Červen 2016

Erdoğan Atalay 30.6.2016

30. června 2016 v 21:54 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay posílá pozdrav z natáčení, video najdete na facebooku

Natáčení v kostele

30. června 2016 v 11:46 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Filmový štáb z "Alarm für Cobra 11" natáčel v klášterním kostele Hennef
Vzrušující! Alarm für Cobra 11 natáčení epizody "Srdečné pozdravy z Moskvy" v kostele Hennef
Rhein-Sieg-Kreis . Není to poprvé, co lidé z Rhein-Sieg-Kreis mohou být viděni v televizi.

Kostel Hennef se stal kulisou pro akční seriál. Nechyběli ani Erdoğan Atalay a Daniel Roesner. Obrázky z klášterního kostela a natáčení zde:

Bez kaskadérů

29. června 2016 v 8:32 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Epizoda Kobry 11 Něvěsta. Tuto epizodu, konkrétně závěrečnou scénu s vrtulníkem, natáčeli Erdoğan Atalay a Tom Beck sami bez kaskadérů. Semir A Ben zachraňují Benovu sestru z rukou zločince.

Filmový festival v Mnichově

29. června 2016 v 8:08 | Božena |  Ostatní
Majitelka Agentury Film Artist a paní Erdoğana Atalaye Katja Ohneck a režisér Oliver Vogel během Casting Night Peugeot BVC během Mnichovského filmového festivalu pro rok 2016. 26. června 2016 v Mnichově, Německo. Erdoğan Atalay se festivalu pro natáčení nemohl zúčastnit.


Erdoğan Atalay a koně v Kobře 11

25. června 2016 v 22:03 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Než začal Erdoğan Atalay studovat herectví, vyučil se ošetřovatelem koní, jeho láska k jezdeckému sportu a koním stále trvá. Jak sám říká, je rád, že si během natáčení může zajezdit. Zde je Erdoğan Atalay jako KHK Semir Gerkhan na koni.
První obrázek z natáčení epizody Loupeživý rytíř
Zde na koni Bagdád v epizodě Krátké štěstí
Opět s Bagdádem v pilotním filmu Na vlastní pěst
A na westernovém koni v epizodě Peníze za hlavu Kim Krüger. Jezdit na westernovém koni se Erdoğan Atalay učil až během natáčení, protože ovládal do té doby pouze anglický styl jezdění a tento kůň jeho povely neznal. Až během natáčení mu prozradili, že kůň je naučený na westrnové jezdění.

