerkhan, kterou si opravdu skvěle vystřihla Erdoğanova dcera Amira Pauletta Melisande Polmann. Svoji roli zahrála jako zkušená herečka a určitě půjde dál ve stopách svých rodičů.
Spektakulární zúčtování ve skladu
Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay) a Paul Renner (Daniel Roesner) pronásledují ruského zločince, který chce šířit smrtící drogu v Německu. Ve vyšetřování se objeví tajemná Natalia v cestě, která se představí jako policistka, ale ve skutečnosti má jinou identitu. S postupem času se spřátelí se Semirovou dcerou Aydou. S její pomocí je možné pro Aydu , aby se prosadila ve škole proti škole proti gangu dívek, které jí šikanují. Stejně jako v honu na prodejce drog vystupňovanou danou situací, následuje střelba a mladá dívka dostane přímo do akce.
Skvělý okamžik pro Aydu Gerkhan
Natalia, jejíž skutečné jméno je Alisa, pronásleduje zločince Vladimíra, který je její bývalý manžel, na vlastní pěst a nakonec se všichni sejdou ve starém skladu. Semirova dcera Ayda, která se zraněné Alisy ujala, ji následuje a také šplhá nad branou, aby se dostala do skladové haly. Uvnitř ověřuje drogový daeler nové zboží a je obklopen těžce ozbrojenými muži. Alisa, která netuší, že ji Ayda sleduje, spustila palbu a dochází k brutální přestřelce i na zaparkovaná auta. Exploze proměnila halu v hořící peklo. Když se kouř rozplyne stojí Alisa a Vladimír tváří v tvář proti sobě. Vladimír prosí o odpuštění, ale Alisina zbraň je nařízena nemilosrdně na něj. Ayda vš sleduje z úkrytu. Bez váhání běží k Alise a snaží se jí zabránit ve střelbě.
Semir Gerkhan a Paul Renner jsou tu co nejdříve. Dorazí a znovu se rozpoutá střelba. "Ayda", Semir křičí zděšeně, když si uvědomí, že jeho dcera je na místě, a tudíž v ohrožení. Oba policisté vyskakují z auta, které jen o několik vteřin později vyletí do vzduchu. Semir běží se strachem halou a volá na dceru. Přichází právě včas dříve než Alisa vystřelí Ayda se staví na její stranu a chce ji zachránit. Semir se pokusil odtáhnout svou dceru, ale dívka odolává. Ona se odtahuje pryč a mluví jen na Alisu: "Prosím, nedělejte to," prosí. "Nedělejte to kvůli mě." Plačící Alisa odkládá zbraň a klesá do Aydiny náruče.
Zatímco Paul se chystá zatknout Natalina bývalého, je tu ještě jeden zločinec, který byl již zatčen, ale stačil se dostat z pout. Olov Kruppov střílí na Alisu, ale Vladimír se mu postaví do rány a padá k zemi. Na konci jsou Alisa a Ayda v objetí. "Opravdu jsti ta nejstatečnější holka , kterou znám," řekla Natalia její mladé přítelkyni. Skvělý okamžik pro Aydu, která konečně objevila svoje sebevědomí.

Operace Midas

29. září 2016 v 14:20 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2016
Operace Midas (Německo, 2015)
čtvrtek 10:11., 20:15 hod, RTL
Seriál /krimi
přehled
Zatímco Paul a Jenny se pokouší zmařit předání peněz mezi gangstery, je sekretářky Susanna unesena. Noční můra začíná, protože únosci ohražují i její dítě ...
podrobnosti
Paul a Jenny zamezí předání peněz mezi gangstery na dálnici. Dva miliony eur a mobilní telefon jsou v policejních rukou. A pak se vše stane v rychlém sledu: Zatímco dva Paul a Jenny horečně pracují na vyšetřování případu, Susanne Köng je unesena. Únosce Kai Dresen nutí Sussane , aby ukradla mobilní telefon z místnosti doličných předmětů. Pro Susanne začíná opravdová noční můra, protože únosci ohrožují její dítě. Zatímco Paul a Jenny horečně hledají unesenou Susanne, Dresen a jeho fanatičtí spiklenci jsou odhodláni jít za svým cílem přes mrtvoly. Vzhledem k tomu, že obsah mobilního telefonu jim umožní strhnout základy společnosti…
náznak
V hostující roli uvidíte Alexandra Beyera ( "Německo 83 ') a rappera Eko Freshe.
lidé
herec:
Role
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Niels Robert Kurvin
Hartmut Freund
Katrin Heß
Jenny Dorn
Katja Woywood
Kim Krüger
Paul Renner
Susanne König
Režie:
Franco Tozza, Nico Zavelberg, Kai Meyer-Ricks, Ralph Polinski
Scénář:
Andreas Brune, Sven Frauenhoff

