Duben 2016

Erdoğan Atalay v organizaci ARCHA

28. dubna 2016 v 22:29 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho pomoc dětem
Erdoğan Atalay v organizaci ARCHA
5. června 2014

Erdoğan Atalay v tyto dny zavítal do charitativní organizace Archa, jejíž je kmotrem. Děti v zařízení navštívil v Kolíně nad Rýnem. Děti ho s nadšením přivítaly a Erdoğan Atalay nás s dětmi provedl celým zařízením. Archa je hnutí nebo jak chcete organizace, která se věnuje chudým dětem a mládeži v Německu. Děti zde mají skvělé zázemí, zde si píší úkoly, hrají si, sportují a dostávají chutné jídlo, mají zde i velkou místnost s počítači. Jsou tu zkrátka šťastné. Zde najdete Erdoğanovo video pro lepší představu. Autor COBRAELEVEN
Tento rozhovor vznikl o nějaký čas později- tedy přesněji v roce 2015. I zde je odpověď na otázku, co je to hnutí Archa.

TV Reno. Otázka pro Erdoğana Atalaye : " Proč jste se stal kmotrem organizace jako je Archa?"

Erdoğan Atalay: " Já jsem si nebyl vědomý, že je v Německu tolik dětí pod hranicí chudoby, která tyto děti postihuje. V okolí, kde se já pohybuji není tato chudoba přítomná. Jednou jsem náhodou sledoval aktivity Archy a byl jsem z toho úplně špatný, kolik dětí v Německu se nachází na hranici chudoby. Způsob jakým dětem můžeme pomoci není nijak složitý, stačí věnovat nějaké peníze, člověk nemusí do Archy vložit celý svůj majetek, ale může přispět malými částkami, a tak těmto dětem poskytnout podporu. Je to špatná představa, když děti mají pocit, že nemají cenu a jejich postavení je pro ně nesnesitelný stav. Když samotní rodiče nepoznají lásku a náklonnost je těžké, aby ji potom předávali svým dětem. Patří sem i problémy, které se přidružují : alkohol a drogy. Archa se snaží být ostrovem , kde děti najdou útočiště a pomoc, kterou potřebují:"

Za svou práci v nutí Archa získal Erdoğan Atalay ocenění ImPose Charity Award, Weisbaden 17.5.2014

Semir a Ben

27. dubna 2016 v 9:21 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Větší obrázky v HD kvalitě, obrázky jsou z různých epizod. Pěkné pokoukáníUsmívající se

Erdoğan Atalay v SOKO 5113 se svou dcerou

27. dubna 2016 v 7:39 | Božena |  Erdoğan Atalay a film a televizní film
SOKO 5113 Für miene Tochter 2.5.2016 na ZDF v 18,05 hodin, opakování v 02.15 hodin
Epizoda z roku 2013,- seriál SOKO 5113, Německo | 55 Min. |Pořadí 38 | Epizoda 490 - Für meine Tochter -Pro mou dceru
Stefanie Bradlová je nalezena ubodána ve svém bytě, kde žije společně se svou dcerkou Lucií a se svým přítelem Norbertem Geissem. Geiss je v době činu pracovně v Augsburgu a má tak neotřesitelné alibi. Podezření na Soko 5113 padá na biologického otce Lucie Marka Beckera, který byl s bývalou expřítelkyní ve sporu o opatrovnictví dcery.
Z vyšetřování vyplývá, že oběť pracovala ve společnosti jako biochemička na tajném výzkumu genetického inženýrstv . Výsledky však byly prodány konkurenci a mezi podezřelé se dostává Dr. Burgaeller, jednatel společnosti, o jehož činech Stefanie věděla. Nebo přichází v úvahu jako vražedkyně asistentka Miriam Duke?

