Červenec 2016

Ve stopách svého otce (Německo, 2015)

29. července 2016 v 18:15 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2016
Ve stopách svého otce (Německo, 2015)
čtvrtek 8.9., 20:15, na RTL
Seriál / krimi
přehled
Místní zločinci chtějí získat místo, kde jsou ukryty peníze, proto drží Paulova otce, který místo zná. Problém: Otec trpí demencí a má velké výpadky paměti ...
podrobnosti
Dnes musí jít na dálnici všechno ráz na ráz. Policisté musí pracovat velmi rychle, protože Paulův otec byl zadržen zločineckým gangem. On jim má pomoci s jeho dobrou znalosti místního prostředí, aby se zločinci dostali k místu ukrytých peněz. Problém je v tom, že jeho paměť Poaulova otce má pokračující progresivní demenci a obrovské výpadky v paměti - a pomoci mu může jedině Paul. Tak i Paul se brzy dostane do rukou zločinců. Začíná riskantní hra na kočku a myš, je ohrožen jejich život - život otce a syna. Semir pracuje rychle, ale zachrání oba včas?
Herec:
Role
Daniel Roesner
Paul Renner
Erdogan Atalay
Semir Gerkhan
Niels Robert Kurvin
Hartmut Freund
Daniela Wutte
Susanne König
Katja Woywood
Kim Krüger
Kathrin Heß
Jenny Dorn
Režie:
Franco Tozza, Ralph Polinski
Scénář:
Sven Frauenhoff, Andreas Brune

Erdoğan Atalay 27.7.2016

27. července 2016 v 21:09 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Pozdrav z natáčení, takže máme chutné nápoje od Olliho z jeho mobilní gastronomické jednotky, s kousky ledu a plátky pomeranče, to je k osvěžení tak akorát. "Mrkající

O seriálu Kobra 11 s producenty...