Erdoğan Atalay 28.9.2016

29. září 2016 v 13:38 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay relaxuje na svém kajaku na jezeře a z tohoto místa posílá pozdrav. Při jeho plavbu má i pasažéry v podobě vážek.

Natáčení na Rujáně - video

24. září 2016 v 20:07 | Božena |  Videa

Erdoğan Atalay 23.9.2016

23. září 2016 v 19:15 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay děkuje všem za přání a překvapení k narozeninám, stále pobývá na ostrově Rujána, kde se v tyto dny natáčí nové díly Kobry 11 pro rok 2017.

Erdoğan Atalay včera oslavil padesáté narozeniny

23. září 2016 v 14:40 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Erdoğan Atalay včera oslavil narozeniny

Erdoğan Atalay včera oslavil své padesáté narozeniny. Slavil je na ostrově Rujana, kde momentálně natáčí. Ráno na pláží s rodinou, večer v hotelu s rodinou a přáteli. Při setkání s dcerou neskrýval dojetí. Takže zde jsou fotografie z oslavy, je jich hodně přes 170, můžete se na ně podívat na internetu. Zde je takový průřez oslavou. Pěkné pokoukání.


Natáčení na ostrově Rujána

23. září 2016 v 9:02 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Ostrov
Pro dvě televizní produkce v současné době natáčí dálniční policie na Rujáně.
22.9.2016