Herci/role: Philipp Osthus B: Christoph WortbergK: Joachim Hasse; Robert Preschel M: Axel Kroell; Robert Fuhrmann; Daniel Vulcano D:Gerd Silberbauer (Arthur Bauer); Michel Guillaume (Theo Renner); Bianca Hein (Katharina Hahn); Joscha Kiefer (Dominik Morgenstern); Florian Odendahl (Dr. Weissenböck); Erdoğan Atalay (Markus Becker); Amira Pollmann (Lucia Bradl)Erdoğan Atalay 21.4.2016

21. dubna 2016 v 12:34 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan : "No, co si myslíš o mém novém služebním voze, právě dorazil. ....... Dnes 20:15 je COBRA Tým:" ..... Pozdrav od Erdoğan

Erdoğan Atalay :"
Dobré ráno den všem, kteří musí dnes pracovat ....... Já mám dnes volný den !!!!" Pozdrav od ........ ErdoğanaCobra 11" slaví 300. epizodu 20 roky explozí a akčních scén

21. dubna 2016 v 10:59 | Božena |  Erdoğan Atalay a jeho domovský seriál Kobra 11
Ještě jeden článek ze začátku dubna
Cobra 11" slaví 300. epizodu 20 roky explozí a akčních scén
Natáčení "Alarmfür Cobra 11" v Kolíně nad Rýnem
Kolín nad Rýnem
"Jejich revírem je dálnice. Jejich tempo je vražedné. Jejich soupeři zloději, vrazi a vyděrači. Nasazení 24 hodin denně pro muže z Kobry 11. Naše bezpečnost je jejich práce. " Těmito slovy začal dne 12. března 1996, opravdový příběh úspěchů v německé televizi.
RTL ukázala, že v úterý pilot "Bomben bei Kilometr 92" nebo "Alarm für Cobra 11" - sledovalo více než 10,2 milionů diváků začátek německého akčního seriálu a dobrodružství vyšetřovatel Semira Gerkhana (Erdoğan Atalay).
Komisaři Tom Kranich (l., René Steinke) a Semir Gerkhan (Erdoğan Atalay) z roku 2006.
Speciálně pro své akční kousky je německý akční seriál známý a úspěšný ve více než 120 zemích světa. S řadou výročí tento týden Semir Gerkhan dostane po svém boku na nových sedm částí sezony Paula Rennera (Daniel Roesner) jako nového partnera.
Daniel Roesner - který hraje nováčka Paula Rennera - nastupuje do nejúspěšnější ho seriálu v německé televizi. Snad to každý neví, ale "Alarm für Cobra 11" patří mezi televizní klasiku Spolkové republiky.
Vrtulník je 12/02/2012 pro sérii RTL "Alarm für Cobra 11" před kinem Kosmos v Berlíně.
Od roku 1996 vzniká seriál na zakázku televize RTL, vozy jsou sešrotovány, je zde velké množství explozí. Tento čtvrtek (20.15 hod) vysílá RTL 300. epizoda - celovečerní s novým členem vyšetřovacího týmu.
Přičemž jedna polovina dua odvážlivec na dálnici a velká konstanta v "Cobra" zůstane. Erdoğan Atalay se stal v jeho roli jako Semir Gerkhan stálicí akční série, která již od počátku zaznamenala úspěch pro RTL.
Nebrat se příliš vážně
V jubilejním epizodě Semir je opět pevný bod. I když mu při explozi kovová střepina uvízla v hlavě a v případě nárazu mohou být následky zranění fatální, Semirovi to nezábrání v tom, aby se svým novým partnerem vypátral a zneškodnil darebáka, který ohrožuje i celý svět.
Erdoğan Atalay (l - jak Semir Gerkhan) a Daniel Roesner (jako Paul Renner), se představují 31.08.2015 při natáčení akčního seriálu RTL "Alarm für Cobra 11" v Hürthu
Co výročí epizoda ilustruje: "Alarm für Cobra 11" nebere vždy všechno smrtelně vážně, což je možná součástí úspěchu. Seriál se odehrává ve světě, v němž člověk dnes zapomene to, co bylo včera. Například střelba s bazukou. Ve světě, který vypadá nějako v Hollywoodu, to ale zůstane velmi německé .
Herec Mark Keller, Erdoğan Atalay, Daniel Roesner a Tom Beck (l-R) se představují na 04.05.2016 v Kolíně nad Rýnem (Nordrhein-Westfalen) před premiérou epizodě pilota "Cobra, převezměte" pro novou sezónu "Alarm für Cobra 11".
Nový tým, Daniel Roesner, dostal roli poté, co musel prezentovat mimo jiné její výhody při plné rychlosti s "kolečkovými bruslemi", jak říká. "Vždycky jsem chtěl udělat už v Německu tento druh akčního dramatu," říká v rozhovoru pro německou tiskovou agenturu. "Problém je v tom, že tento žánr v Německu takřka není. Nyní se můžu usmívat. "
Série se vyvinula
Usmívat se může i Atalay,po právu bere seriál vážně a seriál je hodně naučil. "Co budeme dělat dnes, nemá nic společného s tím, co jsme udělali na začátku," říká. Tyto akční kousky nejsou ve skutečnosti o čase, který je zapojen do dramaturgie, někdy jsou skutečně svázány s postavami
"Řečeno bez obalu zlo bylo u nás na začátku v černých kabátech, s černými brýlemi a pistolí. To je dnes úplně jinak, "uvedl Atalay, který o sobě může slyšet termíny jako" Matula RTL" nebo "Derrick"