Návštěva na natáčení

25. června 2016 v 20:01 | Božena |  Natáčení Kobry 11
24 červen 2016, 18:56
Zákulisí televizního seriálu Kobra 11 - Ve jménu hada
Výstřely, výbuchy a hromadné srážky bez konce: Již 20 roků akční seriál běží "Alarm für Cobra 11 - Die Autobahpolizei" na německé televizi.
Návštěva na natáčení.
Hostům v hotelové hale nikdo nic neřekl. Úzkostlivé pohledy na násilníky, a fotografie s pistolí v ruce. Vrátní? Ochranka? Teroristé? Ne,šeptají si podnikatelé, vypadají příliš vesele. Nebo přece? Jeden ze svalnatých mužů uvolňuje napětí. "Žádný strach," volá přes halu, " udělali jsme jen několik aplikačních fotografií. Tato lokalita je opravdu dobrá."
Muži jsou komparzisté v seriálu "Alarm für Cobra 11 - Dálniční policie". Koho oni přesně ztělesňují, nesmí být s ohledem na děj epizody, prozrazeno. Každý, kdo zná akční seriál, ví, že je tady od ruské mafie až po NSA všechno do značné míry možné. 20 let po sobě "Alarm für Cobra 11" běží v hlavním vysílacím čase na RTL. Seriál se točí kolem dvou dálničních policistů, kteří rádi vyšetřují na protější straně ulice. " jejich revír je dálnice, jejich soupeři jsou extrémně rychlí a nebezpeční," říká se v úvodní znělce seriálu. Následujících 45 minut jezdí vždy a následuje stejný vzor: výstřely, výbuchy, hromada srážek. A samozřejmě šťastný konec.
Život na place se skládá z velké části z čekání, přestože pořád neustále něco exploduje
Dnes ráno tým natáčí v hotelu na výstavišti v Kolíně nad Rýnem. Třetí patro je uzamčeno; jinak hotelové služby jsou v provozu jako obvykle. Z hrdinů seriálu není zpočátku nic k vidění. Místo toho se jejich dvojníci zahřívají na střeše: krouží rameny, provozují stínový box, skoky na místě. Před zahájením práce se důkladně kontrolují jejich bezpečnostní vesty. Na nich doslova visí jejich život: Později oba skákají z balkonu na balkon zajištění jen lanem, které bude v pozadí digitálně vyretušováno. Nadšení? Kaskadéři vrtí hlavou. "Jsme připraveni."
Kamerový štáb tu ještě není. Vzhledem k tomu , že hotelový host venčí svého pinče ve dvoře, nahrávky musí počkat. Koordinátor kaskadérů Tobias Nied, je klidný. Naplnil svůj papírový šálek kávy a díval se přes kameru. "uděláme to tak jako tak až do konečného zřícení," říká Nied a podívá se na balkón. Co je tím myšleno : Scéna se opakuje, dokud každý malý detail není dokonalý. Dříve Nied dělal většinu kaskadérských kousků sám. Jezdil na motocyklech, byl zavěšený na vrtulníku, byl tažený za motorovým člunem. "To není pro lidi, kteří si chtějí něco dokázat," říká. "Pokud ano, a je to normalita, jste tady špatně."
Ve třetím patře jsou další kolegové. Podvodník jde k zemi. Je tam je krátká rvačka, a na konci stojí komisař Semir Gerkhan, hraje Erdoğan Atalay, s aktovkou v ruce. "! Je tu" bomba v kufru ", křičí seriálový hrdina, rozbíhá se a běží do krytu. Následuje střih! V televizi to bude později vypadat, jako by hodil kufr do vzduchu. Na place, je režisér nespokojen. Něco nesedí. Světlo? Hledisko? Směr hodu? Než se vyjasní otázky, Atalay se posadí na židli a hraje si s mobilním telefonem.
Někdy je život na place do značné míry čekání. Zatímco v seriálu každých pár minut vyletí něco do vzduchu, interpret se cvičí během natáčení v trpělivosti. Pravidlem je, že pět až deset minut filmu odpovídá celému dni natáčení. Někteří komparzisté nemají nic jiného na práci, než trávit hodiny celé hodiny v autě. V Severním Porýní-Vestfálsku je testovací dálnice. Zdá se, že se zde akční kousky vyplácí: "Alarm für Cobra 11" obdržela"Taurus World Stunt Award" sedmkrát, produkční společnost "Action Concept" potom celkem devětkrát tohoto "akčního Oscara".
Erdoğan Atalay je zde od roku 1996 tam. Zatímco jeho partneři se opět vyměnili, je komisař tureckého původu seriálu věrný - i když nemluví turecky v reálném životě. Také jeho filmová bunda, která má ochrannou značku . Tato ošoupaná kožená bunda není pravá. Ve skutečnosti, že je vyrobena z odolného plastu. "Je velmi dobrá," uvedl Atalay, "a mohou být do bundy vloženy také chrániče." Poukazuje na trhliny na rukávu. "To ukazuje, na to, co všechno již zažila."
Také ve dvoře se může nyní začít. Tobias Nied, koordinátor kaskadérů, zvedne vysílačku: "Semir stojí na okraji, a Paul stejně tak, díky," řekl a instruuje lidi u kamer stojících na střeše. Paul Renner (Daniel Roesner) je nejnovější televizní komisař. Také přichází do auta a pistoli má u sebe, jako kdyby patřila k jeho tělu. Během natáčení se místo herců na kaskadérských koscích podílí vyškolení kaskadéři.

