Srpen 2016RTL objednala XXL "Cobra 11" pořadí

30. srpna 2016 v 13:58 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Na internetu jsem četla, že by v roce 2017 neměla být vysílána další řada Kobry 11, ale tento článek hovoří o opaku. Je z dnešního dne a byl zveřejněn na stránkách : http://www.quotenmeter.de/n/87781/grosser-schwung-rtl-bestellt-xxl-cobra-11-staffel
Takže proč by RTL dávala velké peníze do něčeho, co nehodlá vysílat.

Velké natáčení: RTL objednala XXL "Cobra 11" pořadí
Akční série s Erdoğanem Atalayem a Danielem Roesnerem by měla být 2017 velmi nedílnou součástí programu RTL a po většinu roku by měla být k vidění.
RTL dělá mosazné cvočky: V těchto dnech začala natáčet pro další sezonu trvalé RTL akční série "Alarm für Cobra 11" ►. Nyní nově natočené epizody uvidí diváci v roce 2017. Nové období bude pravděpodobně rozděleno, protože se skládá z celkem 20 epizod.

Pro herce Daniela Roesnera je to druhý rok na straně Erdoğana Atalaye. Pro další obsazení zahrnuje dále tyto herce: Katja Woywood, Katrin Hess, Niels Kurvin, Daniela Wutte a Carina Wiese, Gizem Emre, lev Wasczyk Kerstin Thielemanna, Pauletta Pollmann a Emma Helm. Výrobci jsou Hermann Joha a Heiko Schmidt. Režii vedou: Franco Tozza, Ralph Polinski a Nico Zavelberg. V čele jsou autoři scénáře Andreas Brune a Sven Frauenhoff. Linka Fiction RTL: Philipp Steffens, redaktoři jsou Nico Grein a Vanessa Kloth.

Sekvence vede tým dálniční policie dokonce k Baltskému moři. O casting s nahými scénami doslova způsobilo velký rozruch a gigantické množství kandidátů. Filmování na ostrovech Rujana a Usedom se konají od září. Od čtvrtka na RTL spustí první za dvanáct částí sezóny - ty jsou již připraveny. Takže to: do konce roku 2017 se "Cobra", fanoušci mohou těšit na 32 nových epizod z výroby Action Conceptu.

To je důvod, proč hlasovalo o důvěře zvláštního druhu na straně objednavatele( což je RTL), protože šance na cílové skupiny sledovanosti v poslední době klesly. Sledovanost na jaře 2015 byla stále velmi slušná 14,7 procent u mladých, na podzim roku 2015 to bylo potom už jen 13,8 procenta. Nedávné období, které probíhalo od začátku dubna do konce května 2016 poté kleslo na pouhých 13,5 procenta podílu na trhu.

Drift

27. srpna 2016 v 8:33 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2016
Alarm für Cobra 11 - dálniční policie
země produkce: Německo
rok výroby: 2015
na RTL 6.10.2016 ve 20,15 hodin
Drift - má mnoho významů, třeba Smyk, Snos, Vybočení

Paul nemá prostě nic jiného na mysli než jeho novou přítelkyní Lissy. To ovlivňuje nejen jeho dochvilnost, ale i výkonnost v práci, , také jeho kolega Semir potřebuje jeho pomoc při zásahu na dálnici, ve snaze zastavit prchající vozidlo. Razantní jízda po dálnici končí v obrovské explozi, při které řidič pronásledovaného vozu umírá. Ukazuje se, že to byl muž, který byl odborníkem na vloupání, a který byl součástí týmu bývalých vojáků, Kteří prováděli dech beroucí krádeže. Zároveň Lissy prodělává nepříjemnou pravdu: Její dlouho nezvěstný otec byl také dříve u zlodějského gangu. Jeho staří kamarádi si ho chtějí najmout na poslední práci jako řidiče, a jako donucovací prostředek použijí jeho dceru Lissy . Je to nejen důvěra Lissy ke svému otci, která je na hraně, ale také to také důvěra Paulova v jeho přítelkyni.