Herec Erdoğan Atalay 05/03/2015 v Hürth
Řada RTL "Alarm für Cobra 11" je známý pro bláznivé honičky a kvanta sešrotovaných vozů. Není divu, že "Alarm pro Cobra 11" byla oceněna sedmi v USA udělovanými Taurus World Stunt Award v kategorii "Nejlepší akce v zahraničních filmech". Některá čísla v přehledu k roku 2016:
• více než 5000 vozidel sešrotováno
• více než 1000 zatčených gangsterů
• 400 opotřebovaných pneumatik pro testy a natáčení za sezónu
• asi 30 tun oceli za sezónu spotřebováno pro speciální konstrukce
Většina scén byla natočena v okolí Kolína. Bylo to někdy dost hlučné. - a to i na Memorial Day ( Není to státní svátek, ale klidná dovolená v Německu). Vzhledem k tomu, městská rada v roce 2013 prostě přehlédla v souvislosti s udělováním povolení natáčet, že dne 17. listopadu je Memorial Day.
A tak došlo k natáčení akční scény i v přední části hotelu Pullman v centru města, pak bylo natočeno na Zeughausstrasse pro RTL-akční seriál. A jako obvykle, tvůrci seriálu nebyli spokojeni s neškodnou kolizí. Po automobilové honičce, policejní auto letěl o okázale přes stavební vozidla a poté zůstalo ležet na asfaltu.
Listopadu 2013 natáčení v Kolíně nad Rýnem pro "Alarm für Cobra 11"
Nepříjemnost pro místní obyvatele
Ne vždy se setkalo hlučné natáčení s pochopením místních obyvatel. Například březen 2014: Pneumatiky kvičeli jako na automobilových závodech po silnici Christopher, potom následuje divová střelba. Na Rheinufertunnel došlo také k divové honičce, která končí s hlučným převrácení vozu. A to vše se odehrává v noci.

Jeden daňový poradce si stěžoval v dopise starostovi o natáčení a prosil ho " aby s tímto shonem, který bude dále zatěžovat okres skoncoval".


Erdoğan Atalay a Katja Ohneck - sebeobrana 5. část

19. dubna 2016 v 19:57 | Božena |  Erdoğan Atalay- kurzy sobeobrany
Erdoğan Atalay tentokrát natáčel posynchrony a sebeobrany se zúčastnila jeho paní Katja Ohneck


Erdoğan Atalay v živém vysílání

18. dubna 2016 v 17:20 | Božena |  Erdoğan Atalay - herec, scénarista, spisovatel a producent
Erdoğan Atalay byl dnes ráno hostem v živém vysílání "Volle Kanne" společně s Mattem Simonsem.
Vybrala jsem pár fotek.