Honba za zločinco s Kite: vrchní kriminální komisař Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay) letící přez pláž i v Klein Zicker (Ostrov Rujána) a musí zneškodnit darebáka. Tato efektní scéna pro sérii RTL "Cobra 11" musela být opakovaně natáčena, až bylo všechno perfektní.
Binz. Film Land Mecklenburg-Vorpommern jako umístění je nový trend v hlavních produkčních společností. Na ostrově Rujana, německé televizní hvězdy v současné době zažívají téměř nápor na nohy: Na méně než 150 metrech vzdálenosti na Mönchgutu v jihovýchodní části ostrova natáčí dva kamerové týmy pro dvě televizní stanice.
Na jedné straně pláže natáčí soukromá televizní stanice RTL pronásledování ve svém akčním seriálu "Cobra 11", na druhé natáčí poplatky financovaná televize ARD - pracuje na dramatu s Henry Hübchen v hlavní roli.
" My tady natáčíme film Spätwerk( Pozdní dílo) s Henry Hübchen , který hraje stárnoucího sposovatele. Tato lokalita nám vyhovuje z důvodů ticha, jsme tu daleko od shonu, "vysvětluje Peter Ulbrich - šéf studia.
Kolegové z "Cobra 11" natáčejí, zatím v dohledu: epizodu pro jarní sezónu v roce 2017, v níž se komisař Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay) a jeho kolega Paul Renner (Daniel Roesner) blíže poznávají, řekl rychle: Ve skutečnosti si komisaři chtějí oddychnout od pronásledování zločinců na dálnici, a tak se vypraví na docela uvolněnou dovolenou u Baltského moře. Ale zločin jak je známo, nikdy nespí! Dva zlověstní chlapíci kují ošklivé plány v surfové oáze. Dokonce jsou tam odpáleny i bomby na klidné pláži Baltského moře.
Více než 40-členná posádka společnost Action Concept natáčí novou Cobra 11-epizoda pod pracovním názvem "FKK Alarm pro Semira".( FKK je německé hnutí, jehož název v překladu znamená volná kultura těla. Též známé jako nudisté- pozn. překl.). A skutečně na pláži Prora se to náhle hemží nahými táborníky, kteří tam vlastně ve skutečnosti nejsou. Co tam Semira a Paula táhne? Chtějí být snad i oni jedenou ve svém reálném životě nazí jako v ráji? Scénář tajemství! ...
A jaké jsou tu jiné tajemné role s padouchy na Mönchgutu , vezmou před policisty do zaječích? Je v tomto balíčku výbušnina? Nebo další ohňostroj? Chutný, vzduchem vysušený salám z Gademow nebo dokonce vysoce výbušný zastavovací plán? Opět je všechno opředeno velkou pečeťí tajemství. Scénář tajemství!
Posádka 40 mužů, Alex a lidé od tisku jsou hladoví v takový den natáčení pod širým nebem. Erdoğan Atalay se těší na večerní slunce. A dny natáčení na Rujáně. "Líbí se mi natáčení v zahraničí," říká se smíchem, protože většina akčních policistů se pohybuje kolem Kolína nad Rýnem a Düsseldorfu na A44 a A46, na dosud neotevřených dopravních cestách nebo na filmové dálnici v Aldenhovenu Düren .
Cesta do Rujána s Kiteschirmem a neoprenem není odklon od obvyklého vystoupení dálničních, bylo slyšet na natáčení Action Conceptu. Také přeměna koňských sil pneumatik na větrnou energii šetrnou k životnímu prostředí pro službu policistů nepřichází v úvahu pro Cobra 11.
Erdoğan Atalay rozzáří oči, když sní o Rujánské krajině, lázeňské architektuře v Binz a Sellin a hostiteli v Rugard hotelu. A jeho kolega Daniel Roesner ukazuje, mimochodem, že se naučil Kitesurf v Dranske Wittow, "od kamaráda, který také to také neuměl". Bál se někdy na Rujáně pirátů? Nyní si je Daniel ale úplně jistý na prkně s padákem i a stejně tak na vodě . To byto již v epizodě, kdy jako komisař Renner začal s vodním skútrem pronásledovat padouchy.
"Jejich revír je dálnice ..."
Teď vím, jak by motto pro akční thriller mohlo znít:
"Jejich revír: Na pláži Rujána v Baltském moři.
Jejich protívníci extrémně tlustí a nebezpeční.
Zločin bez omezení -
Nudisti nebo neopren
Pro muže Cobra 11.

Epizodu uvidíme na jaře v roce 2017

Co se týče natáčení můžeme říci: Na větrném kitesurfu Atalay musí honit darebáky. Jak nejistý je ve vzduchu, o to jistější na zemi. Sotva scénu dokončil, akční hrdina popadl syna Marise (4) a spolu potom dováděli v písku.

Při své včerejší polední přestávce šel koupit větrného draka pro Marise. Atalay: "Užívám si se synem každou volnou minutu. On také ví, že celá naše filmová krev je vlastně jen "Kečup ". On se nevyděsí ".

Otcovská radost

23. září 2016 v 8:17 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2016
Otcovská radost (Německo, 2015)
čtvrtek 3.11.2016, 20:15, RTL
seriál /krimi
přehled
Mike Eckert, je nájemný vrah, a zastřelil civilního vyšetřovatele. Semir a Paul chtějí zastavit vraha. Zároveň Dana vyšetřuje na vlastní pět případ ženy, která byla nalezena krvácející.... Mají oba případy něco společného?
podrobnosti
Civilní vyšetřovatel byl chladnokrevně zastřelen před zraky Semira a Paula. Viník je odhalen rychle: Mike Eckert, profesionální zabiják, který se po policejním zásahu před půl rokem, usadil v zahraničí. Ale zdá se, že nyní se vrátil kvůli krevní mstě. Hrdinové chtějí zastavit vraha za každou cenu. Zároveň se objevila Dana zkrvavenou žena v neznámém voze. Dana je přesvědčena, že žena byla zapojena do trestného činu, ale nikdo jí věří, takže vyšetřuje případ na vlastní pěst. Ona si neuvědomuje, že jí to vhání do smrtelného nebezpečí, protože Eckert a tajemná žena si nejsou neznámí.
Herec:
Role
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Niels Robert Kurvin
Hartmut Freund
Susanne König
Katrin Heß
Jenny Dorn
Režie:
Franco Tozza, Nico Zavelberg, Kai Meyer-Ricks, Ralph Polinski
Scénář:
Andreas Brune, Sven Frauenhoff