25. července 2016 v 10:38 | Božena |  Tiskové zprávy
"Dobro pronásleduje zlé lidi + dálnice - tak to funguje celosvětově"
Torsten Zarges
S 300. epizodou "Alarm pro Cobra 11" jsme osavili 20. výročí na RTL. Hovoříme-li o financování, hrdinských postavách a kaskadérském umění. Je zde rozhovor s výrobcem Hermannem Joha a Heiko Schmidtem z Action Conceptu a s fikčním šéfem RTL-fi šéf Philippem Steffensem.
Pan Steffens "Alarm pro Cobra 11" již běží po dobu 20 let v RTL, může Vám ještě nabídnout akční seriál z dálničními policisty, kteří šrotují jedno auto za druhým. Nabízí se otázka jestli byste chtěli do seriálu zasáhnout?Philipp Steffens: V každém případě, když je "Cobra 11" něco jedinečného v německé televizi. Dnes musíme, a to se ještě podaří, dát unikátní prodejní návrh, aby nám podařilo prosadit se proti konkurenčním nabídkám. Jedná se o "Cobra" která působivě uspěla v posledních 20 letech - a to by byl případ i nyní.
Věříte tomu také tak pane Joha? Jaké jsou šance přivést myšlenku na tohoto muže?
Hermann Joha: Je to špatné, obávám se, že - i kdyby jen kvůli financím. Mám-li přijít s novým konceptem, se říká, na RTL: Druhý seriál v tomto rozmezí hodnot je obtížný. U všech ostatních kanálů já letím nemilosrdně ven, když začnu mluvit o reálných číslech.
Je to největší změna za posledních 20 let -, že rozpočtová situace stala se více napjatá?
Joha: RTL je jediná stanice, která nám poskytla v průběhu let, přes všechny vzestupy a pády, rozpočet, který budeme potřebovat, pokud chcete vytvořit moderní akční seriál na úrovni Hollywoodu. Vždy jsme byli na turné v Evropě na všech televizních stanicích, které si můžete představit. Vzhledem k tomu, žádný z nich nebyl připraven zdaleka tolik investovat. Naštěstí jsme vyvinuli v 20 letech další součinnost a také digitalizace nám pomáhá učinit okázalé kaskadérské kousky, lepší vzhled než bylo možné dříve.
Jak to přijde, že všech 300 epizod se musí odehrávat na dálnici?
Heiko Schmidt: "Cobra 11" nám nabízí poměrně široké pole působnosti. Samozřejmě, že existují případy, které člověk už několikrát vyprávěl. Výzva spočívá v případě vyprávět současně nové případy a znovu a znovu překvapit publikum. Obvykle emocionální epizoda a postava ve středu každé epizody. To nám umožní znovu vytvořit nové zajímavé postavy.
Jak silně se dá seriálová epizoda natáhnout? Mezi lehčí akční komedii a trochu tmavší thriller, experimentovali jste v průběhu let s různým žánrovým zaměřením.
Steffens: Skvělá věc, o sérii, která běží tak dlouho, takže si můžete vytvořit velkou rodinu různých postav, a že s těmito znaky lze také vytvořit svůj vlastní život s měnícími se prioritami. Zjednodušeně řečeno, "Cobra" měla vždy hrdinské postavy a charaktery s jasnou strukturou hodnot, které měly publikum co podat,je to spolehlivá opora. Byly jistě i fáze, ve kterých byla trochu zlomená jedna ze dvou hlavních postav. Možná, že jsme tam byli někdy trochu příliš smělí.
"V posledních dvou letech máme příliš daleko světové Cobry",Hermann Joha, "Alarm für Cobra 11" producent
Co to znamená v praxi?
Steffens: Jestliže jste použili jako komisaře Alexandra Brandta na začátek ve dvou sezónách s Vinzenzem Kieferem , poté byl velmi důsledný. Musel nosit emocionální batoh. K tomu bylo, že najednou i Erdoğan Atalay, jako Semir Gerkhan musel mít také na sobě batoh emocionální, protože jeho rodina se rozpadla. Kromě toho případy byly pak také relativně těžké a pochmurné. Při zpětném pohledu, snad se trochu zbrkle natáčelo. Nicméně, jsem vděčný za tyto zkušenosti, protože jsme se dozvěděli víc o našem vlastním formátu a může to dělat ještě lepší.
Joha: jsem také přesvědčen, že máme trochu příliš daleko od světa v posledních dvou letech Proto jsme začali znovu pracovat opět o něco více směrem lehkostí a vtipu. S naší novou hlavní role Daniela Roesnera jsme tam přesně na té správné linii.
Schmidt: Myslím, že je jedním z faktorů úspěchu, který jsme vždy měli za posledních 20 let jsou partneři pro Erdoğana Atalaye, který sloužil s různými aspekty. S Gedeonem Burkhardem byla Kobra 11 o něco tmavší a temnější.. Budeme-li znovu chtít nastavit spíše zábavný charakter hned po Tomu Beckovi , odlišnost publika nebyla tak jasná. Daniel Roesner je nyní osmým partnerem pro Erdoğana - a můžete vidět určitý cyklus: Před dvěma roky poněkud složitější dvouleté partnerství, přednastavuje dlouhou fázi úspěchu. Tom Beck například byl v seriálu šest let. V důsledku toho vidím dlouhodobou perspektivu s Danielem Roesner.
Jak se to mohlo stát, že Erdoğan Atalay jako věčný hrdina zůstává, a střídá jednoho partnera za druhým?
Joha: Některé věci nelze plánovat, jednoduše ze všeho vyplynou. Erdoğan se tak sžil se svou rolí a ta se tak stala nedílnou součástí "Cobra", že si člověk může jen stěží představit seriál bez něj. Osud to tak zřejmě zamýšlel.
"Cobra 11" je také mezinárodně velmi úspěšný seriál ...
Joha: Aniž bych chtěl uvádět: Jsme nejprodávanější seriál na světě. Náš seriál je prodáván v téměř 150. zemích světa. To je více než "Derrick", a více než "CSI". U nás není "kulturní střet", jako u většiny jiných sérií. Dobří pronásledují špatné, zlí dostanou po nose, hrdina dostane ženu - toto základní schéma funguje po celém světě.
Schmidt: A to jsme bohatí s jevem a fenomén je "německá dálnice".
Jak je možné, že i po 20 letech, v mezinárodních soutěžích v žánru akční seriál, je tak nízko?
Joha: Toto je hlavně kvůli rozpočtu. Mám srovnání, protože teď zasedám ve správních radách, ocenění Taurus World Stunt Awards, které jsme získali dost často. Kolegové se mě koukali vždycky nevěřícně: A vy to všechno děláte pro televizi? Většina z nich se setkávali jen s rozpočty na filmy do kina. Máme více než 20 let nashromážděnou náležitou odbornost. Pracujeme se senzační technikou a s odborníky na akční kousky , žádná samostatně výdělečná osoba, ale kvalifikovaní inženýři s mistrovským listem. Na začátku jsme si koupili zařízení ze Spojených států. Mezitím jsme se vyvinuli všechno sami a podali několik patentů. Naše auta nyní létají dvakrát tak daleko jako před 20 lety. To prospívá nejen naší vlastní produkci, ale i filmům a seriálům, pro které my pracujeme jako poskytovatel služeb v akčních kouscích a akrobacii. Američané se vždy diví, co jsme dokázali technicky.Jako Ron Howard šel po natáčení "Rush" s námi na farmu a řekl: Pokud potřebujete doporučení, dejte jim mé telefonní číslo! Více již nemůžete dosáhnout jako akční producent.
A přece nemáte s Action Conceptem velkou podnikatelskou expanzi stanovenou.
Joha: Kdybych byl výkonný ředitel UFA nebo jakékoliv jiné velké výrobní společnosti, pak byste mě již vykopli ven. Pokud převádíte desítky milionů, ale je zcela jasné, že nepatrný zisk musíte znovu vložit do produkce - pak to můžete udělat jen tehdy, když umíte obchodovat a máte-li stanici, která vás podle toho podporuje.
"Budeš li chtít založit nový seriál, budete muset divákům prodat dluhopisy.
Philipp Steffens, RTL fiction Chef
Byly časy, na přelomu tisíciletí, protože Action Concept měl tři seriály současně na RTL. Vrátí se někdy tyto časy?
Joha: V té době tam nebyl byl žádný "Farmář chce manželku", nebo Dieter Bohlen a žádné tančící hvězdy. To byl velmi odlišný čas.
Steffens: Vidím to docela sportovně. Pokud se na nedávný vývoj podíváte, nevypadá to pro německou Fiction špatně. Budete li chtít nyní začít vysílat nový seriál, budou muset diváci opustit jiné televizní stanice. Toto se samozřejmě nestane přes noc. Ale jsem přesvědčen, že poté, co navrhujeme, je možné, že ten správný čas má právo na jedinečné, fascinující seriály.