Grill den Henssler

18. dubna 2016 v 14:27 | Božena |  Erdoğan Atalay - zajímavosti
Ahoj včera jsem sledovala televizní pořad Grill den Henssler.
Je to soutěž o vaření, soutěží celebrity se svým poradcem,(tentokrát jím byl Ali Güngörmüs) který, ale do vaření může zasahovat jen poslední minutu a půl, před koncem. Radit ale může pořád. Celá soutěžní hra byla hodně dlouhá a navíc dlouhé reklamy, pořad od 20.15 hodin do 23.30. Ale Erdoğan Atalay, Tom Beck, Eva Mona Rodekirchen a německý kuchař, který napsal a vydal kuchařku a je také televizním kuchařem právě v této šou, Steffen Henssler, ti všichni slibovali dobrou zábavu. Takže, pro ty, kdo nemohli sledovat, je tu krátký článek a množství obrázků.

Na úvod dostali všichni suroviny a měli z nich uvařit první společné jídlo.Takže promi tým se postavil proti profesionálnímu kuchaři. Všichni tři se snažili jak mohli, jejich jídlo bylo dobré, ale kuchař je kuchař, takže po prvním kole vedl o nějaký ten bodík před promi týmem. Potom následovala mezihra, kuchař a promi tým měli hádát, co dostali do rukou za předmět, tak v této mezihře se lépe dařilo hercům a stav bodů se obrátil v jejich prospěch. Potom se k plotně postavil Erdoğan Atalay a proti němu profesionál, kdo zvládne udělat lepší jídlo? Byla to polévka s krevetami. I tady byl profesionál o dva body lepší než Erdoğan Atalay. Ale ukázalo se, že Erdoğan Atalay je nejenom vynikající herec a člověk, ale také kuchař. Následovala další mezihra, kde každý musel dvě určené suroviny upravit tak, aby měli co možná stejnou gramáž. Erdoğan Atalay měl upravovat jablko a přiblížil se dokonale, takže bodík byl tady, povedlo se to i Tomu Beckovi, který upravoval brambory. Promi tým se znovu ujal vedení. Do soutěže se tentokrát postavila Eva Mona Rogerkirchen, která proti kuchaři vařila hlavní jídlo,něco z kuřecího masa. Ale i tentokrát profesionál vyhrál. Takže bodový stav se přiklonil na jeho stranu. Nakonec byl úspěšnější i v třetí mezihře, sfoukávaní balonků do nádobek. Na řadu přišel Tom Beck, který měl připravovat čokoládový dezert. Tom si vedl tak dokonale, že poslední vaření proti profesionálovi vyhrál, ale to už nestačilo na otočení skóre. Takže celkovým vítězem se stal mistr kuchař. V celém studiu panovala výborná nálada, hosté byli vstřícní. Erdoğan Atalay si dokonce zažongloval s jablky a že mu to šlo. A zde už jsou obrázky.

Erdoğan Atalay - dnešní den

18. dubna 2016 v 12:41 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay byl dnes již od brzkého rána na nohou, v Düselldorfu v televizi měl výstup s živým vysíláním. Jenže na dálnici byla zácpa a čas ten rychle plynul, dnes nám toho Erdoğan Atalay na Facebokk dal opravdu hodně, tak tady v češtině a videa si pusťte na jeho oficiálních stránkách.

Erdoğan Atalay: "Ano ano ...... my jsme stále daleko od studia a již dvě hodiny na cestě, ve studiu jsou asi neklidní, ale tak je to s živým vysíláním...... veselý a být přímo při tom živě."
Erdoğan Atalay: "Tak alespoň jsme již ve městě."
Erdoğan Atalay: "Rychle do maskérny."
Erdoğan Atalay: " Už jsem ve studiu !!!!!!!!!!!!"
Erdoğan Atalay: "Pozdrav ze ZDF."
Erdoğan Atalay: "Brzké uzdravení."