Ještě jeden článek k padesátinám

23. září 2016 v 8:08 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

FOTO: Měří jen 160 centimetrů, ale seriál o dálniční policii Kobra 11 z něj udělal hvězdu

22. září 2016 · Celebrity a osobnosti
FOTO: Měří jen 160 centimetrů, ale seriál o dálniční policii Kobra 11 z něj udělal hvězdu
Seznam jeho filmových rolí není příliš dlouhý. Jedna mu však již 20 let zajišťuje řady fanynek. Jedná se o postavu komisaře Semira Gerkhana v akčním seriálu Kobra 11. Německý herec Erdogan Atalay dnes slaví padesátiny.
Atalay do oblíbené série o dálniční policii nastoupil v roce 1996. Dosud vzniklo na 300 epizod - a nechyběl téměř v žádné. Mnoho adrenalinových scén z prostředí dálniční policie natočil tento sympaťák sám, bez kaskadéra. Hrál i v seriálech Dvojité nasazení, Klaun či v duchařské komedii Geister: All Inclusive (2011).
Atalay se narodil v Hannoveru německé matce a tureckému otci, který býval v Turecku rovněž hercem. Začínal v 18 letech na divadle, o tři roky později začal studovat na Hudební a divadelní univerzitě v Hamburku. Jeho první televizní rolí byla postava Řeka Greka v seriálu pro mládež Musik groschenweise. Pouhých 160 centimetrů vysoký herec, který se angažuje také v charitativních projektech pro děti, má dceru a syna.Představitel Semira z Kobry 11 slaví 50!

22. září 2016 v 11:29 | Božena |  Tiskové zprávy
Představitel Semira z Kobry 11 slaví 50!
článek z české stránky časopisu Aha
Erdoğan Atalay
50. narozeniny dnes slaví herec Erdogan Atalay. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky a samozřejmě to zdravíčko!
Herec Erdoğan Atalay je představitel Semira Gerkhana z kriminálního seriálu Kobra 11. Narodil tureckému otci a německé matce. Vyrůstal v Německu. Jeho otec byl také herec, takže měl herectví v krvi.
Než se stal Erdoğan hvězdou akčního oblíbeného seriálu, vystudoval scénické hraní na univerzitě v německém Hamburku. Zahrál si i několik rolí v menších divadelních představeních.
Roli vrchního komisaře Semira Gerkhana v Kobře 11 vyhrál v roce 1995, od té doby sešrotoval v seriálu stovky aut a způsobil si mnohačetná poranění, které by v reálném životě nepřežil nejspíš nikdo. Zatímco on je v seiálu prakticky nesmrtelný, po jeho boku se vystřídalo spoustu parťáků. Ztvárnili je například Mark Keller, René Steinke, Christian Oliver, Gedeon Burkhard nebo Tom Beck.

V seriálu byl pořád obklopený auty, což má zajisté dopad i na jeho soukromý život. Ve své garáži má zaparkováno hned několik kousků. Coby milovník adrenalinových sportů v některých dílech Kobry 11 nepotřeboval dubléra a nebezpečné scény ztvárnil sám.