Pane Joha, pane Schmidt, pane Steffens, moc děkuji za rozhovor.

300 krát extrémně rychlí a nebezpeční

24. července 2016 v 21:07 | Božena |  Tiskové zprávy
300 krát extrémně rychlí a nebezpeční
Jen těžko by se mezi fanoušky tohoto seriálu - "Alarm für Cobra 11" našel někdo, kdo by nevěděl, že letos tento seriál oslavil dvacetileté výročí trvání. Zde je pohled na seriál očima producenta Hermanna Joha, je to článek z dubna, ale myslím, že je zajímavý.
Hürth - služební den, 05.04.2016
Monika Brüdel "Jsem Je mi to jasné: Je tu 300. epizoda seriálu Kobra 11." Zapřísahající větu měl producent Hermann Joha u oslavy v roce 2009, kdy tu byla 200. epizoda Kobry 11. Akční seriál odstartoval svou 300.epizodu v dubnu 2016 a oslavil tak 20té narozeniny.
20 let Dálniční policie nebo 20 let služby pro vrchního kriminálního komisaře Semira Gerkhana. Erdoğan Atalay začal tuto prezentovat od druhé epizody prvního pořadí. Vyčerpaní od práce nebo ran osudu odešli od policie nebo zemřeli v dešti kulek.
A tak tam je tu v toto období nová tvář v týmu Kobry 11. Paul Renner uspěje stejně jako Alex Brandt (Vinzenz Kiefer)? Nového Semirova partnera hraje Daniel Roesner. Stejně jako jeho předchůdce Tom Beck (Ben Jäger) předvede v seriálu své vlastní záliby kiting (Kiting je obecný výraz pro sport, kdy jezdec využívá pro posun po nejrůznějším povrchu tažné síly draka. Kiting je prakticky spojením všech následujících sportů: wakeboardingu, windsurfingu, surfingu, paraglidingu a gymnastiky). a surfování, Tom Beck dělal hudbu. Roesner neangažuje v ochraně životního prostředí. Vidět byl také v tragikomedii "Hin und weg" Würzburgského filmaře Christiana Züberta. 32-letý Wiesbadenčan přinese jako Paul Renner po temné postavě Alexe Brandta opět více humoru do seriálu.
Před 20 lety, "Alarm für Cobra 11" fungoval seriál na akčních scénách. Hermann Joha, producent a majitel filmová společnost Action Concept (Hürth), má seriál se svým týmem vyvinutý: více textu, další příběhy a víc excentrických kousků a akční scény. "Extrémně rychlý a nebezpečný," říká se před každou epizodu.
Bude existovat 400. epizoda "Alarm für Cobra 11 "? V Lohrer (Main-Spessart-Kreis)narozený Hermann Joha říká: "Věřím v to, protože jinak bych byl špatný producent" Ale i on vidí rychlé změny v užívání médií "Jsem si jist, že je to dobře vytvořená zábava v našem oboru. Otázkou je dlouho je RTL schopna refinancovat seriál, "říká producent filmu.
"RTL je soukromá televize, která financuje všechno ze svých reklam. V případě, že vysílací kvóta nestačí, protože je televizních programů víc a víc, je obtížné financování. Akční scény jsou extrémně drahé. Jsme jedním z nejdražších seriálu "Joha odkazuje na násobky personálu a materiálu potřebného v porovnání se studiovými scénami.
Co znamená 20 let "Alarm für Cobra 11"? "Je to rodinný duch, který tu vyzařuje, my ho příjmáme a nás motivuje. Jsme rodinný podnik. "On je opět zcela u dálniční policie, která se považuje za rodinu.