Erdoğan Atalay 24.8.2016

24. srpna 2016 v 20:58 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Jak jsme se před časem dozvěděli Erdoğan Atalay se ve svém volném čase věnuje vyřezávání. Tak tady nám představuje jeden svůj výrobek.
Erdoğan Atalay : "Ahoj moji milí! Co všechno jsem mohl udělat ze starého sloupu od plotu,normálně vím jak je pravý drahý, toto jsem si vyrobil doma sám. Pozdravy z dovolené z balkonu !!"
A večeře!!!

Malé nahlédnutí do roku 2017

24. srpna 2016 v 10:31 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2017
PROJEKTY: ALARM FÜR COBRA 11: B-TÝM
cobra_11
Co začíná jako rutinní práce pro Semira a Paula, končí s dramatickým únosem, kdy je Semir postřelen. Jenny, Finn, Susanne, Dana a Hartmut jsou zmateni. Proč jejich kolegové byli uneseni? A kdo je za únosem? Zběsilé hledání Semiar a Paula začíná. Zásahová jednotka musí být koordinována,musí se najít stopy a musí být přijata obtížná rozhodnutí. A právě v tento den je Kim Krüger je na dovolené a není k zastižení. Což znamená, že dokud náhrada za Kim Kruger nedorazí, Jenny musí převzít vedení týmu.

Přesto se stoupajícím pátráním je na mladou kriminální komisařku vyvíjen velký tlak, který je nad její síly. A konečně se jedná o životy Semira a Paula. A skutečnost, že Jenny a Paul se v nedávné době sblížili, nedělá věci jednodušší. Po neúspěšné záchranné operaci, jsou Jennyny nervy na hraně. A pak je tu šok: Semir a Paul nejsou hlavním terčem únosců, ale je to speciálně Kim Krüger. Šéfová vůbec není na dovolené, ale musí se skrývat před gangsterským bossem, proti kterému má svědčit jako korunní svědkyně u soudu v případu vraždy.

Tlak na Jenny stoupá každou minutu. Ale celý "B" tým z minulosti,stojí jako celek za ní. A společnými silami vysvobodí Semir, Paul a Kim Krüger zachrání. Ale najednou je tu státní zástupkyně Schrankmanová, aby oznámila, že okamžitě převezme vedení šetření. Její první úřední výkon zní: okamžitá dovolená pro, v jejích očích zcela přetěžované, Jenny. Ale přece tak rychle nemůže být Jenny a jejich "B tým" natlačený na vedlejší kolej.

Scénář: Frank Koopmann, Roland Heep, Gerry Streberg
Produkce: Action Concept
Kanál: RTL

Režie: Franco Tozza

Kresba

18. srpna 2016 v 18:12 | Božena |  Moje kresby

Hledá se kompars

18. srpna 2016 v 13:17 | Božena |  Ostatní
Hledají se komparzisté na natáčení seriálu na Rujáně
V září se bude na ostrově natáčet další pokračování seriálu Alarm für Cobra 11. Hledají se komparzisté na natáčení různých scén, včetně scenérie ukazující nudistickou pláž.
Binz. V září, ostrov Rujana bude dějištěm natáčení sekvence RTL televizního seriálu "Alarm für Cobra 11". Řada kolem dobrodružných případů dvou komisařů dálniční hlídky je známá především pro jejich senzační kaskadérské kousky a akční scény.
Také v epizodě, která se bude natáčet na Rujáně jsou plánovány razantní scény, nicméně, obzvláště na vodě a kolem vody. Vodní sporty, které se dostaly do týmu Cobra od dubna jsou radostí pro komisaře Paula Rennera. Mezitím, herec Daniel Roesner je nadaný sportovec a zná surfování na vodní ploše Rujány dobře.
Pro epizodu se hledají komparzisté, kterým nevadí, že se v seriálu objeví nazí před kamerou. Nejedná se ale o žádné detailní záběry pouze vzdálenou kulisu nudistické pláže. Kromě toho se hledají řidiči automobilů, volejbalisté a lidi na surfing. Žadatelé musí být starší 18 let, a jejich hodinová mzda bude ve výši 8,50 eur.
Použití: e-mail se jménem, ​​věkem, bydliště, oblečení a nedávnou fotografii (portrét s celým tělem, prosím žádné nahé fotky) na:Erdoğan Atalay 18.8.2016

18. srpna 2016 v 9:04 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay : "Ahoj, dostal jsem opravdu pěkné pozvání, dnes letím soukromým tryskovým letadlem do Anglie do automobilky, a sice do Bently! Člověk si to jinak nedopřeje."