Erdoğan Atalay: "Tak nyní je vysílání hotovo!!! Milý pozdrav, Erdoğan."
A cesta zpět


Erdoğan Atalay 18.4.2016

18. dubna 2016 v 8:46 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay : "Tak když člověk jede v pondělí ráno z Kolína nad Rýnem do Düsseldorfu ...... zácpa, zácpa, zácpa , asi na natáčení přijedu poněkud později , začínáme o 9ti hodinách a je to živě , uvidíme zda budeme muset něco přenastavit. Krásný den všem."

Špatná strana, větší obrázky

17. dubna 2016 v 17:58 | Božena |  Jarní řada Kobry 11 pro rok 2016
Obrázky z poslední epizody jarní řady.

Erdoğan Atalay při premiéře 300. epizody

17. dubna 2016 v 12:38 | Božena |  Erdoğan Atalay - herec, scénarista, spisovatel a producent
Erdoğan Atalay při premiéře 300. epizody Kobry 11, velký obrázek

Návrat na premiéru pilotního filmu

17. dubna 2016 v 12:17 | Božena |  Alarm für Cobra 11 - zajímavosti
Všichni představitelé, kteří se podíleli a podílí na seriálu Kobra 11 a 5.4.2016 se dostavili na premiéru v Kolíně nad Rýnem. Chybí nám jen René Steinke, Christian Oliver a Martina Hill a ještě Charlotte Schwab, když nepočítám první řadu.

Erdoğan Atalay 16.4.2016

17. dubna 2016 v 12:13 | Božena |  Erdoğan Atalay na Facebooku
Erdoğan Atalay: " Jsem nevinný! Všem krásný víkend."
Action concept

Zákulisí Kobry 11: 20 let a tisíce rozbitých aut

15. dubna 2016 v 20:12 | Božena |  Tiskové zprávy
Autosalon
Zákulisí Kobry 11: 20 let a tisíce rozbitých aut
Kobra 11Foto: Internet Archive
Už 20 let je jejich teritoriem nejen dálnice. Semir Gerkhan sice své parťáky střídá, ale na pár věcí se u něho můžete spolehnout - uvidíte ho povětšinou ve voze BMW, vždycky dopadne pachatele a bude to pořádná show! Podívejte se na průřez historií honiček v Kobře 11.
První epizoda Kobry 11 byla odvysílána 12. března 1996. Od té doby je s ní neodmyslitelně spojen Semir Gerkhan. Za 20 let Semir vystřídal už 9 parťáků, tím posledním je Paul Renner, kterého hraje Daniel Roesner.
Oba hlavní protagonisté si spravedlivě dělí služební auta. Semira většinou uvidíte v trojkovém bavoráku: začínal s E36 pak byly k vidění 523i E39, 330i E46, 320si E90 a jeho posledním autem je opět řada 3 F30. Jeho parťák zase spravedlivě sedlá Mercedes - většinou třídy C, CLK nebo CLA.
Spotřeba "gangsterských" aut jde ovšem do tisíců, přesněji už jich seriál spotřeboval přes 5000 kusů. Na natáčení se podílí spousta kaskadérů a každou scénu pečlivě propočítávají fyzik, matematik a dva inženýři. Štáb má poblíž Cách k dipozici dokonce vlastní kus dálnice. Pro každou epizodu je také k dispozici 400 kusů pneumatik.

Kobra 11 se nevyznačuje žádným hlubokým dějem či intelektuálními dialogy. Sází na vizální atraktivitu a zdá se, že takhle sázka se jejím tvůrcům vyplácí. Na obrazovkách vydržela už 20 let a kromě Evropy se vysílala i v Kanadě, USA nebo třeba v Afghánistánu, Vietnamu a Koreji. Seriál získal také několik prestižních kaskadérských cen jako třeba americkou Taurus World Stunt Award.

Erdoğan Atalay - video

15. dubna 2016 v 15:18 | Božena |  Videa
Erdoğan Atalay a video o vaření, je to příprava k soutěži o vaření, kterou můžete vidět v neděli 17.4.2016 na VOX ve 20.15 hodin
A tady je pár obrázků z videa