Mám tu ještě jeden článek, který nám prozradí něco o budoucnosti seriálu, je hodně dlouhý, ale určitě se zde objeví. Je to vlastně interview s producentem a fiction šéfem televize RTL.

Erdoğan Atalay 23.7.2016

24. července 2016 v 9:24 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay "Dnes večer a celou neděli mám volno! Zdravím vás o víkendu !!"

Radost otců

23. července 2016 v 14:54 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2016
Jsou tu opět nové informace z podzimní sezóny. Také Semirova rodina je opět do seriálu silněji zapojena. Semirova nemanželská dcera Dana chce dělat stáž u dálniční policie, a zřejmně dostane větší roli v epizodě "Vaterfreuden" - (Otcovská radost, nebo Radost otců), která by měla být vysílána 3.11.2016:

V epizodě "Radost otců" (03.11.2016), bude detektiv v civilu chladnokrevně zastřelen před zraky Semira a Pavla. Viník je odhalen rychle: Mike Eckert, profesionální nájemný vrah, který se po policejním zásahu před půl rokem, usadil v zahraničí. Ale zdá se, že se nyní vrátil, aby zde vykonal krevní mstu. Hrdinové chtějí zastavit vraha za každou cenu. Zároveň se objevuje Dana zkrvavenou ženu v neznámém voze. Dana je přesvědčen, že žena je zapojena do zločinu, ale nikdo jí nevěří, takže podnikne pátrání na vlastní pěst. Dana si neuvědomuje, že se dostane do smrtelného nebezpečí, protože Eckert a tajemná žena si nejsou neznámí ...

Názvy epizod podzimní řady Kobry 11

22. července 2016 v 12:37 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2016
Názvy epizod podzimní řady Kobry 11 na RTL a datum vysílání( může být změněno)
1. Die Chefin (Šéfová) 1.9.2016
2. Auf den Spuren meines Vaters (ve stopách svého otce) 8.9.2016
3. Phantomcode (Fantomův kód) 15.9.2016
4. König der Diebe (Král zlodějů) 22.9.2016
5. Liebesgrüße aus Moskau (Srdečné pozdravy z Moskvy) 29.9.2016
6. Drift (Smyk) 6.10.2016
7. Ausgebrannt (Vyhoření) 13.10.2016
8. Tod ohne Warnung (Smrt bez varování) 20.10.2016
9. Der Ernst des Lebens (Vážná strana života) 27.10.2016
10. Vaterfreuden (Otcovská radost) 3.11.2016
11. Operation Midas (Operace Midas) 10.11.2016
12. Risiko (Riziko) 17.11.2016
Aktuální hlavní představitelé
Erdoğan Atalay
a jejich role
Semir Gerkan
Daniel Roesner
Paul Renner
Katja Woywood
Kim Krüger
Katrin Heß
Jenny Dorn
Daniela Wutte
Susanne König
Carina Wiese
Andrea Gerkan
Niels Kurvin
Hartmut Freund