Srdečné pozdravy z Moskvy

17. srpna 2016 v 17:41 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2016
Dva dálniční policisté Semir a Paul honí ruského prodejce drog Olova Kruppova, který chce rozšířit smrtící drogu v Německu. Na pat y mu také šlape ruská policistka Natalia, která skrývá tajemství ...

Semir a Paul se blíží k zatčení ruského gangstera a drogového dealera Olova Kruppova, než jim tajemná žena náhle přijde do cesty. Ona také pronásleduje Kruppova. Nakonec se gangsterovi v divoké honičce podaří uniknout a Paul a Semir jsou znovu na začátku svého vyšetřování. Z tajemné ženy se vyklube Natalia Miranova, policistka z Moskvy, která chce zabránit, aby Kruppov rozšířil smrtící drogu "Red Inferno" v Německu. Se společným cílem potom bojuje s dálničními komisaři proti Krupovovi a snaží se ho zastavit. Ale Natalia skrývá tajemství a situace hrozí, že se bude stupňovat.
Obrázky jsou ve velké velikosti což se projeví při stažení obrázku.

Alarm für Cobra 11" v Kolíně nad Rýnem

17. srpna 2016 v 9:50 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Alarm für Cobra 11" v Kolíně nad Rýnem - Při natáčení filmové auto zničilo autobusovou zastávku
Vůz zničil autobusovou zastávku.
Kolín nad Rýnem -
Bankéř chce vraždit a pomstít se za zkorumpovaný bankovní systém a je tu řev motorů v úžasném pronásledování středem v Kolína nad Rýnem. Policejní komisař Paul Renner ho chce zastavit v plné síle se přilne dokonce na střechu stříbrné dodávky v plné rychlosti - vozy jedou po Leonhard-Tietz-Straße , stříbrná dodávka se prožene autobusovou zastávkou, všude je plno stepů a exploze., které skleněné střepy rozmetá do okolí 30ti metrů.
Kameramani jsou spokojeni se scénou na televizním seriálu "Alarm für Cobra 11", namísto Paula Rennera na střeše auta byla figurína, protože i pro zkušeného kaskadéra tato scéna byla nebezpečná. Renner Herec Daniel Roesner má tak čas nacvičovat scény pro další epizodu ". natáčí se vždy tři epizody současně."
Natáčení epizody musí být hotovo za deset dní
47 zaměstnanců patří k filmovému štábu, zbytek 120-členné posádky uzavře silnici, vaří jídlo a udržuje diváky dál od natáčení. Tak tomu bylo i v neděli, ačkoli v kancelářích mezi Agrippabad a Rautenstrauch-Joest muzeu nikdo nepracoval. Za 20 let je to tým mezinárodně velmi úspěšné akční série "Alarm für Cobra 11"- nyní se natáčí velkolepé kaskadérské scény v centru Kolína nad Rýnem Nahrávky z neděle budou k vidění v sezóně, která se bude vysílat od 1. září. Jedna epizoda bude stát asi milion eur a natáčení se musí ukončit za deset dní. Potom už se epizody dokončují ve studiích, ročně se natočí 16 až 20 epizod.
"Na mém prvním pronásledování v seriálu asi před rokem bylo vyhozeno do vzduchu při natáčení najednou pět vozů do vzduchu," řekl Daniel Roesner, který poprvé hrál v předchozí sezoně komisaře Rennera. Daniel, který si zvolil místo pobytu v Kalifornii se narodil před 34 lety v Hunsrücku, ale již 19 let žije v Los Angeles a přijímá tolik kaskadérských kousků jak je to jen možné. Ale tentokrát to bylo příliš nebezpečné pro profesionální ho kaskadéra.
Přísně vzato, tam byly tři kamery: dvě rozmístěné a na autě, které jelo paralelně se stříbrnou dodávkou. Na tomto voze s kamerami seděl také koordinátor produkční společnosti "Action Concept".