Kamera jede. I bez digitálního zpracování je všechno již úžasně reálné. Stejně jako parkurový skokan, skáčou kaskadéři po fasádě. Všechno musí vypadat skutečně, protože fanoušci si to tak přejí: hlasité, velkolepé, předvídatelné. Jen si nemyslím, že to musí být příliš dlouho. Koordinátor kaskadérů proto může opakovat scénu. "A příště trochu rychleji," Nied volá do vysílačky.
Recept - prostě není příliš náročný, ale pečlivý - pracuje se i po 20 letech ještě nádherně. Začátkem dubna byla uvedena 300. epizoda ( "Cobra, převzít!") . Seriál nyní vysílají v souladu s produkční společností ve 120 zemích, včetně Mexika, Ruska, Číny a Japonska. Za ta léta, bylo více než 5000 vozů zničeno a zatčeno více než 1000 zločinců. Výhodou je, že se téměř výhradně natáčí v Severním Porýní-Vestfálsku, většinou v Kolíně nad Rýnem a Düsseldorfu. Budova dálniční policie, kterou vidíte v televizi, je opravdu v ústředí " Action Conceptu". Fanoušci, kteří se zúčastní prohlídky, ale rychle všimnou toho, že zde není vstup do filmových kanceláří.
Chloubou výrobní společnosti je, co všechno bylo dokázáno, kolik kaskadérských kousků natočeno, co všechno skončilo v plamenech : výbuch plynovodu (období 12), několik vrtulníků, 15 metrů dlouhý tanker, mezikontinentální raketa (aktuální sezóna) a samozřejmě auta, auta, auta. Na konci - další punc pro "Cobra 11" - přední osobnosti.

Asi to pozorujeme jen v televizi. Na scéně Erdoğan Atalay píše v klidu SMS. Kaskadéři jedou výtahem zpátky na střechu. Přistupují kameramani na vdolky a sendviče, které byly připraveny na podnose. Poté, po bůhvíkolikáté se opakuje věta po hotelových chodbách, aby neinformovaní hosté nebyli v šoku: "V tomto kufru není bomba ...! " - Také tak to bude ještě lepší.Erdoğan Atalay 23.6.2016

24. června 2016 v 20:24 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay posílá pozdrav z natáčení

Erdoğan Atalay 21.6.2016

21. června 2016 v 17:50 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay uveřejnil dnes na Facebooku další dvě fotografie ze svatby Vinzenze a Mashy. Jak Erdoğan píše byla to mega svatba. Masha byla opravdu moc pěkná nevěsta. Vinzenzovi to taky slušelo. A druhý pár Erdoğan a jeho paní Katja jsou prostě kouzelní.Úžasný

Katrin Heß a Erdoğan Atalay

20. června 2016 v 20:12 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Katrin Heß a Erdoğan Atalay - pauza při natáčení

Erdoğan Atalay 20.6.2016

20. června 2016 v 20:00 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay : " Umrienská akce, milý pozdrav !" Obrázek z Itálie, ze svatby Vinzenze Kiefera 18.6.2016. Erdoğan Atalay se svou paní Katjou Ohneck.

Natáčení duben 2016

20. června 2016 v 17:52 | Božena |  Natáčení Kobry 11
Co se děje potom? Cora Schumacher pracovala jako zdravotní sestra
Na scéně: Cora Schumacher s dvěma "Alarm pro Cobra 11" hvězdami Danielem Roesnerem a Erdoğanem Atalayem.
Kolín nad Rýnem -
Okamžik, počkejte chvilku! Tato atraktivní blondýnka v bílém plášti je přece známá. Není to Cora Schumacher? Pacienti nemocnice Svatý Antonius v Kolíně nad Rýnem - Bayenthal byli ohromeni, když viděli ve čtvrtek ráno tuto celebritu sedět na recepci.
Cora Schumacher sedí na recepci nemocnice Svatý Antonius. Proč?
Řešení: Cora Schumacher stojí nebo sedí jako hostující hvězda v kolínském kultovním seriálu "Alarm für Cobra 11" (RTL)před kamerou. Dnes ráno se natáčí legrační scéna s dvěma hlavními herci v převleku - Erdoğan Atalay (maskovaný jako pacient) a Daniel Roesner (maskovaný jako zdravotník).

"Myslím, že seriál je opravdu skvělý a byla jsem velmi potěšena, když se mě zeptali, jestli bych chtěla hrát," řekla nám Cora. Po hodině natáčení jsou scény v krabici, ale Cora si umí představit, pracovat častěji v budoucnu jako herečka....