Režie:
Franco Tozza, Boris von Sychowski, Heinz Dietz, Axel Sand, Sascha Thiel, Sebastian Vigg uvm.
Režie (Action):
Hermann Joha, Matthias Barsch, Roland Busch, Roland Leyer, Stefan Richter
Kamera (Drama):
Jörg Lawerentz, Florian Licht, Theo Müller, Christian Paschmann, Axel Sand, Tobias Schmidt, uvm.
Kamera (Action):
Axel Fischer, Christoph Krauss, Oliver Staack, Frank Theisejans, Lars Weckwerth uvm.
Koordinátor kaskadérů:
Christopher Domanski, Carl Stück, Ramazan Bulut, uvm.
Obchodní ředitel:
Marcel Greive, Kay Niessen, Axel Bär
Výrobní ředitel:
Dirk Seibert, Marcel Greive, Hendrik Lam, Kay Niessen, Dusko Pupic-Bakrac
Producent:
Heiko Schmidt, Stefan Retzbach
Scénář:
Stefan Dauck, Andreas Heckmann, Roland Heep, Christian Heider, Arne Nolting, Ingo Regenbogen, Thomas Retzbach, Jürgen Matthäi, Horst Wieschen, Boris v. Sychowski, Frank Koopmann, Michael Krause, Ralf Ruland, Martin Scharf, Lorenz Stassen uvm.
Redakce:
Peter Jännert (RTL)

"Alarm für Cobra 11": Nová sezóna začíná 01/09/2016

21. července 2016 v 18:02 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
"Alarm für Cobra 11": Nová sezóna začíná 01/09/2016
V nové sezóně "Alarm für Cobra 11" je připravena opět spousta akce pro Semira Gerkhana (Erdoğan Atalay) a Paula Rennera (Daniel Roesner)
Nový policista v Cobra 11 týmu
Více než 20 roků historie televize - a jde to dál: Ve čtvrtek 1.září začne "Alarm pro Cobra 11" s dvanácti zbrusu novými epizodami v 29. sezoně. A akční scény jsou samozřejmě zaručeny: ať už je to brutální pád letounu na dálnici nebo velkolepé Kitesurf kaskadérské kousky - nudit se rozhodně v nejoblíbenějším seriálu německé televize rozhodně nebudete . Komisař Paul Renner (Daniel Roesner) přijel do týmu právě teď. Se svým partnerem Semirem Gerkhanem (Erdoğan Atalay) se stali dohromady nepřekonatelnou dvojici, oba partneři si vzájemně slepě důvěřují. Do nového týmu však nastupují i nové osoby: mladý strážník Finn Bartels, kterého hraje mladý herec Lion Wasczyk ( "Safírové modré", "Smaragdově zelené"), ukazuje, že "týmová práce" je pro něj cizí slovo. A Semirova dcera Dana, hrála Gizem Emre , patří od nynějška mezi praktikanty policejní rodiny.
V nové sezoně je také mnoho hostujících hvězd: Cora Schumacher, Eko Fresh a Jennifer Knäble zaručují rozmanitost. Takže je u Kobry spousta čerstvého větru!
Setkání se starými přáteli
Alarm für Cobra 11
Dne 01. září 2016, nová sezóna začíná "Alarm pro Cobra 11"
V podzimním období, se mimo jiné shledáme s bývalou policejní šéfovou Annou Engelhardt (Charlotte Schwab), který musí být hospitalizována na psychiatrii. Dále se setkáme s prvním partnerem Semira Gerkhana Frankem Stolte (Johannes Brandrup) , který se na policejní stanici objeví zcela zchátralý a sám sebe obviní ze závažného trestného činu.
Ale i Jenny Dorn (Katrin Hess) má plné ruce práce: musí zaškolit nové ho policisty Fina, je na útěku s údajným kriminálním zločincem a rozhodně se připojuje k jedné sektě. Častěji musí pracovat s Paulem, on je pravým opakem ní, která poskytuje v rámci šetření hodně zábavných situací mezi nimi,
V opačném případě ukazuje, Paul Renner nejpoužívanější a nejvyšší motivaci k Semiru Gerkhanovi. Vždy stojí na jeho straně.. Ale pak přijde atraktivní Lissy a Paul najednou už neplane pouze pro práci!