Hlavní aktér se zabýval ve stejném čase ve svém karavanu přípravou na další scény." Dříve jsem rád přehnaně surfoval nebo jezdil na motocyklu," vyznává se, když si vzpomněl, že je v některém z dalších epizod se to bude točit kolem surfování. Proto natáčel na Rursee.( jezero) On sám byl kdysi byl instruktor surfování v Sankt Peter-Ording. Jednou dokonce vyskočil ze čtvrtého patra hotelu do bazénu. Pro něj tyto kousky a létání automobilů ve vzduchu jsou na tom podobně. Pro kolemjdoucí v Leonhard-Tietz-Straße to ale bylo něco mimořádného.

Král zlodějů

12. srpna 2016 v 9:51 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2016
Alarm für Cobra 11 - dálniční policie
Král zlodějů
22/09/2016 na RTL ve 20,15 hodin

Sourozenci Lisa a Felix jsou ve velkých potížích. Oba mladí béčkoví kapsáři okrádají hosty v oblasti dálnice na dálničních odpočívadlech a zařízeních. Ale tentokrát se náhle stanou pronásledovaní nájemným zabijákem. Felix je zastřelen na útěku, ale Lise se útěk stěží podařil. Ti dva ukradli něco velmi cenného o čemž nemají ani potuchy. Chtějí -li ušetřit Lisin život, musí se Semir a Paul ponořit do scénáře kapsářů. Oni vynaloží veškeré úsilí k nalezení dívky a musí zjistit něco, co se týká dětí.

Fantomový kód

12. srpna 2016 v 9:33 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2016
Alarm für Cobra 11 na RTL 15.09.2016
20:15 až 21:15
Fantomový kód

Zřícené letadlo promění dálnici v hořící peklo. Cestující se mohli zachránit výskokem z řídícího se letadla padákem. Mezi nimi je i bloger Anwar Shahin, který byl unesen neznámými osobami. V obavě před svými mučiteli, kteří ho pronásledují, Anwar vezme Jenny jako rukojmí a prchá. Když se Paul dozví o únosu Jenny, vynakládá veškeré své úsilí, aby našel svoji kolegyni. Ale údajný únosce Anwar byl odhalen jako úředník ústavní ochrany. Zatímco Jenny zaměstnává otázka, proč je bloger pronásledovaný. Paul cítí velké spiknutí.

Erdoğan Atalay a René Steinke dnes

11. srpna 2016 v 21:36 | Božena |  Erdoğan Atalay - herec, scénarista, spisovatel a producent
Erdoğan Atalay a René Steinke nyní a při učinkování v seriálu z roku 2004

Erdoğan Atalay jako KHK Semir Gerkhan

8. srpna 2016 v 21:31 | Božena |  Erdoğan Atalay v hlavní roli
Víte, že Erdoğan Atalay není rád za scény , kdy se musí při natáčení před kamerou svlékat. Tak snad ty dva obrázky, co tu jsou nebudou tak vadit. Obrázky jsou z různých dílů, starých i nových.


Erdoğan Atalay 5.8.2016

5. srpna 2016 v 13:31 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay zdraví z Belgie, video je na Facebooku.

Tapeta

3. srpna 2016 v 10:37 | Božena |  Ostatní

Natáčení na dostihovém závodišti

3. srpna 2016 v 10:36 | Božena |  Tiskové zprávy
Natáčení na dostihovém závodišti - Hvězdy Alarm für Cobra 11 na dostihové dráze
Kolín nad Rýnem-
Když se párkrát zadaří: Hvezdy Alarm für Cobra 11 Erdoğan Atalay(49) a Daniel Roesner(32), dříve známí jako účinní v demolování aut, natáčí v pondělí dopoledne živě na dostihovém závodišti. Scénu uvidíme na televizních obrazovkách 3.11.2016

Také program závodního dne se přizpůsobil zcela ve znamení akčních scén. "Ming Jung" se snaží kráčet ve stopách svého bratra " Millowitsche". Favoritem je ale " Farshad". Závodní den pokračuje i odpoledne, je možné přijít v 16.10 hodin, vstupné je 10 Euro. Tolik zpráva z 1.8.2016