Tvář "Cobra": Erdoğan Atalay slaví 50 narozeniny

22. září 2016 v 10:24 | Božena |  Tiskové zprávy
Tvář "Cobra": Erdoğan Atalay slaví 50 narozeniny
20 let Akce: Erdoğan Atalay má 50.
Němečtí televizní komisaři obvykle odjíždějí z bodu A do bodu B a ptají se svědků, kde byli v noci z pondělí na úterý. Erdoğan Atalay - seriálový komisař je proto tak trochu jiný. V "Alarm für Cobra 11", to nechá řádně rachotit a třaskat. Nyní je herci 50 roků.
Kolín nad Rýnem. Kariéra Erdoğana Atalaye by mohla být podstatně méně hlasitá. To by nebylo plno létajících automobilů, impulzivních výbuchů a bláznivých kaskadérských kousků - ale Erdoğan Atalay měl byl obsazen do role tureckého zelináře v ARD "Marienhof . A nebyl.
Na oplátku, byl vyhlášený casting na roli v seriálu, byla tu celá nová série na RTL : "Alarm für Cobra 11". Od té doby je Erdoğan Atalay, který je dnes slaví 50 let, dálniční policista, vrchní kriminální komisař Semir Gerkhan.
Atalay je jeden z nejdéle sloužících televizních komisařů, což přepsalo německou historii televize, i když někteří si toho nemusí být vědomi. Semira hraje od roku 1996. Že jeho role bude mít tak dlouhé trvání, by sotva kdo předvídal. "Na začátku nikdo nevěděl co " Cobra "bude. Museli jsme začínat z ničeho. Zpočátku to bylo o nás, zde jsme se pohybovali jako nic," řekl v létě v rozhovoru s německou tiskovou agenturou. "To nám, ale nevadí, protože jsme řekli: Ano, můžete si přepínat televizi."
Ale jako vždy existuje mnoho lidí, kteří "Cobra" stále sledují na RTL. Ačkoli Atalay hraje i v jiných produkcích, ale jeho Semir je všechny zastíní. Dokonce i lidé, kteří na "Alarm für Cobra 11" nekoukají, mohli jeden z Trailerů na RTL vidět.
Atalay, který žije mimo jiné i v Kolíně nad Rýnem a má dvě děti, má poměrně uvolněný postoj ke své práci. Když mluví o své kariéře, občas se chová i trochu pobaveně. Narodil se v Hannoveru, otec pochází z Turecka a hrál v mladém věku ve filmech. Synovi se brzy podařilo malé zapojení do divadla: v Hannoveru si zahrál v "Aladinovi " loutku ducha, za kterou obdržel 25 marek za představení.

Pak následuje studium herectví, mnoho velkých i malých divadelních rolí, mimo jiné v Hamburku - a nakonec přicházejí i neúspěšný zelinář a naopak úspěšný casting na dálniční seriál. V rozhovoru řekl: "Tak dlouho, to budu dělat, pokud se budou diváci bavit, není žádný důvod k zastavení. Když si diváci jednoho dne už nezapnou televizi, potom bude důvod přestat dál natáčet." Vidí to sportovně. "Takový je život." Ale zatím to tak nevypadá: příští "Cobra" epizody, které se objeví na obrazovce v roce 2017, a bude jich dvacet, se v současné době natáčejí.

Erdoğan Atalay 50

22. září 2016 v 8:34 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Poslední okamžiky 49 roků
Od brzkých okamžiků nového dne je tu 50

Erdoğan Atalay dnes slaví 50 roků

22. září 2016 v 0:01 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát

Erdoğan Atalay slaví 50 roků

Dovolte mi, abych popřála jménem všech fanoušků Erdoğanovi k jeho padesátým narozeninám. Tak všechno nejlepší.Usmívající se

Erdoğan Atalay 21.9.2016

21. září 2016 v 18:22 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay : Na cestě do půlstoletí."

Erdoğan Atalay a Patrick G. Boll

21. září 2016 v 10:47 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Patrick G. Boll je mladý německý herec, který převažně hraje romantický žánr, ten v seriálu Kobra 11 v epizodě Vážnost života zaměnil za roli padoucha.
celý článek najdete zde: http://www.stadt-kurier.de/neuss/vom-herzensbrecher-zum-boesewicht-aid-1.6274584