Také v Semirově hlavě to bzučí, vedle svého zaměstnání má ve své hlavě starosti o svou rodinu: Právě se přestěhoval s rodinou do nového domu a všude je chaos s jeho renovací. A pak se jeho dcera Dana rozhodne jít na stáž k dálniční policii - noční můra pro Semira, který její rozhodnutí považuje za příliš nebezpečné. Paul na druhé straně podporuje Danino rozhodnutí - k velké nelibosti svého partnera. Ale když jde o jejich zaměstnání, právo a spravedlnost, život a smrt, pak se ukáže, že Semir Gerkhan a Paul Renner jsou partneři, kteří se doplňují a to nejen ve své práci - jsou také přátelé, kteří jsou pro všechny ostatní mnoho udělat.

Šéfová

21. července 2016 v 10:18 | Božena |  Podzimní řada Kobry 11 pro rok 2016
Epizoda 1 "Šéfová
RTL 1.9.2016 ve 20.15 hodin
Semir by rád navštívil svoji bývalou šéfovou Annu Engelhardt, ale ona není doma. S nervovým zhroucením, byla přijata na kliniku....
Semir se připravuje na návštěvu své bývalé šéfové Anny Engelhart, která má narozeniny a pracuje na ministerstvu vnitra. Šéfová však ve své kanceláři není. Bylo to před několika dny, co ji poslali do psychiatrické léčebny, protože se nervově zhroutila. Pro Semira to všechno, ale nedává smysl, a to proto, že Annu zná dlouhá léta jako šéfovou na oddělení dálniční policie, kde byla zvyklá na každodenní stres. Jeho instinkt mu řekne, že něco není v pořádku. Proto plánuje spolu se svým partnerem Paulem tajně získat chorobopis Anny Engelhart z kliniky. Ale policisté narazí na ozbrojené útočníky a jsou jim na stopě, protože se jedná o spiknutí…

V této epizodě znovu uvidíme Charlotte Schwab, dále hrají Erdoğan Atalay, Daniel Roesner, Carina Wiese a další

V soukromí jezdí hvězda seriálu Kobra 11 Erdoğan Atalay rychle

19. července 2016 v 19:01 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
V soukromí jezdí hvězda seriálu Kobra 11 Erdoğan Atalay rychle, zde ukazuje fotografie vyfocené radarem
Jejich revírem je dálnice, jejich nasazení znamená: plná rychlost..

Tak začínají akční epizody kolínských dálničních policistů v Kobře 11. Také v soukromí je těžké řadit na nižší převodový stupeň. Erdoğan Atalay (49) hraje Semira Gerkhana, byl několikrát za svou kariéru vyfocen policejním radarem při rychlé jízdě.
Třikrát byl již jeho řidičský průkaz v minulých letech zadržený. " Když je dálnice volná, potom mě to pokouší k rychlé jízdě, ale jen když je absolutně volná. Nemám pochopení pro řidiče, kteří neustále předjíždějí, co se týká dopravy," v tom má Atalay jasno: " A když jsem potom vyblýsknut radarem, zdá se mi, že jsem nejel ani 20 km za hodinu." Jeho dlouholetá životní přítelkyně Katja Ohneck (41) zatím bere Erdoğanovy fotky z radaru s klidnou myslí. Ale když je jako spolujezdkyně, tak ho před rychlou jízdou varuje. Zatím co jeho synovi se zrychlení líbí. Rychlá jízda je vedlejší účinek jeho zaměstnání jako televizního policisty dálniční policie. " Někdo by mohl říct, že automobily, které mají málo koňských sil, nemám rád, ale to není pravda, mám je rád. Je to bezva."
Poznámka- článek je přeložený z velmi nekvalitního scanu, takže obsah je volně přeložený, jen z toho, co bylo čitelné, nicméně podstata zůstává původní.

Erdoğan Atalay 16.7.2016

17. července 2016 v 10:35 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: "Pozdrav z natáčení !!! No hádejte, kdo to je?
Erdoğan Atalay a falešný Dieter Bohlen
Atalay +Bohlenův dvojník Henry Matz na natáčení "Alarm für Cobra 11"
"Zdravím zz natáčení !!!" dodává Erdoğan Atalay, 49, přes Facebook, a vyzývá své fanoušky fanoušky: "No, hádejte, kdo to je .....?" Přiložený obrázek ukazuje "Alarm für Cobra 11" - hvězdu ve společnosti Dietra Bohlen - no, ne tak docela ...
Ve skutečnosti je muž, který stojí vedle Atalaye dvojník pop Titánů. Henry Matz, takže to je jeho skutečné jméno, a podle všeho je to jeho hostující vystoupení u dálniční policie. Necháme se překvapit ...