Erdoğan Atalay na svatbě

20. června 2016 v 14:14 | Božena |  Erdoğan Atalay - privát
20.06.2016 | 12:13

Vinzenz Kiefer a Masha Tokareva řekli své ano v sobotu 18.6.2016

Svatba se odehrávala v romantickém stylu. Herec Vinzenz Kiefer (37) a jeho přítelkyně Masha Tokareva (35) jsou tedy svoji. Svatba byla v italském Umbrienu v im Castello di Montignano, přítomni byli přátelé a rodina. Na svatbě byl i Erdoğan Atalay se svoji paní Katjou Ohneck.

Erdoğan Atalay 19.6.2016

19. června 2016 v 20:58 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay:" Kolegové z Umbrienu." Další pozdrav od Erdoğana z Itálie.

Erdoğan Atalay 18.6.2016

18. června 2016 v 21:29 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Další pozdrav od Erdoğana z Itálie. Erdoğan Atalay: "Malá pauza na přemýšlení v Umbrienu."


Erdoğan Atalay 17.6.2016

17. června 2016 v 18:59 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay posílá pozdrav z Itálie. Ač Erdoğan není velký fotbalový fanoušek, ukazuje nám, že i v Itálii na odpočívadle lze sledovat fotbal.

Alarm für Cobra 11" natáčí v Neurathu epizodu s odstřelovačem

16. června 2016 v 21:56 | Božena |  Natáčení Kobry 11
16.června 2016 | 00:00
Grevenbroich
"Alarm für Cobra 11" natáčí v Neurathu epizodu s odstřelovačem
Herečka ve vedlejší roli Katrin Hess jako Jenny Dorn a Erdoğan Atalay (Semir Gerkhan) mají dobrou náladu uprostřed natáčení přestřelky..
Grevenbroich. Zřítí se vrtulník, z mostu padající kotevní šroub páře auto, výbuchy, ohnivé koule. Pokud "Alarm für Cobra 11 - dálniční policie" v TV akčním seriálu byla tvrdá, pak to bylo často na hlavní silnici 540 poblíž místa Grevenbroich, kde se natáčí od roku 1995 a od března 1996 byl k vidění první film.
Také včera byl Grevenbroich opět místem pro celoroční oblíbený seriál. Tentokrát to bylo opět natáčení na okresní silnici 29 (K 29) na Neurath, na scéně byla již 316. Epizoda. Na silnici a paralelní okresní silnici 31 bylo již několikrát v minulosti natáčeno. Nicméně, havárie auta a exploze zde byla ze včerejška. "Byl to jen nějaký výstřel," uvedla mluvčí produkční společnosti "Action Concept", Elke Schubert.
Děj epizody, která je pod pracovním názvem "smrt bez varování", pojednává o hrozbě mladé tlumočnici a její dcery, z nichž obě, sedící v autě, jsou odstřelovány. Odstřelovač má příkaz obě usmrtit. Žena a její dítě neví, proč se tak děje. Dvě hlavní postavy vrchní kriminální komisař Semir Gerkhan (hrje Erdoğan Atalay) a jeho nový kolega od roku 2016 Paul Renner (Daniel Roesner) se snaží obě ženy zachránit.
Zda je efektní kousek, který byl včera natočen, je konečný, není zcela jisté. "Kaskadérský kousek s autem visel na vlásku, protože natáčení mělo lehký skluz a snadno mohlo přijít do prodlení," uvedla Elke Schubert. S tzv razítkem mělo být vozidlo katapultováno do vzduchu a při dopadu na zem se rozbít. V 19:15 měl být kaskaderský kousek proveden s pomocí plošiny.
"Příběh epizody není vázán na město Grevenbroich" vysvětluje Elke Schubert. "Naše příběhy se vždy odehrávají s Severním Porýní Westfálsku. Někdy poznáte Media přístav v Düsseldorfu nebo kolínskou katedrálu, ale jsou tam velmi zřídka i jiná města," řekla mluvčí Action Conceptu. Proto není výrobní firma, která se vyznačuje tím, že je zodpovědná nejen za kaskadérské kousky, ale i za scénáře a pyrotechniku, nikdy vázána na místo. Kousky, které se včera mohly natáčet v Grevenbroichu jsou již nyní nebo později zaznamenány i na jiném místě. " Pro silnici 29 jsme se rozhodli proto, že byla zablokována na místě tak jako tak," říká Elke Schubert. "Snažíme se natáčet tak, abychom neomezovali dopravu," řekla Schubert.

Scény, které byly natáčeny včera, budou k vidění na podzim.