Erdoğan Atalay a jeho děti

21. září 2016 v 0:23 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay se stará jako kmotr projektu Archa o mnoho dětí. Hnutí Archa je charitativní organizace, která se stará o chudé děti a mladež v Německu. Více najdete pod rubrikou Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem.
Sám Erdoğan Atalay je otcem dvou dětí - dcery Amiry Pauletty Melisande Pollmann, která se narodila 22. listopadu roku 2002. Její matkou je herečka Astrid Ann Marie Pollmann, se kterou Erdoğan Atalay po narození dcery uzavřel manželství. Jejich manželství bylo po 11 letém vztahu, z toho po 5 letech manželství v roce 2009 rozvedeno. Erdoğan Atalay byl potom rok sám a v roce 2011 představil svoji novu přítelkyni - o devět roků mladší majitelku filmové a televizní agentury Film Artist Katju Ohneck. Z jejich vztahu se 9.7.2012 narodil syn Maris. Erdoğan Atalay má své děti velice rád, jeho dcera již po jeho boku hrála v seriálu SOKO a zahrála si i ve filmu. Nyní po boku svého otce hraje i jeho seriálovou dceru Aydu v seriálu Kobra 11. Se synem tráví Erdoğan Atalay veškerý svůj volný čas, nyní žije se svou paní Katjou a jejich synem na venkově poblíž Hamburgu, dcera Amira je jejich častým hostem strávila zde většinu prázdnin. Navíc se Amira setkává se svým otcem i před kamerou, jak již bylo řečeno. I ona chce jít ve stopách svého otce a dedečka a stát se herečkou.

Výměna úderů v dvojitém rozhovoru

20. září 2016 v 14:04 | Božena |  Erdoğan Atalay - rozhovory
Výměna úderů v dvojitém rozhovoru :
Dvacet let! Poměrně dlouhá doba ...
Erdoğan Atalay: Zdá se se, když se ohlédnu zpět, že je to tak pět roků. Jak ten čas letí ...
Jaké je tajemství úspěchu? Proč "Cobra 11" ještě třaská?
Daniel Roesner: Tajemství úspěchu? To je Erdoğan!
Atalay: To že my nejsme nikdy v klidu. Seriál prošel vývojem: Na začátku jsme si řekli napřed akční kousky a v tom příběh. Mezitím jsme se přizpůsobili akční kousky více příběhu.
Jak jste změnili v posledních dvaceti letech?
Atalay: Jsem starší! I nyní parkuji rollator, když jsem na place ... (směje se)
Můžete držet krok se svým novým partnerem ?
Atalay: V prvních dvaceti metrech, se na něho pověsím. Pak nic víc ...
Kolik kaskadérských kousků děláte sami?
Roesner: Řekl bych, že 70 až 80 procent.
Atalay: Například údery, jinak nesmíme bohužel nic natáčet sami ...
Vaše paní to vidí určitě jinak, Dělá si starosti?
Atalay: Moje žena se často velmi obává!
Máte přítelkyni?
Roesner: Ne.
Atalay: Je svobodný a hledá ženu.Napište, že je tichý!
Když Erdoğan Atalay začal natáčet Danielovi bylo jen dvanáct roků.
Roesner: Správně.
Atalay: Bože, opravdu by to mohl být můj syn ...
Kolik akce máte opravdu v soukromí?
Atalay: Když přijdu po natáčení domů, pak mě čeká můj syn (4 roky. A to znamená také vždy moc akce....
Mají ostří hoši z "Cobra 11", stejně také měkkou stranou?
Atalay: Někdy bych mohl brečet o pomíjivosti květiny.
Jo. A vážně?
Atalay: Myslím to vážně! Dokonce jsem plakal už u filmu "Lassie". Dokonce i se svými dětmi budu samozřejmě vždy měkký.
Roesner: U mě západ slunce nad mořem vyvolává husí kůži, a nic v tomto světě si neužívám víc.
Buďte upřímní: Co vám vadí na svém parťákovi?
Atalay: Existuje jedna věc, která mě zatěžuje. Daniel má tělo jak vytesané! Člověk může vidět jeho vypracované břišní svaly, aniž by je napínal.
Roesner: Kritika myslím.
Který z vás je větší idol pro ženy?
Atalay: Budu mít 50 v tomto roce! Já myslím, že to jsou ženy tak kolem 40. Mezi tím jsou to fanynky pro tebe.

Erdoğan Atalay oslaví ve čtvrtek 50. narozeniny

20. září 2016 v 11:10 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay oslaví ve čtvrtek 50. narozeniny. Na blogu najdete ve čtvrtek velkou tapetu i s přáním k narozeninám od všech fanoušků Erdoğana Atalaye z Česka i Slovenska. No a zatím jen malý pohled do soukromí, zde je Erdoğan jako miminko, a potom dole s rodiči tento rok na premiéře 300. epizody seriálu Kobra 11. Zítra další překvapení.