Erdoğan Atalay - na koloběžce

14. července 2016 v 10:22 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Erdoğan Atalay jezdí v soukromí na koloběžce, a to když to nemá na místa setkání s reportéry daleko. Tyto fotografie jsou z Kolína nad Rýnem, kde se bez auta na koloběžce asi může rychleji dostat, tam kam chce. Erdoğan má zatejpovanou pravou ruku, pravděpodobně přetažení při natáčení akčních scén.

Erdoğan Atalay 13.7.2016

13. července 2016 v 13:34 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay : " Pozdrav z natáčení, nenechte ho viset!"Mrkající

Erdoğan Atalay- co jste jistě nevěděli

12. července 2016 v 10:05 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
Herec Erdoğan Atalay je vášnivý řezbář

Erdoğan Atalay přepne z jeho rychlé televizní práce v "Alarm pro Cobra 11" na domácího koníčka. "Já vyřezávám ve svém volném čase a jsem velmi šťastný," řekl. Jeho první figura byl "Snoopy". Příležitostně pracuje také na abstraktním vyřezávání, jako když najde v lese něco, co ho inspiruje. Atalay hraje s akčním seriálu RTL od 1996.

Plakát

11. července 2016 v 21:14 | Božena |  Ostatní
Plakát,velký formát


NEJLEPŠÍ PARŤÁK Semira z Kobry 11

11. července 2016 v 20:58 | Božena |  Tiskové zprávy
NEJLEPŠÍ PARŤÁK Semira z Kobry 11 zdroj: TV NovaKobra 11
Zábavní, tvrdohlaví, neohrožení, odhodlaní i sexy! To jsou oni, všichni parťáci nezapomenutelného Semira Gerkhana z kultovního německého akčního seriálu Kobra 11! Pamatujete si na všechny? A kdo byl ten NEJ?
Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné. Jejich protivníci jsou zloději aut, vrahové a vyděrači. Muži z Kobry 11 pracují ve dne v noci, jejich úkolem je chránit naši bezpečnost. Kdo by neznal tento slogan z dnes již kultovního seriálu Kobra 11, který se vysílá už od roku 1996! Otestujte se - pamatujete si na všechny kolegy a kamarády Semira?

Frank Stolte
Frank nejdřív odhaloval zločince společně s Inge Fischerem, Semir tedy nestál u samotného zrodu jednoho z nejpopulárnějších policejních oddělení. Inge byl ale zastřelen. A na jeho místo nastoupil právě Semir, který se ihned stal diváckým miláčkem. A zůstává jím dodnes. Ale ani na Franka se nedá zapomenout. A právě on zahájil éru komisařů v oblecích.
(Foto: TV Nova)

André Fux
Druhým parťákem Semira se stal drsný karatista André (Mark Keller). Působili jako protikladná dvojka - drsnější ochránce zákona a hodný polda. Na konci třetí sezóny Andrého jeden ze záporáků zranil harpunou, vypadalo to, že je Adré mrtvý. A několik let o něm nikdo neslyšel. Později se ale v seriálu znovu objevil, objasnilo se, že přežil a Semir tak znovu dostal šanci říci svému kamarádovi vše, co předtím nestihl.
(Foto: TV Nova)
Tom Kranich
Se Semirem v seriálu strávil tři sezony a po kratší pauze se vrátil na další dvě. Tom (René Steinke) se mezi fanoušky seriálu Kobra 11 řadí právě mezi nejoblíbenější parťáky. Se Semirem se výborně doplňovali a i ženskému publiku nejvíc padl do oka. Je to tak?
(Foto: TV Nova)

Jan Richter
Herec Christian Oliver si také získal srdce fanoušků. Po dvou sezónách se ale rozhodl seriál opustit a zkusil štěstí jako model a herec v Hollywoodu. Jan sice Semira převyšoval tělesnou výškou, jinak nad ním měl Semir vždycky navrch.
(Foto: TV Nova)

Chris Ritter
Ztvárnil ho Gedeon Burkhard, kterého diváci jistě znají také jako legendárního kriminalistu ze seriálu Komisař Rex. Zprvu si tihle dva nesedli, častokrát mezi nimi docházelo k rozkolu, oba totiž vždy chtěli mít poslední slovo. Byli oba osobností, tím si ale právě byli podobní. A tak bylo jasné, že se spřátelí. Po dvou sezonách ale Rittera bohužel zastřelil mafiánský boss. Semir pak dělal všechno pro to, aby kamaráda pomstil.
(Foto: TV Nova)


Ben Jäger
Semir s Benem v seriálu vystupoval celých šest sezon. Hezky se spolu doplňovali. Semir byl už v té době zkušený policista. Ben si získal fanoušky svým klukovským vzezřením a svou chutí dělat věci podle pravidel. Fanoušci se těžko vyrovnávali s tím, když se představitel Bena Tom Beck rozhodl seriál opustit. V ději odjel hledat štěstí do Hollywoodu, a to jako kytarista. Semir se z odchodu parťáka nedokázal dlouho vzpamatovat a dokonce od policie odešel. Naštěstí jen dočasně.
(Foto: FANDA)Alex Brandt
Dalším Semirovým kolegou se stal Alex (Vienzenz Kiefer), nyní je oba můžete vidět v premiérové XX. řadě na kanálu Fanda. Dva roky inkognito sledoval gangy obchodující s drogami, strávil dokonce i nějakou dobu ve vězení. Často dělal věci po svém, proto se dostával do konfliktu se Semirem. Časem se ale oba lépe poznali, nyní si rozumí a respektují se. Každý z nich pracuje trochu jiným způsobem. Když ale spojí své síly a schopnosti, nemají před nimi zločinci šanci.
(Foto: TV Nova)Paul Renner (Daniel Roesner)
Je nadaný, bystrý a má srdce na správném místě. A bude Semirovým osmým parťákem, právě v premiérové dvacáté řaděvašeho oblíbeného krimi seriálu. Dívejte se na nové díly Kobry 11 každou sobotu od 20:20 na FANDOVI.
Začátek formuláře

Sledovat můžete i reprízy uplynulých řad Kobry 11, a to od pondělí do pátku v 18:30 na Fandovi

Erdoğan Atalay v Kriminálce Istanbul

10. července 2016 v 16:47 | Božena |  Erdoğan Atalay a film a televizní film

Ahoj, jak jsem vás informovala v sobotu dopoledne byl na TV Barrandov vysílán film, kde si zahrál i Erdoğan Atalay, a to Kriminálka Istanbul. Přináším vám obrázky v HD rozlišení. Bohužel do filmu byly promítány reklamy na jiné pořady na této televizní stanici. Tak snad na Kino Barrandov, kde má být díl vysílaný ještě jednou, a to 18.8. 2016 ve 20 hodin, to bude lepší. Obsah máte uvedený na odkazu uvedeném výše, nebo v oddíle Erdoğan Atalay a film a televizní film. A zde je už přes 30 obrázků, pěkné pokoukání.

Erdoğan Atalay

9. července 2016 v 10:37 | Božena |  Erdoğan Atalay - herec, scénarista, spisovatel a producent
Erdoğan Atalay hraje komisaře u Kobry 11 již 20 roků, na internetu vyšel ještě jeden článek, ale je stejný, jako ten, co tu máme pod názvem "Revir Erdoğana Atalaye je dálnice". Snad mu jen chybí poslední věty. A jak je to s jeho adrenalovými sporty ? Zní to také tak trochu do krimi. On se směje. " Já se mohu docela dobře bez nože obejít."

Katja Ohneck

8. července 2016 v 21:41 | Božena |  Ostatní
Dnes oslavila paní Erdoğana Atalaye Katja Ohneck 41. narozeniny. Takto na facebooku poděkovala : " Milí, mnohokrát děkuji za skvělé blahopřání a dárky :-))) Jsem velmi šťastné !!! Slavíme a oslavujeme !!! Zítra náš syn Maris oslaví své čtvrté narozeniny. :-) Ale teď si velmi stručně dáme malý oddech a ... Šťastný víkend pro vás všechny !!!
K poděkování připojila fotografii, která byla nafocena na svatbě Vinzenze Kiefera.